Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Tajemnice gracza

Dlaczego ten e-book jest inny od pozostałych?

Tajemnice Gracza powstały w grudniu 2012 roku. Materiał ten stworzyłem z ogromnym zapałem i pragnieniem podzielenia się moimi największymi odkryciami w świecie podrywu. Była to moja pierwsza tak rozbudowana publikacja.

Kiedy zacząłem tworzyć, nie mogłem się oderwać. Nie szczypałem się w niczym, opowiedziałem bardzo pikantne historie i zdradziłem moje tajemnice. Kierowała mną euforia i zapał do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Dziś na pewno nie zdradziłbym takich szczegółów jakie znajdziesz w Tajemnicach Gracza.

Co zyskasz

Zrozumienie uwodzenia

Od teraz będziesz rozumiał dokładnie co sprawia, że kobieta zaczyna się w Tobie zakochiwać i uzależniać się od Ciebie. Będziesz wiedział jak to zrobić.

Przewagę nad konkurencją

Z tą wiedzą, będziesz mógł śmiać się w twarz konkurencji i dostrzeżesz jak mało oni wiedzą o kobietach. Twoja świadomość przełoży się na Twoją skuteczność w podrywie.

Działanie

Stosując wiedzę zawartą w tym ebooku nie będziesz miał problemu z friendzone. Będziesz dostawał od kobiet to co najlepsze. Tajemnice Gracza działają jak friendzone killer.

Potężne narzędzia w uwodzeniu

Poznasz strategie postępowania z kobietami, które zawierają w sobie ogromną moc i dają Ci dużą przewagę w związkach. Należy z nimi postępować ostrożnie, by służyło to wspólnej przyjemności.

Sekrety mowy ciała i droga do serca każdej kobiety.

Treść Tajemnic Gracza różni się od moich pozostałych materiałów. Choć wideo, które jest uzupełnieniem e-booka odbiega jakością od obecnych standardów, jego klimat jest nie do podrobienia. W treściach nie znajdziesz owijania w bawełnę, to szczegółowy instruktaż i moje dawne oblicze

Co wchodzi w skład
“Tajemnice gracza”?

150 stron e-booka

3.5h audiobooka

2.5h
wideo

Bonus
(5h wideo)

Otrzymasz zarówno e-booka, audiobooka, jak i serię filmów uzupełniających. Wszystkie materiały będziesz miał dostępne online, w swoim panelu

Co znajdziesz w części filmowej

Podejścia

3 filmy

Poznasz czynniki, które naprawdę mają znaczenie dla dobrego rezultatu podczas uwodzenia dziewczyn.

Kinetyzacja

3 filmy

Nauczysz się właściwego dotykania kobiety, oraz poznasz jego rolę w podrywie.

Wzrok

3 filmy

Zobaczysz coś czego nie pokazał chyba jeszcze nikt na świecie. Profesjonalne Wykorzystanie Wzroku podczas uwodzenia

Potężne sekrety mowy ciała

3 filmy

Poznasz zaawansowane sztuczki i detale mające znaczenie w uwodzeniu. Nowatorski sposób zaprezentowania jednego z najważniejszych aspektów uwodzenia

Prowadzenie

3 filmy

Odkryjesz znaczenie koncepcji prowadzenia, oraz dowiesz się o praktycznych sposobach zastosowania tej techniki.

Dlaczego Tajemnice Gracza są wyjątkowe?

W Tajemnicach Gracza dziewczyna, która uczestniczy w scenach w najważniejszych filmach (np. markowanie randki) nie jest świadoma tego co będę na niej demonstrował. Zostaje poddana moim wpływom i jej reakcje są rzeczywiste. W czasie oglądania tych scen Ty słyszysz mój głos jako speakera, który wyjaśnia co właśnie robię i zauważasz, kiedy był na to dobry moment, oraz widzisz reakcję dziewczyny.

Czego się dowiesz z treści e-booka?

Bonus

Otrzymasz nagranie z sali, gdzie uczestnicy szkolenia uczyli się w jaki sposób podchodzić do dziewczyn w sytuacjach dnia codziennego i jak pociągnąć rozmowę. Wideo z warsztatów zagadywania do kobiet ma prawie 5h.

Jest uzupełnieniem i rozwinięciem głównego e-booka. Omawiam najczęściej pojawiające się błędy jakie zaobserwowałem u kursantów podczas mojej kilkunastoletniej praktyki szkoleniowej. Rozwiewam także dylematy uczestników szkolenia dotyczące praktyki uwodzenia w dzień.

Kup już teraz

Tajemnice Gracza posiadają niepopularne informacje o tym jak funkcjonują kobiety i techniki zawarte w tym e-booku są bardzo silne. Efekty bywają widowiskowe. Przygotuj się na nową przygodę i nowy poziom uwodzenia.

150 stron ebooka

3.5h audiobooka

2.5h wideo

Bonus
(5h wideo)

429 zł


Gwarancja

Próbowałeś już różnych metod i nie było żadnych efektów? Nie wiesz czy to cokolwiek zmieni? Przekonaj się, sam, bo nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że produkt Ci się nie przydał, jesteś zawiedziony lub materiały nie mają dla Ciebie oczekiwanej wartości, napisz do mnie (rafał@uwodzenieipodryw.pl), a otrzymasz zwrot pełnej kwoty (ważne 30 dni od zakupu).

Opinie

arrow-left arrow-left

Pierwsze Tajemnice były dobre,czas poznać drugie. Pozdro Rafał z sopotu :) Genialne wyreżyserowane.

Anonim

Tajemnice gracza się sprawdzają. Dziś miałem sytuację, że ładna blondynka podeszła proponując mi zaproszenie na jakieś 25 lecie perfum. Jedną kupię, druga gratis. Mało co się odzywałem bo z samego rana zaspany wyszedłem z auto i mało co mówiłem, a ona nadawała i po chwili powiedziałem, że zwykle rozmawiam więcej, ale ciężko jest z siebie coś wykrztusić z samego rana przy tak pięknej kobiecie, a on się zrobiła czerwona jak burak. Później odzywałem się więcej, ale niewiele. Stosowałem się do techniki wzroku ird i finał był taki, że dała mi 5 perfum, komplementowała mnie od sylwetki, spojrzenia itd i na koniec.

Anonim

Nie spodziewałem się, że kobiety takie potrafią być, już widzę, że tajemnice gracza dadzą mi efekty. Miałem tylko kontakt wzrokowy z dziewczyną, a nie wiedziałem jak to dalej pociągnąć. Teraz już wiem dzięki temu produktowi zauważyłem, że trzeba pobudzać emocje w rozmowie. Akurat nie jestem zwolennikiem takiej rozmowy, ponieważ trzeba wytężać umysł i zastanawiać się co powiedzieć, żeby wzbudzać emocje, a to męczy i tego nie będę robił. Chcę czynić i mówić tak to co sprawia mi przyjemność. Nie da się w nieskończoność wymyślać emocjonalnych tekstów. To się kończy, bo to jest praca umysłu, ale nigdy nie kończy się fascynacja, podziw, seksualność w rozmowie z kobieta i w tym kierunku będę dążył. I tak rozmawiał na ulicy. To jest wieczne jak wieczna jest miłość do kobiet. raz w życiu byłem nieświadomie seksualny w rozmowie, teraz zrozumiałem czemu wtedy na kobieta była oczarowana, ale i tak poszedłem. Przerosło mnie, ale poczułem się ogromnie pewnie po tym produkcie. Jest znakomity i dziękuję za tak doskonałą wiedzę. Ciężko to zrozumieć i umieć pokazać dziewczynie, że jestem pewny siebie i męski. W klubie nie mam wizji jak to pokazać, ale widzę, że wygląd, mowa ciała i rozmowa z fascynacją powinna sprawić, że kobieta powinna przestać być niedostępna, ale mi się wydaje, że najpierw trzeba taką uwieść samą mową ciała i wtedy jej mina powinna być przyjazna, a ja właśnie nigdy nie robiłem w klubie . Ten materiał otworzył mi oczy.

Anonim

Dzień dobry Panie Rafale! Subskrybuje Pana kanał, przestudiowałem szmaragdowego uwodziciela. Bardzo poprawiło to jakość mojego życia. Udało mi się w jakimś stopniu dzięki temu wyjść z nałogu. Kończę studia, zacząłem odnosić sukcesy zawodowe, znowu zdobywam medale na zawodach. Niestety straciłem narzeczoną, była świadkiem najgorszych rzeczy, które robiłem w życiu, wybaczyła mi i zawsze czekała. Mogłem zawsze na nią liczyć, kochała mnie na zabój, błagała na kolanach, żebym się zmienił, a ja wolałem przyćpać z kolegami. Na początku tego roku rozstaliśmy się i..l. nie mogę się z tym pogodzić. Ona sobie kogoś znalazła, cieszę się, że jest szczęśliwa, ale żal, który mam w sobie nie pozwala mi funkcjonować. Oglądałem wiele razy Pana film o powrocie i byciu szczęśliwym, ale mam wrażenie jakby mój przypadek był trochę inny. Mogę liczyć na Pana komentarz? Pozdrawiam

Anonim

Zajebisty materiał uzupełniający moją wiedzę. Zrobiłeś dużo dobrego dla facetów. Szkoda, że TG1 nie wyszło 10 lat temu nie musiałbym popełniać tylu błędów. Zapewniam, że to wszystko to prawda. Sam będąc praktykiem, patrząc na moje doświadczenia te dobre i te gorsze analizując to z perspektywy czasy. Kiedy TG 3? :D

Anonim

O cholera! Jestem na L4 i mam troszkę czasu na wgryzienie w Twoje materiały. Materiał z warsztatów mega!!! I prezentuje całkiem inne podejście do niektórych kwestii niż to z którymi już się wcześnie spotkałem. Jestem pozytywnie zaskoczony tą właśnie odmianą. pozdrawiam.

Anonim

Od dwóch tygodni stosuję Twoje rady odnośnie “bycia księciem” wzięte z “Tajemnic Gracza” oraz nagrania z “Kompendium Przygody” i coraz częściej kobiety mi słodzą oraz… same mnie całują! Wcześniej przez całe życie nie miałem tylu tego typu sytuacji jak właśnie w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Anonim

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: