Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Podryw na wakacjach – najważniejsza zasada!

Podryw na wakacjach

Wybacz, że tak długo nie pisałem na blogu. To dlatego, że byłem zajęty produkcją materiałów „Jak zdobyć dziewczynę, która Ci się podoba” Nie mogłem się rozdwoić:)

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie lato daje się we znaki. Dziewczyny są już tak podgrzane temperaturą, że ich wzroki przekazują jednoznaczne treści.

Zapomnij o wszystkim co wiesz o uwodzeniu, gdy wybierasz się na podryw. Kiedy pojechałem na zawody w Kick-Boxingu trener powiedział mi „teraz zapomnij wszystko czego się nauczyłeś, masz tylko wygrać”

Takie podejście do sprawy cudownie zdejmuje presje i sprawia, że „robota” idzie nam lepiej.

Chciałbym nawołać Ciebie do tego, abyś jedynie myślał o logistyce. Każdy wyjeżdża w tym okresie letnim nad jeziora, nad morze, nocuje w domkach letniskowych, w namiotach i w takich okolicznościach, spotkane kobiety na prawdę nie trzeba uwodzić.

Idziesz tylko do nich i wszystko co musisz mieć to jakikolwiek plan logistyczny.

Kiedy kilka dni temu wracałem z Mielna, w ostatni dzień pożegnałem miasto spacerem na plaże. Już za 20 min miałem busa powrotnego. był to akurat najgorętszy dzień, spośród tych jakie spędziłem w Mielnie. No to chłopaku chcę Ci powiedzieć, że dziewczyny, które ciągnęły lawiną na plażę, były tak spragnione, że nie da się tego opisać.

Jedne nawet, gdy szły z rodzicami to nieskrępowanie wpatrywały się mi w oczy, inne wołały, żeby iść z nimi na plaże. To niesamowite. Pomyśl o tym, czy to Tylko Ty marzysz o tym, żeby mieć przygodę w lato?

Jedyne co musisz mieć, żeby skorzystać z tych gorących laseczek to 2 rzeczy:

Jedno i drugie jest ważne. Jeśli żyjesz w trybie pracy etatowej to nawet wtedy, polecałbym Ci umówić się ze sobą, że jeśli będziesz miał 1-2 dni wolnego, poświęcasz je dla siebie. To są wakacje i dla Twojego dobrego funkcjonowania jest Ci potrzebny relaks i kobiece usta.

W czasie wolnym wyjedź nad wodę. Super jak zostaniesz tam na noc i działaj z pełna mocą i zaparciem.

Jeśli już nic Cie nie krępuje(obowiązki) miej przygotowaną miejscówkę, taką jak

namiot/domek/hotel/krzaki/plaża i twoim celem jest zaprowadzić tam dziewczynę.

Najlepiej jak znasz kilka miejsc, żebyś wiedział, jak reagować na pojawiające się okoliczności. Jeśli idziesz na podryw, a w głowie masz : „idę poznać jakąś fajną dziewczynę. Zagadam ją i zobaczymy co z tego wyjdzie” to skończy się na tym, że będziesz miał wyjazd pełen zagadanych lasek.

A jeśli będziesz miał w głowie: „muszę znaleźć dziewczynę, żeby zabrać ją do którejś z moich miejscówek „ to Twój wyjazd będzie pełen przygód seksualnych.

Będziesz miał wtedy wyraźne poczucie kierunku. Ja przed zagadywaniem do lasek w takich okolicznościach dokładnie wiem jakie opcje mnie interesują. Jest to jedna z opcji:

Jeśli wieczór odpada, nie tracę na nią czasu. Dopuszczalna wspólna kąpiel w dzień w wodzie, gra w siatkę itp. zanim zaproszę na romantyczny spacer.

Tak sprecyzowana gra sprawia, że działasz jak robot. Wiesz co masz robić w każdym momencie i Twoja gra, przynosi efekty. Tym sposobem ostatnio po kilku minutach znajomości miałem dziewczynę w Hotelu w Mielnie.

Było podejście, bez zastanawiania propozycja spaceru na plaży, bez zastanawiania spacer w kierunku Hotelu i w arsenale wymówka z pójściem po bluzę, pod pretekstem chłodu.

Dobre wymówki to:

Baw się i korzystaj z lata;) Podryw na wakacjach to piękna sprawa.

Rafał

 
 

10.07.2013

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: