Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jak wyjść z Friendzone – 3 Kroki

Jak wyjść z Friendzone ?

Jako, że coraz częściej zdarza mi się słyszeć takie pytanie zdecydowałem się stworzyć o tym materiał. Tak naprawdę temat jest dość prosty. Jeśli znasz podstawy jeśli chodzi o podryw kobiet to nie będziesz wpadał we Friendzone. Model mężczyzny atrakcyjnego dla kobiet i umiejący budować w kobietach chemię nie ma problemu z łatką przyjaciela.

Najgorzej mają faceci, którzy zostali toksycznie wychowani. Problem friendzone to problem zaszczepionych poglądów, które nie wspierają powodzenia u kobiet. Żyjemy w społeczeństwie, które kładzie nam wiele syfu do głów. Na szczęście możemy coś z tym zrobić.

Przygotowałem dla Ciebie odcinek w którym tłumaczę co należy zrobić, żeby dziewczyny chciały z Toba związku, lub romansu. Jeśli zastosujesz to o czym mówię w filmie to nie będziesz się musiał zastanawiać jak wyjść z friendzone. Jeśli już znalazłeś się w sytuacji w której jakaś kobieta zaszufladkowała Cię jako przyjaciela to musisz się troszkę od niej odsunąć i popracować nad sobą „na boku” po czym wrócić odmieniony.

Dziewczyna reaguje na Ciebie obecnego, a więc jesli zwaliłeś tę relację jest szansa, że koleżanka dostrzeże w Tobie Lwa i zapragnie z Tobą związku/romansu. Wyjaśniam co należy zrobić z filmie:

Obecnie trwa promocja na moje wszystkie materiały dotyczące postępowania z kobietami. Polecam Ci zaopatrzyć się w odpowiednie pozycje po czym  dołączyć do mojej elitarnej grupy dla klientów na FB.

Link do sklepu – https://uwodzenieipodryw.pl/poradniki/

Kod rabatowy – walentynki22 (wygasa 10.02 o 23:59)

Jeśli chodzi o temat Friendzone to polecam Ci Tajemnice Gracza pierwszą część. To stary materiał, ale bardzo mocny. To czym się w nim dzielę działa antyFriendzone. Zapomnisz o pytaniach typu: „Jak wyjść z friendozone”.

 
 

08.02.2022

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: