Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Jak być szczęśliwym?

Jak być szczęśliwym

Kiedy miałem naście lat byłem samotny. Nie jest mi wstyd się do tego przyznać, bo chyba każdy facet miał przynajmniej raz, taki okres w swoim życiu.

Masz kolegów, masz rodzinę, a nawet ciekawe hobby, ale w głębi jesteś samotny. Tak my faceci jesteśmy stworzeni- potrzebna nam kobieta, aby znaleźć odbicie swojej świetności.

Od 19 roku w moim życiu wszystko się zmieniło, bo wkroczyłem na nową drogę, której świtał wyraźny cel – chciałem dziewczyny. Właściwie najgorzej było wieczorami. W dzień to jeszcze potarfiłem się czymś zająć, ale kiedy zapadała ciemność i delikatne żółte światło rozświetlało mój pokój wchodziłem w intymny nastrój i wtedy było ciężko.

Rolą tego cierpienia był sygnał, że coś trzeba zrobić, zmienić sytuację bo dzieje się źle. Aspekt intymny w moim życiu, był niezaspokojony i krzyczał, kopał w ściany innych dziedzin życia- miał na nie wpływ.

Dlaczego o tym pisze?

Otóż dlatego, że zupełnie zapomniałem jak to jest żyć bez kobiet/ty, bo ostatnie 9 lat mojego życia było przepełnione kobietami i nie potrafiłem sie zupełnie wczuć w to, jak ktoś nie ma dziewczyny z którą może się spotkać i zaspokoić swoje męskie oblicze.

A tak się składa, że w czerwcu 2013 wróciłem z Anglii i postanowiłem wprowadzić się na wakacje do mojego małego- rodzinnego miasteczka, aby nie robić zupełnie nic i bawić się życiem. Kiedy tu zładowałem, rzuciłem się na kobiety i tańcowałem, oraz używałem życia ok 2 mc, lecz rozleniwiłem się trochę i nie prysnąłem do dużego miasta, tylko zostałem tu.

Efektem tego wpadłem w rutynę życia małomiastezkowego i uciekłem w pracę. Mieszkając w Toruniu, codziennie poznawałem nową dziewczynę, a tutaj nawet nie było gdzie wyjść, więc siedziałem w domu. kochanki mi się pokończyły, z niektórych zrezygnowałem sam, inne wyjechały po wakacjach i tak sobie pracowałem, zapominając o aspekcie towarzyskim.

Tłumaczyłem sobie, że przyjemności miałem w swoim życiu tyle, że nic się nie stanie, jak trochę popracuje i pożyję inaczej. I co? Efektem tego miałem największą przerwę „bez kobiety” od 9 lat:)

Bylo to ok 3 mc. Kiedy to piszę to sam w to nie wierzę, ponieważ wcześniej miałem seks codziennie. A teraz, gdy wyjeżdzałem na szkolenia to spławiałem kobiety, żeby zająć się kursantami, a później odpocząć. Po przyjeżdzie pisanie materiałów. W sumie to jak bym się uparł to zadbałbym o siebe, ale jakoś tak się przestawilem. Sam do końca nie potrafię tego wyjaśnić. Nie było mi z tym jakoś źle.

No i co dalej?

Ostatnio stwierdziłem, że żeby nie popaść w pracoholizm, poświecę trochę uwagi na kobiety. A, że wiem jak podrywa się dziewczyny to szybko zaczęło się dziać. Wyjechałem 2 x z miasteczka typowo na laski i bawiłem się z nimi cudownie.

I przeżyłem jeden moment, który dał mi do myślenia i wiedziałem już wtedy, że zrobię ten wpis. Tańczyłem sobie na parkiecie, w okół były kobiety i bylismy w swoim toarzystwie.

Tu nawet nie chodzi o to co z nimi później robiłem, tylko to uczucie, które wypełnia duszę, gdy „to się dzieje” – gdy nie siedzisz w domu, tylko uczestniczysz w grze damsko-męskiej. Uczucie wolności, wyboru, podniecenia, ciekawości fascynacji zaistniałą sytuacją- to jest to co utraciłem na te kilka mc.

Dzięki tej przerwie, którą sobie zrobiłem, przypomniałem sobie, jak trujące jest życie samemu sobie i uświadomiłem, jaki to jest skarb, prowadzić jakieś życie partnersko-seksualne.Najgorsze jest to, że kiedy jesteś w rutynie, nie czujesz tego. Wydaje się, że wszystko jest ok i przyzwyczajasz się. Minusem jest to, że podprogowo wychodzi z Ciebie powolna, słaba energia jaka przypisana jest starym ludziom.

To okropne.

Jeśli Ty jesteś sam zrób to dla siebie i czym prędzej przerwij ten ciąg, bo nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy, o ile lepsze może być Twoje samopoczucie, spełnienie i jaką energię możesz nabyć, kiedy uleczysz swoje życie z kobietami.

Jeśli masz problem zdobyć dziewczynę dla siebie, albo jesteś Alienem i nie wychodzisz z domu, żyjesz w rutynie, zamknąłeś się w swoim świecie, lub uważasz że jesteś niekomunikatywny etc. polecam Ci lekturę w sam raz dla Ciebie:

kliknij –Tutaj

Podobny artykuł do Jak być szczęśliwym znajdziesz tutaj:

Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny. Wszystkiego dobrego.

Rafał

 
 

16.07.2013

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: