Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Podryw w internecie – trzy błędy za które płacisz porażką

Jeśli skarżysz się na niską skuteczność Twoich internetowych podbojów to zdradzę Ci coś co polepszy Twoją skuteczność. Twój podryw w internecie skorzysta, gdy zastosujesz poniższe porady. Akurat jestem na świeżo, gdyż przez ostatni miesiąc byłem zaangażowany w szkolenie z Tajemnic Uwodzenia w Sieci. Dzięki temu wciąż mam obraz błędów jakie najczęściej popełniali moi podopieczni. Pewne schematy się powtarzały, a więc sądzę, że mogą dotyczyć także Ciebie.

1) Zbyt duże porcje tekstu

W świecie internetu także ma miejsce zjawisko inwestycji w relację. A forma wyrazu tej inwestycji nie zawsze jest oczywista. Może Ci się wydawać, że nie inwestujesz zbyt mocno, bo nie cukrujesz dziewczynie. Nie chcesz od niej jeszcze spotkania i wydaje Ci się, że uchodzisz za takiego co trzyma fason. Tymczasem możesz polec na pisaniu zbyt dużo na raz.

Jak chcesz upewnić się, że nie popełniasz tego błędu to jest prosta metoda, żeby to sprawdzić. Rzuć okiem na Twój dialog z dziewczyną, i zobacz jakimi porcjami tekstu miotacie. Jeśli zobaczysz, że Twoje wiadomości to wysokie słupki, a jej treści to zaledwie jedno krótkie zdanie to powinna Ci się zapalić lampka.

Istnieje bowiem zagrożenie, że Twoja gadanina interesuje tylko Ciebie. Nawet gdy Twoja treść obiektywnie może być interesująca to pisząc zbyt dużo na raz możesz zniechęcić dziewczynę. Wydasz się natarczywy i zbyt łatwy. Staraj się iść bardziej w kierunku  bycia powściągliwym i konstruuj pytania otwarte. Wszystko po to by sprowokować ją, żeby chciała pisać więcej. A Twoje wiadomości niech będą krótsze. Zanim napiszesz więcej poczekaj, aż dołoży coś od siebie.

Zwróć uwagę jak się czujesz, gdy dziewczyna przestaje się kontrolować i opowiada Ci jakąś zbyt długą historię. Albo wchodzi w szczegóły, które Cię nie interesują. W takich sytuacjach szukasz okazji jak zmienić temat, albo komentujesz jej wywód jednym zdaniem: “No to niezłe masz akcje”. Nie bądź tym, który pisze za dużo, bo jej ciekawość Ciebie spadnie i stracisz możliwość spotkania jej na żywo. Podryw w internecie bywa łatwy jeśli stosujesz się do pewnych reguł.

2) Przekonywanie do spotkania

Tak naprawdę dochodzenie do spotkania z dziewczynami z neta jest banalnie proste jeśli umiesz zauważać poziom ich zainteresowania. A także , gdy wiesz kiedy gubisz ich zainteresowanie. Zarządzając odpowiednio inwestycją w relacje uzyskasz kobietę, która na propozycję spotkania przystanie z łatwością. Będzie to wynikało samo z siebie.

Natomiast jeśli dziewczyna odmawia Twojej propozycji, albo wynajduje wymówki przeważnie oznacza to, że mylnie uznałeś ją za zainteresowaną. Czasami to aż rzuca się w oczy, że dziewcze jest w procesie rozgryzania Cię. Jest wciągnięta w Twoją osobę i zadaje Ci sporo pytań. Potem zaczyna Cię badać pytaniami, czy kogoś masz i czy kogoś szukasz. Chętna jest także do kwalifikowania się pod Twoje standardy. Czyli jeśli piszesz, że Twoja kobieta musiałaby umieć gotować to ona na to: “Ja umiem trochę gotować, ale jak miałabym dla kogo to bym się uczyła przepisów.” Jeśli wszystko mówi, że ona jest ciebie ciekawa to nie będzie problemu się spotkać.

Gdy masz problem z odmowami to znaczy, że słabo czytasz z relacji jej poziom zainteresowania Twoją osobą. I tu jest ten błąd. Ona odmawia, a Ty od tego czasu wracasz do swojej propozycji spotkania nie zmieniając nic w relacji. Jeśli próbujesz ją przekonać do spotkania to znaczy, że nie jest Tobą zainteresowana,. A Ty pukasz do jej drzwi i mówisz “Zgódź się! No weź”. To jest desperackie. Zrozum to, że spotkanie ma być formalnością. Ma być naturalnym wynikiem fajnej relacji. Jeśli dziewczyna nie chce się spotkać wskazuje to na zbyt małe zainteresowanie.

Nie próbuj ją przekonywać argumentami, tylko skup się na relacji i na tym, żeby w waszej rozmowie wydarzyło się coś miłego. Spróbuj ją czymś zainteresować. Po tym może da Ci numer i zadzwonisz do niej zwiększając tym bardzo szansę na randkę. Porywając jej emocje porywasz jej ciało na randkę.

3) Nie pal za sobą mostów.

Pamiętaj o tym, że jeśli dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać to nie musisz zrywać z nią znajomości. Warto przenosić znajomość z nią  na Whatsapp, lub Instagram. Jeśli dziewczyna mówi nie to nie oznacza, że za miesiąc nie będzie na tak. Podryw w internecie czasem lubi odczekać zanim da owoc.

Poznasz 10 kobiet z czego spotkasz się z dwiema. Jeśli zostawisz kontakty do tych z którymi nie udało Ci się spotkać od razu, część z nich się z Tobą spotka po czasie. W skali roku może się okazać, że z tych 10 poznanych aż 5 pojawi się na randce. Nie pal za sobą mostów. Żebyś wiedział z iloma kobietami ja spotkałem się nawet po kilku latach.

Wystarczy, że będziesz trzymał emocje i ego na wodzy. Nie obrażaj się na nie jeśli robią uniki. Czasem wynika to z ich skomplikowanej relacji z byłym. Innym razem jest to jakiś błahy powód. Nie bierz wszystkiego do siebie i po prostu zahibernuj tę znajomość. Odezwij się choćby za pół roku jakby nigdy nic. Może zastaniesz inną dziewczynę w niej samej. Kobieta zmienną jest. Czasami te zahibernowane przyjdą do Ciebie same. Nie warto palić mostów.

Podryw w internecie rządzi się swoimi prawami.

Możesz także palić dużo znajomości wtedy, gdy zaczynasz z kobietami wchodzić na tematy seksualne. Dziwi Cię to? Przecież wiedza o uwodzeniu mówi, że należy rozbudzać kobiety! A widzisz. I to kolejny paradoks i kolejna nieścisłość. Nie chcę zasypywać Cię informacjami o uwodzeniu w internecie, bo nie wiem, czy pragniesz rozwinąć dobrego skilla w tej płaszczyźnie. Ale jak chcesz dowiedzieć się co myślę o pisaniu o seksie z kobietami na portalach randkowych to ZOSTAW TU NAMIAR (KLIK) , a wyślę Ci w mailu artykuł na ten temat.

Jest jeszcze dużo cennych informacji, które na Ciebie czekają.

Daj znać w komentarzu jeśli masz dylematy związane z tym o czym przeczytałeś powyżej.

Pozdrawiam!

Rafał

  •  
  •  

08.05.2020

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: