Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Dlaczego kobiety sypiają z dupkami

Dlaczego kobiety sypiają z dupkami? Czasem chłopaki są zdziwieni jak porządne dziewczyny mogą łąjdaczyć się z dziwnymi gościami. Wydawałoby się, że kobiety powinny mieć odrobinę poszanowania do siebie. A tu popatrz tylko! Ona prowadza się z tym kobieciarzem i chamem. Jak to jest możliwe, że wybrała jego, a nie jakiegoś przyzwoitego i kulturalnego faceta?

Przygotowałem film w którym wyjaśniam ten fenomen niezrozumiały dla niektórych. Dlaczego kobiety sypiają z dupkami?

Kiedyś, gdy byłem młodym chłopakiem sam byłem olbrzymio zdziwiony tym jak przepiękne kobiety bujały się z kolesiami, którzy byli zwyczajnymi chamami. Po czasie zrozumiałem jak funkcjonuje świat relacji damsko męskich. Przepełniony chęcią podzielenia się odkryciami z moimi fanami w 2011 roku stworzyłem ebooka Fundament Sukcesu Z Kobietami(KLIK) w którym opowiadałem o swoich pierwszych bolesnych doświadczeniach.

Na podstawie przykładów opisałem czego nauczyłem się o kobietach i co pozwoliło mi stać się dla wielu z nich niedoścignionym marzeniem. Chciałbym napisać skromniej, ale nikomu nie zrobi dobrze oddalanie się od prawdy. Jeśli zrozumiesz kobiety i rozwiniesz w sobie pożądane cechy charakteru to zwyczajnie będziesz przez nie wybierany. Sam jestem najlepszym przykładem na to, że się da. Już nie zastanawiam się dlaczego kobiety sypiają z dupkami. Teraz wiem jakim być by pragnęły sypiać ze mną i nie muszę być dupkiem. Wszystko złożyło się w jedną całość. Teraz kolej na Ciebie! Sięgnij po swoje!

 
 

19.10.2020

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: