Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jak uwiodłem 20 kobiet

Moc dobrej historii

Kiedyś, gdy nie wiedziałem jeszcze, że będę trenerem uwodzenia, miałem taką manię, że po każdej ciekawej akcji jaką miałem z jakąś kobietą natychmiast biegłem do komputera i zapisywałem to.

Zapisywałem to w takiej formie jak zdawałbym relację koledze.

Niektóre raporty były bardzo szczegółowe i podawałem dużo tekstów, dialogów etc. Inne bardziej ogólne, ale pokazywały co jest możliwe.

Z tych opowieści możesz bardzo dużo wyciągnąć, gdyż między wierszami zdradzam swój światopogląd i podejście do kobiet, a opisując czyny i słowa jasne staje się dla Ciebie jak trzeba postę- pować, aby zdobyć kobietę.

A więc, gdy będziesz czytał te raporty, będzie się dla Ciebie stawało jasne na co kobiety reagują i jak można je uwieść. Prostota niektórych sposób da Ci do myślenia.

Prezentuję przed Tobą e-book:

„Jak Uwiodłem 20 Kobiet” To, aż 20 prawdziwych, inspirujących i wciągających historii, które otworzą Ci oczy na to co jest możliwe jeśli chodzi o uwodzenie kobiet.

Co wchodzi w skład
“Jak Uwiodłem 20 kobiet”?

50 stron e-booka

6 bonusów

Otrzymasz e-booka “Jak Uwiodłem 20 kobiet” w formacie PDF, którego możesz mieć zawsze ze sobą na smartfonie, lub innym urządzeniu. Dawka inspiracji zawsze pod ręką.

Co zyskasz?

Teksty na podryw

Czytając moje historie zorientujesz się jakich tekstów używałem do podrywania dziewczyn.

Inspiracje

Nic tak nie motywuje jak poznanie historii, które sam chciałbyś przeżyć.

Strategie działania

Zobaczysz jak zachowywałem się w sytuacjach z kobietami w których sam się kiedyś znajdziesz.

Zwiększone horyzonty

odkryjesz co jest możliwe do zrobienia z kobietami o czym wcześniej mogłeś nawet nie myśleć. To pozwoli Ci wykorzystywać okazje w Twoim życiu, których wcześniej byś nie zauważył.

Wytrwałość

niektóre historie pozwolą Ci zrozumieć jakiej wytrwałości czasem świat wymaga od Ciebie, zanim nagrodzi Cię wspaniałą kobietą.

Zagrywki

poznasz moje sekretne techniki na odwracanie niewygodnych sytuacji i dochodzenia do zamierzonego celu.

Łamanie oporu

przeczytasz o technikach łamania oporu przed seksem. Powinieneś umieć tak rozegrać sytuację, aby dać przyjemność sobie i kobiecie. Nie zawiedź jej.

Zabranie jej do mieszkania

poznasz wiele zagrywek zastosowanych w praktyce dzięki którym kobieta sama z siebie zgodziła się iść do mojego mieszkania z randki.

Opinie

arrow-left arrow-left

Jako motywacja jest naprawdę świetny, historie w nim zawarte dają wiele do myślenia

Dawid

Moje życie zmienia się na lepsze od kiedy zacząłem studiować porady Rafała

Anonim

Bonus

Nr 1

Raport mający na celu nauczyć Cię w jaki sposób zmienia się kobiecą decyzję za pomocą emocji.Bo jak wiadomo do kobiet nie przemawia się intelektualnie. Zobaczysz wymianę smsową z pewną dziewczyną w której zmieniłem jej decyzję zmieniając jej emocje.

Nr 2

Otrzymujesz całą rozmowę na gg z dziewczyną którą zaprosiłem do mojego mieszkania i rozbudziłem w niej seksualne emocje, oraz ustawiłem relację tak by była przygotowana na seks.

Nr 3

Dostajesz rozmowę z Fb z dziewczyną, którą odnalazłem w internecie po latach. Dziewczyna ma już ułożone życie, a ja sprawiam, że sama chcę intymnej relacji i wciąż chce więcej – bez nacisku z mojej strony.

Nr 4

Dostajesz raport jak uwiodłem instruktorkę fitness wraz z całym decydującym dialogiem na FB w którym ją złamałem zmieniając relację nieokreśloną w seksualną.

Nr 5

Daję Ci raport z mojego wyjazdu do Mielna, który pokaże Ci jak zimną krew trzeba zachować w podrywie i jaką walecznością się wykazać. Opisuję 2 dni mojego uwodzenia kobiet, tekstów, sytuacji i reakcji.

Nr 6

Otrzymujesz raport opisujący jak w ciągu tygodnia uwiodłem i „skonsumowałem” trzy kobiety w różnych sytuacjach:) Cenne teksty i zagrania.

Kup już teraz

Zapraszam Cię do szalonej przygody, której doświadczysz zapoznając się z raportami z akcji, kiedy moja pasja do uwodzenia kobiet sięgała zenitu i poczuj power płynący z tych materiałów. Dziś nie miałbym odwagi tworzyć tak odważnych treści, dlatego nabywając te materiały masz okazję zaobserwować wzorce nieokrzesanego młodzieńca, któremu podrywanie wychodziło częściej, niż innym. To archiwalne materiały.

50 stron ebooka

6 bonusów


Gwarancja

Próbowałeś już różnych metod i nie było żadnych efektów? Nie wiesz czy to cokolwiek zmieni? Przekonaj się, sam, bo nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że produkt Ci się nie przydał, jesteś zawiedziony lub materiały nie mają dla Ciebie oczekiwanej wartości, napisz do mnie (rafał@uwodzenieipodryw.pl), a otrzymasz zwrot pełnej kwoty (ważne 30 dni od zakupu).

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: