Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Związek z prostytutką – czy warto ?

Związek z prostytutką

Związek z prostytutką kusił niejednego faceta. Na własne oczy widziałem tuziny facetów, którzy tkwili w relacji z kobietą zarabiającą tyłkiem. Oczywiście można by podzielić ich na dwie grupy. Ci, którzy wiedzieli o tym z czego ona zarabia, oraz Ci nieświadomi.

Pod jednym z ostatnich filmów widzowie prosili mnie, żebym nagrał odcinek na temat prostytutek. Ciekawiło ich czy związek z prostytutką jest możliwy, czy warto jej zaufać, dlaczego kobiety decydują się na taką pracę etc. Jeśli jesteś zainteresowany tym co mam do powiedzenia w tym specyficznym temacie zapraszam Cię do filmu. Prawdopodobnie będziesz musiał kliknąć na filmie „Obejrzyj w Youtube”, gdyż na film nałożono ograniczenia wiekowe.

Jakie wnioski?

Związek z prostytutką to tylko drażliwy temat, lecz prawda jest taka, że życie potrafi sprawić niespodziankę. Nie mniej jednak na tego typu relacje długofalowe najbardziej narażeni są faceci, którzy słabo radzą z kobietami. To oni stają się ofiarami kobiet, które polują. Te mają czarny pas w owijaniu mężczyzn wokół palca. Więc jeśli mężczyzna jest spragniony damskiego towarzystwa to zacznie poważnie rozważać relacje z rozwiązłą kobietą.

Oczywiście ona zrobi wszystko, żebyś uwierzył, że relacja z Tobą będzie inna niż wszystkie, a do swojego zawodu już nie wróci. W rzeczywistości zazwyczaj bywa odwrotnie. Związek z prostytutką to zawsze ogromne ryzyko. Zdecydowanie lepiej jest umieć podrywać kobiety tak jak robią to prawdziwi mężczyźni i przygruchać w ten sposób jedną z wartościowych dam. A jak się to robi? Możesz zacząć od tego materiału:

Podrywaj jak facet: https://uwodzenieipodryw.pl/blog/podrywaj-jak-facet/

 
 

08.05.2019

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: