Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jak zdobyć dziewczynę, która Ci się podoba

Bardzo mi przykro. Gdybym wiedziała, że tak traktujesz naszą znajomość to bym uważała. Ja Ciebie traktowałam jak kolegę…

Nic bardziej przygnębiającego nie może spotkać faceta, niż to gdy usłyszy takie słowa od dziewczyny na której mu zależy.

Drugie uczucie, które nie należy do przyjemnych jest wtedy, gdy dziewczyna tak Ci się podoba,że boisz się spalić znajomość i nie zagadujesz wcale. Przy koleżankach jesteś odważny i żartobliwy, ale, gdy pojawia się ona, cały Twój luz znika. Nawet nie wiesz jak mógłbyś do niej zagadać.

Czasem zupełnie nie widzisz drogi do uwiedzenia dziewczyny, która bardzo Ci się podoba. Po prostu nie masz pomysłu co zrobić, żeby jakoś ją poznać, a potem, żeby to przerodziło się w związek.

To właśnie wtedy, gdy kobieta podoba Ci się naprawdę, narażony jesteś na popełnianie błędów.

Kilka nieprzemyślanych zachowań z Twojej strony może Cię skreślić, a jak tu nie robić błędów, kiedy emocje są tak silne?

A może to emocje trzeba opanować? Czy powinieneś działać pomimo dużego ciśnienia na widok lubej? Zdobywanie dziewczyny, która Ci się na serio podoba rządzi się swoimi prawami. Chętnie pomogę.

Podpowiem jak odzyskać byłą dziewczynę, dojść do równowagi psychicznej, pozbierać się po perypetiach związkowych ale również, być skuteczniejszym.

Poznaj fundamentalne prawa uwodzenia, których przestrzeganie zmieni Twoje relacje z kobietami.

Nawet Twoja była zauważy przemianę. Zrób sobie tę przysługę i zmień się w mężczyznę,

któremu łatwiej wychodzą relacje z kobietami. Naprawdę warto!

Poznaj: “Jak Zdobyć Dziewczynę Która Ci Się Podoba”

Co wchodzi w skład
“Jak Zdobyć Dziewczynę Która Ci Się Podoba”?

167 stron e-booka

Audiobook

Bonus

Po zakupie Jak Zdobyć Dziewczynę Która Ci Się Podoba otrzymasz materiał w formie PDF co pozwoli Ci mieć łatwy dostęp do ważnych dla Ciebie informacji i przypominać sobie ważne fragmenty, w każdej chwili. Jak Zdobyć Dziewczynę Która Ci Się Podoba dostępny będzie dla Ciebie także w wersji audio, więc jeśli lubisz uczyć się poprzez słuchanie to będzie coś w sam raz dla Ciebie. Możesz słuchać bezpośrednio ze strony, albo zgrać mp3 na inny nośnik.

Co zyskasz?

Narzędzia podrywu

Nie będziesz się już zastanawiał jak znaleźć sposób na zapoznanie obiektu Twoich westchnień. Zyskasz wiedzę, która ułatwi Ci zdobycie dziewczyny. Otrzymasz otwarcia przydatne Ci do zapoznania Twojej lubej..

Będziesz częściej wybierany

jeśli wprowadzi w życie rady zawarte w e-booku to naturalnie kobiety będą bardziej gotowe na związek/romans z Tobą. A co za tym idzie, dziewczyna, która Ci się podoba też zacznie bardziej Cię cenić jako chłopaka.

Wolność emocjonalną

Dostaniesz narzędzia przydatne Ci w odzyskaniu Twojej byłej dziewczyny, ale to nie wszystko. Dowiesz się jak uwolnić się emocjonalnie od toksycznej znajomości i zacząć prosperować jak nigdy dotąd.

Czego się dowiesz

Opinie

arrow-left arrow-left

Rewelacja! dziękuję, uważam, że wiedza jest bardzo wartościowa, szczególnie jeśli pochodzi od praktyka.

Marcin

Wczoraj kupiłem ebooka - jestem jeszcze w trakcie studiowania i odsłuchiwania, ale już mam pozytywne odczucia, materiał jest konkretny i logiczny

Anonim

Bonus

Wraz z zakupionym kursem otrzymujesz całkiem za darmo e-book:
„Najlepsza droga do łatwego zapoznawania kobiet”, który zawiera moje szczere wyznania na temat realiów uwodzenia.

Zdradzam w nim fakty dotyczące związków, ukazuje prawdę na temat wielkich uwodzicieli – jak podryw wychodzi w praktyce najlepszym. Daję Ci sposoby na szybkie uwodzenie i osiąganie jeszcze i jeszcze lepszych wyników. W e-booku znajduje się tajny link do filmiku na którym w mniej, niż minutę od poznania zabieram atrakcyjną blondi na szybka randkę.

Kup już teraz

Jeśli chcemy mieć wyniki w jakiejkolwiek płaszczyźnie życia warto jest poznać co już wiadomo na ten temat i zastosować wiedzę, która umożliwiła sukces ludziom podobnym do Ciebie. To naprawdę proste, ale trzeba to zrobić, żeby coś zmienić .Jak to powiedział słynny filozof Jim Rohn, edukacja jest kluczem do zmiany.

133 str. e-book

Szkolenie na sali

Bonus


Gwarancja

Próbowałeś już różnych metod i nie było żadnych efektów? Nie wiesz czy to cokolwiek zmieni? Przekonaj się, sam, bo nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że produkt Ci się nie przydał, jesteś zawiedziony lub materiały nie mają dla Ciebie oczekiwanej wartości, napisz do mnie (rafał@uwodzenieipodryw.pl), a otrzymasz zwrot pełnej kwoty (ważne 30 dni od zakupu).

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: