Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Szkolenie z Uwodzenia – ukryta kamera 2/2

Szkolenie z uwodzenia to skomplikowany proces nauki. Wiele dziedzin skupia się tutaj w jednej. Twoja zaradność życiowa, wychowanie, kultura osobista, ubiór, poziom energii, Twoje wierzenia (mindset), dotychczasowe osiągnięcia, doświadczenia, nastawienie do życia itp. decydują o tym jak zachowujesz się przy kobietach. Najważniejsza jednak jest Twoja determinacja. Jest ona kluczowa, jeśli chcesz zmienić swoje życie w jakiejkolwiek dziedzinie.

Niektórzy mają duże zaległości w kontaktach z kobietami i czeka ich sporo świadomej pracy nad sobą. Innych wystarczy odrobinę pokierować, aby po chwili rozpostarli skrzydła. Dużo zależy od tego co dotychczas działo się w ich życiu. Czasami dobrze jest sięgnąć dna i tak bardzo wkurzyć się na sytuację w jakiej się znajdujesz, aby powiedzieć: „Dosyć! Wstaję na nogi! Zmieniam swoje życie! Będę miał u boku super laskę i zrobię co trzeba, by to osiągnąć!” Tak zmotywowane osoby są skazane na sukces.

Wystarczy determinacja i nastawienie na doskonalenie się. Szkolenie z uwodzenia to punkt przełomowy w którym uświadamiasz sobie, gdzie jesteś i dokąd musisz dojść. Podczas kursu poznasz swoje słabe i mocne strony, oraz zrobisz rzeczy jakich nie robiłeś wcześniej. Uzyskujemy wtedy efekt psychologiczny: „Ja mogę! Ja potrafię! Zrobiłem to sam!” To odniesienie jest budulcem przyszłych sukcesów i podstawą wiary w swoje możliwości. Zapraszam Cię do filmu na którym kursant, który wygrał w konkursie godzinne spotkanie ze mną przełamuje swoje blokady.

7 Dobrych otwieraczy pobierzesz tutaj – https://7otwieraczy.gr8.com/

Jeśli natomiast masz opór przed zagadaniem polecam Ci obejrzeć TEN FILM(KLIK)

 
 

04.08.2020

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: