Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jak poderwać starszą kobietę, a jak młodą ?

Jak poderwać starszą kobietę, a jak młodą ?

Wielu mężczyzn pyta mnie jak poderwać starszą kobietę. Inni pytają, jak poczynić to z bardzo młodą dziewczyną. Różnica nie jest taka duża jakby Ci się mogło wydawać, ale moje obserwacje to:

1) Jak poderwać młodą dziewczynę? Często nie znają swojej roli seksualnej, albo wstydzą się seksualności i dość często zdarza się, że nie potrafią jej wyrazić. Jeśli jesteś facetem, który lubi silne bodźce i słowną inicjatywę może Ci być ciężko znaleźć zaspokojenie w tej grupie wiekowej.

Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie o nich mówimy. Dobrze jeśli potrafisz być elastyczny, by zniżyć się do ich poziomu mentalnego. Zakładając, że jesteś mężczyzną po 20stym roku życia. Np. otrzymując od takiej sms o treści ”czemu do mnie napisałeś” lepiej jak odpiszesz „fajna jesteś Taka blondi:)” niż „zastanawiałem się nie od dziś jak dotrzeć do tak pięknej kobiety, która niejednokrotnie przyśpieszyła mi puls, będąc jedynie sobą”

Zauważyłem, że przesadną dojrzałością wypowiedzi można spłoszyć te młodziutkie dziewojki. Cała gra z nimi powinna być dostosowana do ich dojrzałości. Im jesteś starszy tym bardziej powinieneś mieć na uwadze fakt, że odbiegacie stylem życia i nie tylko. Stwórz warunki w których ona będzie się czuć komfortowo. Przy podejściu i pierwszych minutach znajomości dobrze jak będziesz słodki i zabawny. Opowiedz jej co Twój pies dziś nabroił, jaki fajny klub odwiedziłeś ostatniej soboty i jaka piosenka Ci się aktualnie podoba.

Małolatkom imponuje jak jesteś wesoły, nienachalny i potrafisz je rozbawić, zrozumieć je. Nie śmiać się się z ich wartości nawet, gdy są dziwne. Nie musisz mówić im jak na Ciebie działają-jedynie troszkę. Możesz je tym przestraszyć, ale nie dlatego, że boją się seksu tylko dlatego, że nie wiedzą, co odpowiedzieć. Dadzą Ci seks ..spokojnie…

Zaproś taką pod pretekstem posiedzenia razem bo „co tu robić?” I puść głośno muzykę. Otwórz jej piwo, albo zrób drinka i patrz jak się rozkręca:)

2. Jak poderwać starszą kobietę? To kąsek dla tych, którzy lubią kunsztowne uwodzenie. Tutaj w cenie jest zdecydowanie i dojrzałość. Jeśli jesteś młodym facetem, Twoja dojrzałość może polegać choćby na szczerości. Nawet, gdy poczujesz się zmieszany, ona może docenić Twoja inicjatywę i sowicie Cię nagrodzić.

Wszystko co musisz zrobić to zdobyć się na małe wyznanie w stylu „Szalenie mnie pociągasz, zapraszam na kawę i nalegam” Mówi się, że starsze kobiety są konkretne, ale tutaj mam jedną uwagę. Nie często ten konkret polega na tym, że po Twoim wyznaniu uczuć, ona przejmie inicjatywę. To jest nadal kobieta i mimo, iż starsza, wciąż będzie na miejscu, jak Ty będziesz utrzymywał w swojej głowie, ze to tylko mała dziewczynka. Każda chcę nią być dla swojego ogiera. Także w każdym wiekowym etapie u kobiety, ona nie miałaby nic przeciwko Twojej zdecydowanej grze i prowadzeniu. Jeśli nie będziesz prowadził, cześć z tych, które mogłyby pójść z Tobą do łóżka, odpadną. Będzie im miło, podziękują za ciepłe słowa i odejdą.

Natomiast konkret u starszych kobiet polega na tym, że jeśli podejdziesz do nich z tekstem ”mam ochotę sprawić Ci rozkosz” i w Twoim głosie wybrzmi zdecydowanie, to możesz niemal od razu przejść do konkretów i zdecydowana większa część kobiet Ci na to pozwoli porównując z młodszymi. One chcą słyszeć, że je chcesz, że jesteś zdecydowany zrobić to z nimi. Wtedy staną na wysokości zadania.

Kolejna rzecz: Jeśli jesteś od takiej MILF ok 10 lat młodszy często mogą spotykać Cię testy w stylu „a czego ty chcesz chłopczyku?” lub „Jestem dla Ciebie za stara, znajdź sobie młodszą” itp. Nigdy nie bierz tego poważnie- to tylko testy. Rób nadal swoje i nie rezygnuj. Kiedy nie odpuścisz i ona zobaczy, że jesteś zdecydowany jest duża szansa, że zrobi to z Tobą. Wielu facetów szczerze nie wie jak poderwać starszą kobietę, a bierze się to u nich z braku umiejętności podejmowania zdecydowanej gry. Ma w tym udział pewność siebie i doświadczenie.

3 Kobiety 20+ to coś pomiędzy pierwszą, a drugą grupą:)

PS. Jeśli masz jakieś pytania w związku z powyższym wpisem, abo potrzebujesz jeszcze jakiś informacji napisz mi w komentarzu, a odpiszę na Twoje wątpliwości.

  •  
  •  

13.08.2012

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: