Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Fundament sukcesu z kobietami – upsell

Nie zamykaj tej strony. 

Zobacz ten krótki materiał.

Skoro zamawiasz mojego e-booka możesz dodatkowo nauczyć się jak budować seksualne relacje i powodować, że kobiety wkręcają się w Ciebie bez pamięci. Potrafię sprawić, że kobiety zakochują się we mnie i są zmotywowane, żeby robić dla mnie wyjątki. Jeśli chcesz to nauczę Cię tego samego…

Dlatego jeśli skorzystasz z tej jednorazowej promocji otrzymasz:

  • pełny kurs “Tajemnice Gracza” (wartość 429zł)
  • plus bonus (5h wideo z warsztatów dot. wyzwań klientów przy zapoznawaniu kobiet)

Tajemnice Gracza są idealnym uzupełnieniem e-booka “Fundament Sukcesu z Kobietami”. Dzięki nim osiągniesz znacznie lepsze efekty.

Merytorycznie to jest po prostu świetnie uzupełniająca się wiedza, abyś dostał taki turbo pakiet i żebyś wiedział co robić, jak myśleć, jak działać, żeby kobiety Cię chciały jak nigdy wcześniej.

opinia:

Od kilkunastu lat uczę facetów jak uzyskać swoje od kobiet. Nawet jeśli podobasz się kobietom to na randkach stajesz przed koniecznością wzbudzenia w nich chemii. Tego nie załatwi wygląd, ani wspólne tematy.  Od lat powtarzam jedno zdanie w które wierzę i jest jak mantra:

“Najsilniejszą motywacją, żeby kobieta chciała Cię spotkać jeszcze raz jest motywacja seksualna”. 

To dlatego umiejętność stymulacji kobiecych zmysłów jest w Twoich rękach skarbem. Jeśli ruszysz jej emocje to zrobi to lepszą robotę niż kasa, czy wygląd. Wiem co mówię…

Tajemnice Gracza to pigułka absolutnie wybuchowej wiedzy i mnóstwo trików na wideo, które moi klienci kochają. Do tego 150 stron e-booka z najmocniejszą wiedzą na rynku. (również w wersji audiobooka).

Ten kurs kosztuje 429zł

Jednak w związku z tym, że jesteś nowym klientem…

Masz szansę zamówić go TYLKO TERAZ I TYLKO NA TEJ STRONIE w bardzo atrakcyjnej cenie.

To jeszcze nie wszystko.

Do kursu otrzymasz

1 BONUS ebook “Jak uwiodłem 20 kobiet” (wartość 37zł)

To coś na zasadzie studium przypadku. Poznasz raporty z 20 moich miłosnych podbojów. Pisane były od razu po zdobyciu tych kobiet. Dzięki temu zobaczysz co jest możliwe. Zdobędziesz też motywację.

Oprócz tego otrzymasz 6 bonusów w postaci pdfów z moich rozmów z dziewczynami. Zobaczysz jak w praktyce budzę w kobietach fantazję i sprawiam, że chcą robić to co ja chcę. Te raporty są świetnymi gotowcami.

2 BONUS ebook “Najlepsza droga do łatwego zapoznawania kobiet” (wartość 77zł)

Daję Ci sposoby na szybkie uwodzenie i osiąganie jeszcze i jeszcze lepszych wyników. W e-booku znajduje się tajny link do filmiku na którym w mniej, niż minutę od poznania zabieram atrakcyjną blondynkę na szybka randkę.

Możesz nabyć całość za 543 zł

tylko teraz 289zł  

Wykorzystaj tę jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie lepsze wyniki. Kup taniej w pakiecie.

Jest jeden haczyk.

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję.

Tak, chce powiększyć moje zamówienie o Tajemnice Gracza.

Biorę ebook- Fundament Sukcesu z kobietami + Tajemnice Gracza i bonusy za jedyne 374 zł zł}

Nie dziękuję. Nie chcę poznać Tajemnic seksualnych relacji. Biorę tylko kurs Fundament Sukcesu z Kobietami.

error: