Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jerzy Kalibabka Tulipan – Na czym polegał jego fenomen

Jerzy Kalibabka Tulipan to postać niesamowicie kontrowersyjna. Św. pamięci uwodziciel był naszym Polskim Casanovą. A sam o sobie mówił, że Casanova mógłby się od niego uczyć o kobietach. Przygotowałem film w którym wyjaśniam fenomen tego człowieka. Jeden z moich klientów poprosił mnie o to i dlatego teraz masz okazję odrobić lekcję z historii. Czy warto?

Nie bez powodu tak wielu adeptów sztuki uwodzenia przegrzebało cały internet, żeby dowiedzieć się cokolwiek o Tulipanie. Każda informacja o nim była na wagę złota. Jak można mieć tysiące kobiet? Przecież to fenomen. Biedny rybak z Dziwnowa nagle na salonach otoczony pięknymi młodymi dziewczynami! Jak on to robił?

Jerzy Kalibabka Tulipan to człowiek, którego poznałem osobiście i bardzo się z tego cieszę. Dziś nie miałbym już takiej okazji, a dzięki temu spotkaniu przynajmniej jestem spokojny. Mam większe wyobrażenie o tym jakim był człowiekiem i dlaczego kobiety się za nim uganiały. Na poczucie mojego spokoju wpłynęło też poznanie zwykłej twarzy Pana Jerzego z jego wadami i pospolitością. Z resztą zobacz sam co mówię w filmie o największym Polskim uwodzicielu:

W filmie wspomniałem o trzech najczęstrzych przyczynach dawania kosza przez kobiety. Jeśli chcesz je poznać kliknij tutaj: TRZY NAJCZĘSTSZE POWODY KOSZA

Natomiast jeśli chcesz poznać moje wrażenia ze spotkania z Tulipanem, które spisałem chwilę po jego zapoznaniu to ZOBACZ TEN WPIS.

Liczę na to, że wyciągniesz co wartościowe dla siebie, a odrzucisz to czego naśladować nie warto.

 
 

16.09.2020

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: