Rafał Żuber zaprasza na Nagranie nr 1 " Przygotuj się na zmiany"

"

Na najbliższym webinarze pokażę Ci co zrobić, żeby mieć kilka randek tygodniowo z sieci.

Dzień przed webinarem wyślę Ci maila z przypomnieniem, oraz link do pokoju

Nagranie nr 1
"Przygotuj się na zmiany"

Nagranie nr 1

Nagranie nr 2
"Nie bój się konkurencji"

Nagranie nr 2

Zostaw swój komentarz

90 odpowiedzi na “Video1”

 1. Pierwsza wiadomość zdjęcia jakie opis który pewnie robi robotę cała co zrobić żeby to kobiety same do mnie pisaly

 2. 1. Moim największym problemem jest po prostu bardzo mała ilość par oraz to, że dziewczyny nie odpisują albo piszą jednym słowem i rozmowa się nie klei.
  2. Przekonany będę jak moje wyniki się polepszą 😉

 3. Na pierwszą odpowiedź dosyć łatwo odpowiedzieć, wydaję mi się że najtrudniej zainteresować kobietę w internecie. Ponieważ mamy na to tylko kilka zdań.

  Czy mam wiarę że mogę poprawić swoje wyniki? Pewnie tak, lepsze zdjęcia ale nie uważam że byłby to top poziom.

 4. Trafiam na kobiety przeciętne i jest dość ciężko się z nimi spotkać ze względu na odległość.

 5. 1) największe moje wyzwanie w poznawaniu kobiet przez internet to danie im mega mocnego powodu do randki a później kontynuowanie tej znajomości aby chciały więcej i więcej .
  2) przekonałeś mnie do tego że mogę poprawić wyniki w tej dziedzinie gdyż twoje metody sprawdzają się i są skuteczne .

  • Powód nie musi być mocny. Jej motywacja do Ciebie musi być mocna. A Ty nie możesz być od razu odkrytą kartą, wtedy będzie co odkrywać.

 6. Witam.
  Największy problem to jak dobrze zacząć rozmowę no i kontynuować ja w taki sposób aby chciała się umówić na spotkanie. Czasami powstaje tak zwane brak tematu co dalej. Jak z tego wybrnąć?

  • Na webinarze pewne rzeczy staną się bardziej jasne. To kwestia kobiecej motywacji do Ciebie (o to zadbamy na webinarze) + pewnej wiedzy jak postępować.

 7. Nie mogę się doczekać na webinaru. Sądząc po innych Twoich materiałąch w ślepo wiem, że będzie warto.

 8. Ja już się zapisałem na webinar. Mam mało par na portalach i nie wiem dlaczego. Ciekawy jestem, czy w końcu uda mi się to odmienić.

 9. 1. Największym wyzwaniem dla mnie jest to aby mieć pary z dziewczynami.
  2. Częściowo. W tym momencie uważam, że na pewno może mi iść lepiej ale uważam, że to i tak nie da mi efektu 🙁

 10. 1 często jak mnie połączy z kimś to one nie odpisują
  2 może jakiś inny opisy siebie by się przydał

 11. 1. Rzadko kiedy uda mi się z kimś zmatchować a nawet jeśli się uda to ja muszę zawsze zacząć rozmowę która nie zawsze się klei.

  2. Tak

 12. 1. Największym wyzwaniem było zawsze utrzymanie relacji, bo zazwyczaj kończyło się na pierwszej randce, ew dwóch i dalej cisza.
  2. Spróbować zawsze warto, nie mam nic do stracenia a wszystko do zyskania.

  • Jeśli kończyło się na pierwszej randce to albo musisz coś poprawić fizycznie, albo byłeś zbyt pasywny seksualnie. Niestety miłymi rozmowami nic się nie zdziała. Trzeba stworzyć chemię.

 13. Z kobietą łatwiej mi jest, gdy się z nią rozmawia na żywo, jednak sytuacja w moim obecnym życiu trochę się skomplikowała. Wierze że dzięki webinarowi dokonam dobrych zmian i będę mistrzem podrywu przez internet. Znajde kogoś dla siebie

 14. Problem jaki mam, to utrzymanie relacji już po paru spotkaniach, chyba nie umiem podtrzymać emocji I za bardzo się angażuje.
  I tak, przekonałeś mnie, bo oglądam Twoje filmy.

 15. Dziewczyny nie odpisują z emocjami. Nawet jeśli jest to brane na zarty. Zaciekawiłeś mnie czekam na webinar

 16. Bardzo mało kobiet interesuje się mną na portalach randkowych – rzadko kiedy łączy mnie z kimkolwiek w pary. Rozmowa jakoś też często idzie ciężko, a czasem nie wiem jak rozpocząć rozmowę.
  Myślę, że z tobą uda mi się rozwiązać te problemy, czekam na webinar 🙂

 17. Ja mam np. w miarę sporo par, fajne emocjonalne konwesacje, ale jak przychodzi sie umówić, to dziewczyny nagle nie mają czasu. Kiedy najblizszy webinar Rafale? Pozdrawiam!

  • Pamiętaj, że to twoja interpretacja tych rozmów. Gdzieś jednak problem leży. Webinar we wtorek. Poinformuję mailem.

 18. 1. Moim problemem jest to, że mieszkam w dużej odległości (100 km) od jakiegoś miasta. Powoduje to że np. na tinderze mam 10 matchy 1 dnia a potem 1 na miesiąc nowy. Gdy jadę do Warszawy i odpalam tindera mam po kilka/kilkanaście matchy dziennie i czasem dziewczyny same zagadają.
  2. Zmiany zawsze się przydają, nie każde jednak są pozytywne dla tego trzeba dobrze wybierać.

  • Problemu z odległością od dużych miast nie rozwiążesz inaczej, niż przeprowadzką. W małej mieścinie/na wsi jest za mało ludzi, żeby był ruch na aplikacji.

 19. Część , dziewczyny mi nie odpisują , także ciężko mi prowadzić z nimi konwersacje i niemal par

 20. Piszą do mnie kobiety starsze lub w moim wieku. Mam 47lat i chciałbym poznać kobietę młodszą o kilka lat. Określi chodzi o mój opis na portalu może on nie jest wystarczająco ciekawy.

 21. Dopasowań około 30-40 mało kto odpisuje, a jak odpisze to kontakt nie utrzymuje się dłużej niż max 2 dni

 22. Mam kilka par ale większość jest z daleka ponad 200km mam tindera jakis pól roku i jak narazie pisałem z dwiema i się spotykałem A inne albo nie odpisały albo kilka wiadomości
  Jestem ciekawy

 23. 1. Doprowadzenie do spotkania.
  PS ja mam tak że zazwyczaj kobiety perspektywicznie rokujące na spotkanie są dosyć daleko ode mnie a ja bym chciał poznać ze swojej okolicy, wychodzę też z założenia że jeżeli nie mogę znaleźć ani 1 odpowiedniej kandydatki chcącej się spotkać z obrębu 40km to nie ma też sensu działaś dalej.
  2. (jak na razie) Nie

 24. 1. największe moje wyzwanie w poznawaniu kobiet przez internet to sposób w jaki można zaprosić daną kobietę na randkę a później kontynuować tą znajomość aby chciały częściej się spotkać.
  2. Jak na razie nie

 25. Największe wyzwanie to zdecydowanie zrobić ten pierwszy krok. zacząć jakąś rozmowę w taki sposób żeby zaintrygować do dalszego pisania. Wiadomo że typu ,Hej, co tam ,jak się masz, co słychać, komplementy urody zdecydowanie jest słabe

 26. Gdy mam zagadać do kobiety face to face nie mam z tym problemu. Gdy mam coś napisać nie wiem co i często to odwlekamy. Boje się napisać cokolwiek bo chcę napisać coś po czym mi odpisze. Chcę to zmienić

 27. Witam ja również mam problem taki że nie mam pary a jak już jest to nie odpisują mam nadzieję że webinar mi pomoże 😊

 28. Największy mój problem to mała ilość sparowań, a jak już coś sparuje to dziewczyny z reguły nie odpisują lub rozmowa kończy się po jednej wiadomości 🙂

 29. 1) Nie chce mi się pisać jako pierwszy do kobiet xD
  2) jak będą wyniki to uwierzę 🙂 Mam dobre zdjęcia, gorzej z opisem i gadką..chyba…

 30. Największy mój problem to mała ilość sparowań, a jak już coś sparuje to dziewczyny z reguły nie odpisują lub rozmowa kończy się po jednej wiadomości 🙂

 31. Największy mój problem to mała ilość sparowań, a jak już coś sparuje to dziewczyny z reguły nie odpisują lub rozmowa kończy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Rafał Żuber. All Rights Reserved

DARMOWY WEBINAR
JAK MIEĆ KILKA RANDEK TYGODNIOWO
Z PORTALI RANDKOWYCH

Podaj Twój najlepszy email aby zarezerować miejsce na webinarze

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole dowolnego z naszych e-maili.

Close
error: