Rafał Żuber zaprasza na Nagranie nr 2 "Nie bój się konkurencji"

Na najbliższym webinarze pokażę Ci co zrobić, żeby mieć kilka randek tygodniowo z sieci.

Dzień przed webinarem wyślę Ci maila z przypomnieniem, oraz link do pokoju

Nagranie nr 1
"Przygotuj się na zmiany"

Nagranie nr 1

Nagranie nr 2
"Nie bój się konkurencji"

Nagranie nr 2

Zostaw swój komentarz

36 odpowiedzi na “Video2”

 1. Witam Cię :), Ja mam problem z rysponsywnoscią. W ostatnim czasie nowo poznane dziewczyny rzadko odpisują po jakimś czasie, albo piszą raz na tydzień.

  • Niektóre będą z doskoku. Tego nie przeskoczysz, ale te które odpisują trzeba szybko finalizować. Konkrety i ciągłość.

 2. 1) Bardzo ciekawe są te sposoby. Ale to wszystko ma znaczenie jak masz pary. Nie mam ich. Żebym wiedział, że warto muszę je mieć. To jest dla mnie kluczowe.

 3. A co jeżeli ja np wolałbym zrobić trening niż iść na randkę, która może okazać się niewypałem? 😀

 4. Opowiadasz o tym, jakby randkowanie przez internet było najłatwiejszą czynnością na świecie. Czekam na webinar

 5. Cześć Rafał, czuję się załamany, mam bardzo mało spasowań, chyba nie wyglądam źle, na ulicy się oglądają ale na tinderze dramat, może problem w kiepskich zdjęciach, proszę pomóż, dziękuję za filmy

 6. Generalnie rzecz biorąc się z tym zgadzam, jednak od razu nie mówiłbym/pisał kobiecie zbyt dużo o sobie, nie zapraszałbym jej na swój Instagram (z którego nawet nie korzystam). Uważam, iż lepiej pozostać „wyzwaniem” dla kobiety i odsłaniam jej siebie po kawałku. Gdy wszystko podamy jej od razu na tacy to szybko może się nami znudzić, a w odwrotnym przypadku będzie chciała poznawać nas bardziej.
  P.S. Jest to oczywiście recepta na poznanie kobiety do związku na dłużej a nie na panienkę na 1 noc.

 7. No okej super i pięknie to brzmi ogólnie borykam się z tym że po prostu kobiety nie odpisują na portalu No i tyle

 8. Zacząłem pracować nad sobą, staram się zrozumieć gdzie popełniam błędy i co robię nie tak, temat konta wydaje się warty zgłębienia

 9. Cześć. Laski wymagają atencji ale same mają problem ze zbudowaniem zdania złożonego… Jakoś nie chce się prowadzić takiej konwersacji. Myślę że kobiety z neta są 70% zepsute… Gdzie szukać tych 30%?😉

 10. Cześć!

  Część odpisuje na pierwsze wiadomości, częśc oczywiście nie. Jeśli uda mi się rozpocząć jakąś rozmowę, zdarza mi się, że dochodzi do „ghostingu” i mimo rozmowy, która się klei – kontakt się urywa i po prostu nie dostaję odpowiedzi na ostatnie wiadomości. Próbowałem różnych sposobów, od nawiązania do zainteresowania zawartego w opisie, lub rozpoczęcia tematu uznawanego za kontrowersyjny. Wiem, że suche i oklepane komplementy rzadko załatwiają temat, więc jeśli już ich używam, staram się je spersonalizować, aby były unikalne. Mimo to, odnoszę wrażenie, że komplementy serwowane na portalach są dla kobiet albo przytłaczające albo nudne.
  Jak kontynuować rozmowę i sfinalizować ewentualne spotkanie, jeśli kroki podjęte dotychczas przynoszą minimalny efekt?

  • Taka jest uroda kontaktu internetowego, że ludzie znikają. Głębiej rozpisywałem się o tym w pewnym ebooku, ale wpadnij na webinar, skorzystasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Rafał Żuber. All Rights Reserved

DARMOWY WEBINAR
JAK MIEĆ KILKA RANDEK TYGODNIOWO
Z PORTALI RANDKOWYCH

Podaj Twój najlepszy email aby zarezerować miejsce na webinarze

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole dowolnego z naszych e-maili.

Close
error: