Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

ODKRYTE KARTY – PIKANTNA SPOWIEDŹ TRENERA UWODZENIA

Pragnę zaprezentować Ci książkę, która jest inna od wszystkiego, co czytałeś o podrywie i relacjach damsko-męskich. Nie jest to poradnik o tym, jak uwieść dziewczynę. Nie jest to też po prostu zbiór moich zawodowych osiągnięć. Odkryte karty to bardzo intymna opowieść o moim życiu i opis wydarzeń, które doprowadziły do tego, że stałem się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów uwodzenia w Polsce. Postanowiłem zostawić na boku zbędną grzeczność i skupiłem się na tym, aby przedstawić Ci prawdziwego mnie. Jest to najbardziej dosadna rzecz, jaką napisałem i zawiera kontrowersyjne wypowiedzi.

To jedyna w swoim rodzaju książka, która powstała z głębokiej potrzeby serca. Pierwszy raz odrzucam wszystkie swoje maski i występuję nie jako trener, a jako Twój kolega. Porzuciłem wszelkie kalkulacje i opisałem aspekty mojej codzienności, z których nikt nie zdaje sobie sprawy. Unaoczniam także ciemne strony swojego zawodu i okresowe doły wynikłe z mojego stylu życia. Z zeznań moich czytelników wynika, że trudno jest oderwać się od książki: "Odkryte Karty”. Wiele osób zarwało noc nie mogąc przestać czytać książki. Nie czytaj tej książki, jeśli przeraża Cię ostre słownictwo i gorszą Cię opisy scen erotycznych.

Jeśli chcesz przeczytać Odkryte karty, to przyszykuj się na wciągającą opowieść pełną pikantnych historii okraszonych głębszą refleksją. Z lektury dowiesz się między innymi tego jakie doświadczenia z kobietami dały mi siłę do ciągłego rozwoju umiejętności uwodzenia. Opisuję swoją ciężką drogę w przełamywaniu wszelkich barier związanych z kobietami i podrywem.Historia od zera do bohatera. Przybliżam także moją przygodę ze światem artystów podrywu. Przytaczam bardzo dużo przykładów z totalnie zwariowanych akcji, które wyprawiałem z kobietami. Nigdzie wcześniej tego nie opisywałem.

Kup już teraz

KSIĄŻKA - 188 STRON

Książka jest wydana profesjonalnie w formie papierowej. Możesz także zakupić ją w formie e-booka, oraz audiobooka.

Wersja podstawowa*

39.90 zł

Wersja z autografem*

59.90 zł

ebook

33.90 zł

audiobook+ebook

79.90 zł

O autorze

Rafał Żuber

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś. Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość.

Jakiś czas później, obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny. Po około 3-4 latach praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny. Z czasem okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze. Żyłem tym.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia. Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

Czytaj więcej
error: