Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

ODKRYTE KARTY – PIKANTNA SPOWIEDŹ TRENERA UWODZENIA

Pragnę zaprezentować Ci książkę, która jest inna od wszystkiego, co czytałeś o podrywie i relacjach damsko-męskich. Nie jest to poradnik o tym, jak uwieść dziewczynę. Nie jest to też po prostu zbiór moich zawodowych osiągnięć. Odkryte karty to bardzo intymna opowieść o moim życiu i opis wydarzeń, które doprowadziły do tego, że stałem się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów uwodzenia w Polsce.

To jedyna w swoim rodzaju książka, która powstała z głębokiej potrzeby serca. Pierwszy raz odrzucam wszystkie swoje maski i występuję nie jako trener, a jako Twój kolega. Porzuciłem wszelkie kalkulacje i opisałem aspekty mojej codzienności, z których nikt nie zdaje sobie sprawy. Nie czytaj tej książki, jeśli przeraża Cię ostre słownictwo i gorszą Cię opisy scen erotycznych. Jest to najbardziej dosadna rzecz, jaką napisałem i zawiera kontrowersyjne wypowiedzi. Postanowiłem zostawić na boku zbędną grzeczność i skupiłem się na tym, aby przedstawić Ci prawdziwego mnie.

Jeśli chcesz przeczytać Odkryte karty, to przyszykuj się na wciągającą opowieść pełną pikantnych historii okraszonych głębszą refleksją. Momentami będzie śmiesznie, wzruszająco, smutno, ale także inspirująco i miło. Jest to książka, która Cię wciągnie i odkryje przed Tobą całkowicie nagi obraz rzeczywistości uwodziciela.

Kup już teraz

KSIĄŻKA - 188 STRON

Książka jest wydana profesjonalnie w formie papierowej. Decydując się na kupno wersji z osobistą dedykacją skontaktuj się ze mną po dokonanym zakupie, aby umówić się na spotkanie. W tym wypadku książka zostanie wysłana do Ciebie, a następnie pojawisz się z nią na spotkaniu, abym ją zadedykował. Życzę Ci inspirujących doznań i liczę na to, że lektura dostarczy Ci wyjątkowych refleksji.

Wersja podstawowa*

39.90 zł

Wersja z autografem*

79.90 zł

Wersja z indywidualnym spotkaniem (1h) w Warszawie i osobistą dedykacją.

599.90 zł

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: