Strefa Premium

Załóż darmowe konto
z materiałami premium.

Otrzymaj dostęp

Czego kobiety nie cierpią w mężczyznach

Czego kobiety nie cierpią w mężczyznach? Takich cech by się trochę nazbierało, ale dziś wyodrębniłem ich pięć. Często odnoszę wrażenie, że my mężczyźni mamy trudność z tym by zauważyć, że niektóre nasze zachowania względem kobiet bywają odstraszające. Za to świetnie potrafimy oceniać innych. Nawet, gdy zderzamy się z jakąś teorią o relacjach myślimy sobie: „Tak właśnie jest. Tak się powinno robić”, a mimo to w życiu robimy inaczej.

Dobrym nawykiem jest nieustanna analiza swojego zachowania podczas edukacji. Nawet, gdy słyszysz coś co wydaje Ci się, że znasz, posłuchaj i odpowiedz sobie na pytanie, czy oby na pewno to stosujesz. Zapraszam Cię do odcinka w którym dzielę się wiedzą na temat tego czego kobiety nie cierpią w mężczyznach:

Serdecznie polecam Ci moją książkę „Odkryte Karty”, od której ponoć nie da się oderwać jeśli tylko zacznie się ja czytać. opinie czytelników są świetne. Znajdziesz ją klikając TUTAJ.

Jeśli natomiast chciałbyś posłuchać od modelki o tym jakich facetów cenią kobiety to jakiś czas temu nagrałem taki wywiad. Znajdziesz go KLIKAJĄC TUTAJ

 
 

28.01.2021

|

Rafał Żuber

Spragniony wiedzy?

Zbuduj gruntowne podstawy

Naucz się bycia atrakcyjnym, poznaj metody i odpowiednią postawę do uwodzenia.

Poszerz wiedzę

Poznaj sekrety dzięki, którym będziesz jeszcze lepiej postępował z kobietami.

Ucz się w praktyce

Weź udział w szkoleniu stacjonarnym i praktykuj pod okiem trenera.

error: