Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Pomysły na randkę – im ciekawsze tym gorzej.

Pomysły na randkę – ach te niuanse.

Jeśli przeszukiwałeś internet po żeby znaleźć ciekawe pomysły na randkę to ja zaoferuję Ci coś więcej. Unaocznię pewne zagrożenie przed, którym chciałbym Cię ustrzec.

Zawsze, kiedy spotykam się z tym, że ktoś pragnie wyrazić swoją oryginalność poprzez zorganizowanie niecodziennych atrakcji na randce to zapala mi się lampka.

Widzę to tak jakby osoba mająca wymioty i gorączkę prosiła o tabletki na ból brzucha.

“mam problemy z brzuchem, więc potrzebuję tabletki na ból brzucha”

W rzeczywistości pacjent przechodzi jelitówkę i potrzebuje innych leków. Czasami szukamy czegoś co nie jest nam potrzebne, bo nie znamy się na rzeczy.

Kiedy umawiasz się z kobietą nie ważne są dodatkowe atrakcje. Możesz pokusić się o ciekawe spędzenie czasu z nią, ale najlepiej wtedy, gdy jest to któraś z rzędu randka. Lub wtedy, gdy znacie się już trochę, a dziewczyna jest w ciebie wkręcona.

Kiedy ciekawe pomysły na randkę narobią Ci szkód

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale kolesie, którzy mają powodzenie u kobiet raczej nie stają na głowie, żeby organizować niespotykane randki. Oni po prostu się pojawiają, a ich osoba jest główną atrakcją spotkania.

Kiedy ty wymyślasz ciekawe pomysły na randkę ,a to będzie wasze pierwsze spotkanie to z miejsca dajesz do kobiecej podświadomości komunikat:

“Ja sam nie stanowię za dużej wartości, więc uzupełnię braki fundując dodatkowe atrakcje”.

Naprawdę nie musisz tego robić. Nie możesz się starać za bardzo, bo uzyskasz odwrotny efekt. Jakie są zagrożenia?:

  1. Kobietę ogarnie przeczucie, że nie masz powodzenia – na ogół tylko niepewni swojej atrakcyjności faceci na pierwsze spotkanie planują fajerwerki. Kiedy kobieta jest wstępnie zainteresowana twoją osobą to pragnie poznać Ciebie. Więc wystarczy zorganizować cokolwiek i dać jej siebie. Jeśli ona się zgodzi na spacer, czy kawę to masz pewność, że zaczynasz znajomość od właściwej strony.
  2. Przyciągniesz materialne kobiety – Istnieje duża grupa kobiet, które polują na korzyści materialne. Szukają one frajerów, którzy są skorzy serwować im luksusy, czy zabierać je do pięknych miejsc. Jeśli zaproponujesz im coś zwykłego to się nawet z Tobą nie umówią. Jeśli będziesz pod wrażeniem urody przedstawicielki tej grupy i będąc podjaranym postarasz się zorganizować randkę przesyconą atrakcjami to nigdy nie dowiesz się jaką rolę grała Twoja osoba. Na samym starcie komplikujesz sobie życie,
    Znam dziesiątki związków funkcjonujących w tym schemacie. Zaczęło się od pierwszej randki, a reguły gry funkcjonują do dziś. On jest dostarczycielem luksusu, a ona płaci mu ciałem. A czasami jedynie towarzystwem.

    W tym układzie facet spełnia funkcję providera (dostarczyciela dóbr, opiekuna), a w większości przypadków jego kobieta romansuje z samcami alpha, którzy obracają ją w samochodzie na parkingu.

Więc jakie są ciekawe pomysły na randkę?

Jeśli to wasze pierwsze spotkanie najlepszym pomysłem będzie:

Ciekawe pomysły na randkę w drodze wyjątku

A co w sytuacji w której lubisz ciekawie spędzać czas i przez pomysły na randkę wyrażasz swoje usposobienie? Czy nigdy nie powinieneś proponować kobietom ciekawie spędzonego czasu?

Oczywiście, że możesz. Są sytuacje w których ciekawe pomysły na randkę nie skutkują negatywnymi konsekwencjami. Wymienię kilka z nich:

Najlepsi i tak olewają ciekawe pomysły na randkę

W drodze podsumowania napiszę Ci kilka słów z serca. Kiedy tylko wyobrażę sobie najlepszych z kobietami facetów jakich znam nie przypominam sobie, żeby, któryś przed spotkaniem z dziewczyną wertował pomysły na randkę.

Jeśli mężczyzna potrafi wzbudzić w kobiecie atrakcyjność, a w dodatku na nią działać to ma wszystko co jest potrzebne do wspaniałej randki. Żaden gokart, czy Escape room nie jest w stanie dostarczyć kobiecie tyle doznań co facet. Ale musi to być osobnik, który umie postępować z kobietami i sprawiać, że one przy nim czują się fantastycznie.

Dlatego główny punkt skupienia zawsze powinien być na Twoich umiejętnościach poruszenia kobiety. Nie próbuj zdobywać jej luksusami, czy dodatkowymi atrakcjami. W ten sposób nie osiągniesz swojego celu, Zdobędziesz co najwyżej kobietę od której poczujesz chłód, czy obojętność.

Niedawno temu robiłem wywiad ze wspaniałym uwodzicielem i pozwolę zacytować sobie fragment jego wypowiedzi:

…z pewnością nie jestem najbardziej nieciekawą osobą na świecie. Kobiety bardzo lubią moje opowieści, doświadczenie, inspirację, to co daje w rozmowie. Lubią się też ode mnie uczyć. Lubią kogoś kto też prowadzi, czyli, że robimy to, to i tamto. Ja nie mam tak, że muszę coś wymyślać, że pojadę z kobietą na gokarty, czy coś jej pokażę. Mi wystarczy, że ona przyjdzie do mnie do apartamentu. Spędzimy razem wieczór i to już będzie dla niej bardzo niepowtarzalne przeżycie. Nie musimy mieć żadnych bodźców zewnętrznych do tego.“ [Cały wywiad zobaczysz TUTAJ(KLIK)]

Twój punkt uwagi powinien być gdzie indziej

My mężczyźni musimy dążyć do tego, żeby być takimi osobami, aby kobiety przeżywały w naszym towarzystwie paletę nieczęsto spotykanych emocji. To najlepszy kierunek dla nas i dla kobiet.

Zbieżne tematy:

 
 

22.04.2021

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: