Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Fundament sukcesu z kobietami

Gdybyś miał wyobrazić sobie dziewczynę, która wywołuje w Tobie chemię. Widzisz ją? A ja powiedziałbym Ci, że dam Ci receptę na to jak ją zdobyć, czytałbyś dalej..?

Dla kogo jest fundament?

Osób zielonych w temacie. Dowiesz się jak zyskać odwagę i być atrakcyjnym facetem.

Wiem co Ci się przyda na start, bo sam byłem w beznadziejnej sytuacji i kobiety kojarzyły mi się prawie wyłącznie z niesmakiem i zawodami.

Spróbowałem i udało się. Podobna historia tyczy się moich podopiecznych.

Podzielę się z Tobą moimi doświad- czeniami. Powiem Ci co zrobić, byś z tego punktu w którym jesteś, przeszedł na poziom wyżej i zaczął umawiać się z atrakcyjnymi kobietami.

Nauczę Cię skąd brać pewność siebie i jak sprawiać, by kobiety widziały w Tobie atrakcyjnego faceta. Co kobieta robi jeśli facet jest dla niej atrakcyjny? Zdobywa go, albo przynajmniej mu się nie opiera…

Czego potrzebujesz, aby zacząć uwodzić kobiety?

Najważniejsza jest pewność siebie i motywacja do działania. Uczę facetów tajników podrywu już kilkanaście lat i wiem, że jeśli się postarasz to osiągniesz sukces. Dlatego ”Fundament Sukcesu Z Kobietami” pomaga uwierzyć w siebie. Historie, które przedstawiam, pomagają budować siebie oraz motywować do działania.

Znajdziesz w nim wiele historii, oraz prawd o kobietach, które wywróciły mój świat do góry nogami!

Poczujesz się pewniej w swojej skórze i inaczej spojrzysz na perspektywę sukcesu. Wyjście na łów wymaga pewnej siły, aby przeciwstawić się własnym lękom, oraz zyskać siłę przebicia, by przekonać do siebie dziewczynę.

Poznaj sprawdzone metody budowania atrakcyjności i ciesz się powodzeniem u kobiet. To naprawdę jest do nauczenia. Dowiedz się co robić, zamiast działać po omacku.

Co wchodzi w skład
“Fundament sukcesu z kobietami”?

133 stron e-booka

Audiobook

Bonus

Fundament Sukcesu Z Kobietami będziesz mógł mieć zawsze pod ręką. Dostaniesz go w wygodnym formacie, w Twoim panelu na stronie lub do pobrania na Twoje urządzenie. Nie musisz dźwigać ciężkich książe, teraz cała wiedza mieści się w Twojej kieszeni. Dodatkowo otrzymujesz cały produkt w wersji audio. Możesz od tej chwili uczyć się, jadąc samochodem, prasując koszulę, spacerując, jadąc na rowerze, czy leżąc na łóżku. Wystarczy, że przegrasz sobie pliki mp3 na smartfona, lub inne urządzenie.

Co zyskasz?

Pewność siebie

Zbuduj się na nowo. Zdemaskuje dla Ciebie 8 mitów, które obniżają Twoją pewność siebie.

Motywację do działania

Poczuj kopa, który zmotywuje Cię do praktykowania uwodzenia i poznawania kobiet. Zainspiruj się i działaj.

Powodzenie

Wprowadź zmiany w swoim życiu, aby stać się atrakcyjnym dla kobiet. One też potrafią podrywać, ale daj im do tego powody.

Czego się dowiesz?

Opinie

arrow-left arrow-left

Ebook jest świetny. Jest niesamowity. Mam zamiar się całego nauczyć na pamięć (może bez wstępu). Wcześniej myślałem, że “zakazana wiedza” to takie tam marketingowe hasło, ale to naprawdę jest zakazana wiedza. Czuję jakby moje życie doznało przełomu. Nieźle mnie oświeciłeś, dzięki.

Grzegorz

Przede wszystkim chcę też podziękować, bo dzięki Twoim Fundamentom sukcesu z kobietami i materiałom na YouTube, naprawdę się zmieniłem. Stałem się towarzyski i nie tylko w towarzystwie kobiet. Wziąłem się za siebie - przybrałem 20 kg mięśni, dbam o styl, czytam dużo wartościowych książek (...) no i najważniejsze odnoszę teraz w końcu sukcesy z kobietami

Anonim

Zmieniłeś moje życie swoim ebook’iem!

Kuba

Tak spotkałem 3 naprawdę świetne dziewczyny i muszę Ci powiedzieć, że było warto kupić tą Twoją książeczkę :) A w piątek jadę do Katowic i mam nadzieję że też będzie sporo fajnych dziewczyn. ^^

Anonim

Bonus

Dowiedz się jak poderwać dziewczynę i skończyć z nią w Twoim mieszkaniu! E-book Ruszamy na podryw, pokaże Ci jak, krok po kroku poderwać dziewczynę, bez konieczności wychodzenia do klubów nocnych. Zawiera bardzo konkretne rady, przećwiczone rozwiązania i co najlepsze…

52 Strony Ebooka Prowadzi Cię za rękę od wyjścia z domu, aż do powrotu do niego z kobietą!!!

Kup już teraz

Zdobądź się na decydujący krok w Twoim życiu. Dziś mamy już wystarczającą ilość informacji o tym jaki model faceta jest przez kobiety najbardziej pożądany. Stań się najlepszą wersją siebie. Dołącz do elity i wspinaj się z nami na wyżyny swoich możliwości.

133 str. e-book

Audiobook

Bonus


Gwarancja

Próbowałeś już różnych metod i nie było żadnych efektów? Nie wiesz czy to cokolwiek zmieni? Przekonaj się, sam, bo nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że produkt Ci się nie przydał, jesteś zawiedziony lub materiały nie mają dla Ciebie oczekiwanej wartości, napisz do mnie (rafał@uwodzenieipodryw.pl), a otrzymasz zwrot pełnej kwoty (ważne 30 dni od zakupu).

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: