Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Piękne mówienie to złoty klucz ułatwiający podryw

Kilka dni temu napisał do mnie mój klient z prośbą o objaśnienie pewnej kwestii.

Twierdzi, że czytał mojego e-booka Fundament Sukcesu z Kobietami w którym polecałem używanie malowniczych opisów, aby tym uwodzić kobiety. W tamtej pracy  były ukazane przykłady takiego mówienia, które przyciąga uwagę słuchaczy i sprawia, że chce się Ciebie słuchać.

Następnie wyznał mi, że w czytał też pewien raport mojego autorstwa w którym daję także pewne rady odnośnie tego jak rozmawiać, by zainteresować sobą piękne kobiety i mówię w nim, że należy być oszczędnym w słowach, aby zatrzymać uwagę słuchacza. No i jak w końcu należy postępować? Mówić wylewnie i malowniczo, czy oszczędzać słowa?

Otóż jedno drugiego nie wyklucza.

Należy mówić malowniczo(więcej w e-booku) po to, aby zaciągnąć wyobraźnię dziewczyny w różne terytoria. Daje to jej poczucie przygody i zwiększa ilość doznań zgodnie z zasadą, że to co sobie wyobraża to samo  odczuwa.

Dajesz jej tym śmiech, ekscytację, oczekiwanie budujące napięcie, smutek, żal, rozkosz, poczucie miłości. Tak, słowami można dostarczyć całą paletę emocji i pochłonąć słuchaczy jeśli przyłożymy się  do tego, włożymy w to także swoje emocje i  zastosujemy się do wiedzy o malowniczych opisach.

Ważne jest tylko to do czego nawiązuje w raporcie „Jak rozmawiać, by zainteresować piękne kobiety”. Chodzi o to, abyś nie rozszerzał swoich historii w szczegóły, które nie opisują emocji, ale są dawką niepotrzebnych, suchych informacji bez których opowiadana historia znakomicie funkcjonuje.  Przeczytaj sobie ten raport dla lepszego zrozumienia.

Natomiast w ebooku poznasz inne zasady, które pozwolą Ci na to, abyś tym co mówisz budował swoją atrakcję.

Jeśli chodzi o malownicze opisy możesz obejrzeć sobie poniższy filmik. Halama świetnie stosuje się do zasad opisanych w ebooku. Bez wątpienia przykuwa uwagę wszystkich zebranych tym co mówi. Jest to co prawda opracowany występ teatralny, ale sam poddaj się wrażeniom płynącym ze słuchania aktora)

 

  •  
  •  

01.04.2013

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: