szkolenie-uwodzenie-kobiet

Dlaczego tyle osób wybiera kurs uwodzenia w mojej szkole?

Witaj… Jeśli w Twojej głowie znajdują się niejasności w sprawach związanych z uwodzeniem myślę, że powinieneś czytać dalej…

 Czy potrzebujesz solidnego kopa i praktyki pod okiem osobistego trenera?

Mam na imię Rafał i poświęciłem sporą część mojego życia na to, aby nic ze strony kobiet mnie już nie wkurzało…

Chciałbym poznać Twoją historię, abym wiedział na jakim dokładnie jesteś etapie, czego nie wiesz, co wiesz i czego obecnie poszukujesz. Nie wiem, czy tak jak ja po prostu chciałeś dobrze – dać radość pięknej kobiecie.

Jak sam wiesz, paradoksalnie nie jest to takie łatwe jakby się wydawało. Facet chce dać radość kobiecie, a ona nie chce jej przyjąć. Świat relacji damsko-męskich dla przeciętnego męskiego śmiertelnika jest tak samo niezrozumiały jak język dzikich plemion.

Sądzę, że jeśli dotarłeś na moją stronę to po prostu wiele spośród zachowań jakie przejawiają kobiety jest dla Ciebie niezrozumiałych, albo nie wiesz co ty powinieneś zrobić, aby funkcjonować w tych relacjach z nimi płynnie.

Normalny, zdrowy facet siedzi z broda wbita w ręce i szczerze zastanawia się jak powinien zachować się w tej, czy innej sytuacji związanej z dziewczyną. Zrozumienie płci pięknej nie jest czymś co wyssaliśmy z mlekiem matki.

szkolenie-belka

kurs uwodzenia kobiet Warszawa

Na co dzień doradzam kolegom, przyjaciołom, klientom i moim czytelnikom w sprawach związanych z kobietami(mówiąc ogólnie).

Z mojego punku widzenia, faceta, który wszedł w temat bardzo głęboko, widzę facetów jako zupełnie nieporadnych.

Rzadko kiedy ktoś wybija się z tego tłumu. Najbardziej inteligentni faceci mimo bardzo roztropnego i trzeźwego myślenia nie potrafią przeanalizować sytuacji, gdy ta dotyczy kobiety. To fascynujące zjawisko. Sam na pewno masz na to wiele przykładów ze swojego otoczenia.

Mężczyźni mają różne specjalizacje i zawody, ale ta sfera życia jest podstawą. Tak samo jak jedzenie, więc powinniśmy się w tym orientować. W dodatku życie partnerskie ma ogromny wpływ na jakość reszty naszego życia. Kiedy facetowi brakuje kobiety, lub coś idzie mu w relacjach z kobietami nie tak to rzutuje to na wszystkie inne dziedziny jego życia.

Kiedy pojawia się nadzieja, że jakaś kobieta da mu to czego on chce robi się niezdrowo pobudzony, a świat staje się kolorowy. Ale czemu to takie śladowe uczucie?

Kiedy potrafisz radzić sobie z kobietami Twoje całe życie nabiera blasku i motywacji. To dlatego uwodziciele mają takie szerokie uśmiechy. Jak miałbyś taki bagaż wspomnień jak ja to też byś miał spokój ducha i wieczny uśmiech

Ostatnio kursant na szkoleniu indywidualnym z uwodzenia i podrywu po tym jak poderwał przepiękną i seksowną blondynkę powiedział mi „wow, jaki Power, teraz już wiem, dlaczego wy uwodziciele robicie , co robicie, ale to jest zajebiste uczucie wyrwać taką laskę. I jeszcze ona zachwycała się mną. To niemożliwe”

szkolenie-belka

Wiedza o tym jak postępować z kobietami(jak je uwodzić, rozumieć, jak obchodzić ich testy, być ich fantazją erotyczną i tworzyć z nimi relacje, które dają oddychać i cieszyć się byciem samcem) jest niepowszechna.

W dobie ery informacyjnej mamy dużo podręczników traktujących o uwodzeniu i podrywie. Jeszcze więcej jest materiałów o „dobrym treningu” dla sportowców. Mimo to dobrą książkę o treningach sportowych zdobyłem dopiero kilka dni temu, a zajmuje się sportem tyle lat…

Informatyków też szukałem lata, a zobacz ilu się oferuje…W dzisiejszych czasach mamy wybór. Efekt uboczny wzrostu podaży jest jednak taki, że nie wiesz co wybrać. Albo wybierzesz raz, drugi i zrezygnujesz, gdy nie dostaniesz tego czego szukasz. Ciężko jest trafić na kogoś kto na serio zna się na rzeczy…

szkolenie z uwodzenia warszawa

Jeśli poszukujesz informacji o tym jak postępować z kobietami, aby uwodzić je wprawnie i cieszyć się budowaniem wygodnych i bezstresowych relacji z nimi, pełnych dosytu mam coś dla Ciebie…

Możesz być pewien, że wiedza, którą posiadam jest przygwożdżona do rzeczywistości dużą praktyką i realnymi doświadczeniami. Nie zrobiłem doktoratu na ten temat, ale zdarłem nie jedne podeszwy butów łażąc na podryw i doszedłem do pułapu, który sobie kiedyś wymarzyłem. Mogę Ci przekazać co zmieniłem w sobie, że w moim życiu pojawiły się kobiety, oraz podzielić się strategiami osiągania z nimi poszczególnych efektów.

Jeśli chciałbyś poprawić swoje umiejętności uwodzenia, ale nie chcesz, żeby Twoja nauka uwodzenia trwała wiekami to zdecydowanie doradzam Ci wzięcie udziału w specjalnym szkoleniu z uwodzenia.

szkolenie-belka

Kurs podrywu jest opracowany w taki sposób, byś po jego ukończeniu potrafił bezproblemowo i samodzielnie poznawać kobiety , oraz, żebyś wiedział co zrobić, by wybraną z nich uwieść. szkolenie z podrywania Warszawa
kurs podrywania Podejrzewam, że po prostu chciałbyś mieć fajną laskę/laski, albo już jakaś wpadła Ci w oko i znalazłeś się na mojej stronie, by znaleźć strategie, które wykorzystasz, aby ją zdobyć.
Po moim szkoleniu z podrywu jest bardzo duża szansa, ze dziewczyna, która Ci się podoba będzie Twoja, a w najgorszym wypadku szybko znajdziesz sobie inną, bo będziesz wiedział jak uwodzić. A jeśli posiądziesz wybór sam zobaczysz, że ta co dziś wydaje Ci się atrakcyjna może być szarą myszką porównując ją z tymi, które będą chętnie dawały Ci i dawały wciąż, coś czego dotąd nie znałeś. szkolenie z podrywu

Często jak facet zaczyna się „ogarniać” z kobietami to ta o którą walczył nagle stwierdza, ze chce z nim być.
Ten schemat powielałem z kursantami już wielokrotnie.

szkolenie-belka

Szkolenia grupowe

szkolenia z podrywania Warszawa

Flagowe szkolenie z uwodzenia, cieszące się największą popularnością, służy przełamaniu Twoich barier, które dotychczas nie pozwalały Ci osiągać wymarzonych przez Ciebie rezultatów z kobietami.

Często jeśli facet jest skazany sam na siebie nie jest w stanie przełamać się, by zacząć działać z kobietami, bo jest to dla niego zbyt duży stres, aby sam sobie go przysparzał. Niewidzialna siła nie pozwala zrobić tego pierwszego kroku. Czytanie materiałów nie zawsze przekłada się na wyniki. Natłok informacji może Cię zahamować…

Niektórzy nigdy nie ruszają z miejsca, bo nie mają kogoś, kto im pomoże, a inni biorą sprawy w swoje ręce i korzystają ze skrótów. Wkrótce mają to czego chcieli i cieszą się życiem. Mam coś co pomoże Ci przyciągnąć kobiety do twojego życia.

 

Szkolenie grupowe z uwodzenia służy temu, aby:

 

tickbox Zbudować twoją pewność siebie

Na szkoleniu będzie rosła twoja pewność siebie, Zmienisz postrzeganie własnej osoby co skutkuje zwiększoną pewnością siebie. Twoja mowa ciała będzie pewniejsza i bardziej seksualna. Będziesz weselszy i szczęśliwszy co będzie działało na płeć przeciwną. Dowiesz się jak w przyszłości dodawać sobie pewności w każdej sytuacji i jak poprawić swoje stosunki z otoczeniem byś był osobą lubianą i komunikatywną.

tickbox Wprawić Cię w ruch

Dzięki części praktycznej szkolenia z podrywu  będziesz robił rzeczy jakich nigdy wcześniej nie robiłeś. Prawdopodobnie poznasz na szkoleniu dziewczynę z którą się później spotkasz. Albo więcej dziewczyn. Najwięksi laicy kończą moje szkolenie z numerami telefonów fajnych lasek.. Nie kiwaj głową z niedowierzaniem, bo każdy to robi, więc Ty też bez problemu przez to przejdziesz. Kurs praktyczny wprawi w ruch twoje uwodzenie i podryw. Później już sam będziesz w stanie to robić. Poziom ćwiczeń w terenie jest dopasowany do twoich obecnych kompetencji w taki sposób byś stopniowo przekraczał swoje granice.

tickbox Nauczyć jak to się robi

Część teoretyczna, oraz multum wskazówek podczas praktyk nauczy Cię od A do Z co powinieneś mówić i robić, aby poznawane kobiety Cię pożądały. Chodzi o to, że musisz mieć narzędzia do uwodzenia, żebyś był w stanie uwieść dziewczynę, która CI się podoba.. Nauczysz się jak postępować z kobietami, abyś dostał to czego chcesz: związek/seks. Dostaniesz gotowe recepty na randkę, która kończy się u Ciebie w mieszkaniu, dowiesz się o czym mówić po podejściu i jak prowadzić relację, żebyś został jej chłopakiem, lub kochankiem. Podczas 6 godzin teorii i 9 godzin moich korekt w praktyce wywindujesz swoje umiejętności uwodzenia na nieznany dotychczas poziom. Poznasz na sobie jak to jest mieć kilka opcji do wyboru….

 

Informacje techniczne

 

Kurs trwa 3 dni– obejmuje 15 h nauki. Standardowo zaczyna się w piątki o godz. 11:00 w wyznaczonym wcześniej miejscu. Każdy dzień szkolenia zaczynamy 2 godzinną teorią przygotowującą do zajęć w terenie. Po części teoretycznej mamy czas na posiłek po którym przystępujemy do gry dziennej.

Część teoretyczną szkolenia poświęcamy na wyprostowanie Twojego kręgosłupa poglądowego, aby przyszłe działania z kobietami  wynikały z Ciebie, oraz będziemy reperować Twoje najsłabsze strony. 

Po kursie dowiesz się co zrobić z zapoznanymi na kursie dziewczynami, oraz na czym się skupić w swoim przyszłym rozwoju.

szkolenie-belka

mega-bonus

Jeśli weźmiesz udział w moim kursie uwodzenia i podrywu otrzymujesz gratis 5 godzinne wideo „Mielno” wartości 499zł !!!

Specjalistyczny kurs uwodzenia obejmuje 5 h intensywnej teorii opracowanej na przygody z kobietami. Warsztaty były nagrywane latem w Mielnie w luksusowym hotelu i zarejestrowane na kamerze. Zaradzam Ci na nim moje najskuteczniejsze metody na przygodowy seks jakich nauczyłem się przez wszystkie lata mojej praktyki.

Teoria poparta wieloma przykładami z mojego życia. Otrzymujesz to wideo gratis!!!

szkolenie-belka

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?

Wybierz datę oraz miejsce szkolenia spośród dostępnych poniżej.
Przeprowadzamy kursy głównie w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław

Szkolenia indywidualne we wszystkich miastach w Polsce i zagranicą!

udzial-w-szkoleniu-1
udzial-w-szkoleniu-2

Po zapisaniu i opłaceniu szkolenia otrzymasz drogą mailową listę pytań.

Szczere odpowiedzi na pytania odeślij mi drogą mailową. Pozwolą mi one przestudiować Twój przypadek i przygotować najtrafniejsze metody nauczania.

udzial-w-szkoleniu-3
udzial-w-szkoleniu-4

Kilka dni przed szkoleniem otrzymasz dokładny adres i godzinę naszego spotkania.

 

Szkolenie jest przeznaczone dla Ciebie jeśli:

 

 • masz problem z tym, żeby odważyć się podejść do kobiety
 • nie wiesz co powinieneś jej powiedzieć po podejściu. Miałeś kilka kobiet w swoim życiu, ale wkurza Cię to, że nie radzisz sobie z tym tak jakbyś chciał
 • damska część populacji, która Ciebie otacza nie daje Ci poczuć, że jesteś atrakcyjny
 • masz wrażenie, że jakbyś nie istniał kobiety nic by nie straciły
 • nawet jak uda Ci się wziąć od niej komórkę to najczęściej nie obiera od Ciebie telefonów i masz problem, żeby się z nią umówić
 • nie wiesz kiedy jest dobry moment na to, żeby pocałować dziewczynę
 • nie wiesz jak się ubrać, by laski przyglądały się Tobie ochoczo
 • poznanie od tak kobiety w sklepie podczas robienia zakupów jest dla Ciebie nieosiągalne
 • nie wiesz jak powinieneś dotykać kobietę, by chciała więcej i więcej
 • nie wiesz co zrobić i co jej mówić, by chciała po randce pojechać z Tobą do Twojego mieszkania
 • nie wiesz jak przejść do seksu
 • nie wiesz jak złamać jej opory związane z seksem, który wyszedł dość szybko
 • nie masz pewności, czy się jej podobasz
 • nie wiesz co powinieneś zrobić, gdy ona nie traktuje Ci poważnie i się tobą bawi
 • chciałbyś wiedzieć po kolei jak wygląda proces uwodzenia od zagadania, do związku, lub seksu
 • dotychczas żyłeś poniżej swoich możliwości
 • chciałbyś by najbardziej decydujący element twojego rozwoju (praktyka) był nadzorowany przez kogoś, kto się na tym zna i będzie Cię na bieżąco poprawiał
 • interesują Cię kompletna wiedza+ praktyka, bo wiesz, ze to jest najszybsza droga do szybkich efektów
 • chcesz przeżyć przygodę życia
 • masz dość bycia tam gdzie jesteś i chcesz sięgnąć po więcej w swoim życiu

 

jeżeli tak jest…To jest Szkolenie dla Ciebie!!!

Posłuchaj co mówią absolwenci szkolenia:

 

Szkolenie z podrywu Warszawa
Kurs podrywu Warszawa
Szkolenie z uwodzenia Wrocław
Szkolenie z uwodzenia Warszawa
Kurs uwodzenia Warszawa
Szkolenie z podrywu Londyn
Szkolenie z podrywu Kraków
Kurs uwodzenia Kraków

szkolenie-belka

 

Jeśli chcesz, aby Twoje życie się zmieniło
musisz wziąć za nie odpowiedzialność.

Jedno jest pewne
nie możesz oczekiwać innych efektów robiąc wciąż to samo.
„to kogo poznasz i jaką książkę przeczytasz będzie decydowało
o tym kim będziesz za rok” – Jim Rohn

Szkolenie ma być punktem zwrotnym w Twoim życiu.

Jest opracowane w taki sposób,
aby przesunąć Cię w miejsce w jakim chcesz być.

A o to chyba w życiu chodzi :)

bezpieczenstwo

 

szkolenie-belka

Przypominam, że są tylko 3 miejsca na kursie,
więc kto pierwszy ten lepszy.

 

A może szkolenie indywidualne?

Specyfika szkolenia indywidualnego to dopasowanie programu nauczania w 100% do Twojej osoby. Jest to kurs bardzo spersonalizowany i oczywiście bierzesz w nim udział sam. Dodatkową zaletą jest używanie podsłuchu podczas całej części praktycznej co pozwala na precyzyjną analizę Twoich dialogów z kobietami. 

Po tym jak odpowiesz na serię przygotowanych specjalnie pytań ustalę dla Ciebie indywidualny skrypt szkoleniowy według, którego będziemy pracować. W celu ustalenia miejsca spotkania, oraz terminu szkolenia skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Uczestnictwo w szkoleniu indywidualnym również daje Ci prawo gratisowego szkolenia „Mielno” .

tickbox Szkolenie 2 dniowe – 3970zł tickbox Szkolenie 3 dniowe – 5870zł

Możesz również ustalić ze mną indywidualny czas szkolenia oraz jego cenę wysyłając pytanie w formularzu kontaktowym.

szkolenie-belka

monitoring-roczny

Jest to duże przedsięwzięcie i największy wymiar szkoleniowy, który oferuję.
Wymaga dużej dozy koncentracji i pracy zarówno ode mnie jak i od osoby szkolonej.

 

Trening efektywności jest oparty na wydobywaniu z człowieka jego potencjału w sposób nieprzymuszony. To zaawansowana forma coachingu , która uczy wydobywać motywację potrzebną do realizacji zadań ze swojego wnętrza.

Jej celem jest zautomatyzowanie dialogu wewnętrznego osoby prowadzonej w taki sposób, aby nauczyć lepszego sposobu myślenia, który prowadzi do efektów.

Na samym początku współpracy ustalamy z interesantem cel główny, który zawierać będzie cele pośrednie. Następnie będziemy je realizować dopasowując metody nauki w oparciu o typ charakteru jednostki.

kurs podrywania Warszawa

Zależy mi na automatyzacji zachowań, które decydujemy się brać na „warsztat” jako pierwsze, a następnie przechodzimy do następnych zadań. Rola trenera to nie tylko wytłumaczenie, ale głównie przypominanie. Moja perspektywa zawsze będzie się różnić więc będę dzwonkiem bijącym na alarm jeśli coś jeszcze nie będzie wcielone/zrozumiane/.

Monitoring roczny przeznaczony jest dla osób świadomych pracy i już zdecydowanych, że chcą poświęcić na rozwój tej dziedziny życia dużo energii. Nie interesuje mnie współpraca z typem „zajawkowicza”, który po miesiącu stwierdzi, że obecnie zajmuje się czym innym, bo byłaby to kłopotliwa sytuacja dla obydwu stron.

Jeśli decydujesz się na zmianę to zdecyduj raz i bądź konsekwentny. Naucz się kończyć co zacząłeś, aby życie było łatwiejsze i abyś osiągał w nim rezultaty.

Pracować będziemy zarówno nad rzeczami technicznymi jak i nad stroną mentalną, ale oczekuję na sesjach osoby poważnej.

szkolenie-belka

Co wchodzi w plan monitoringu rocznego:

Otrzymujesz nieograniczony dostęp do mnie przez rok. Jeśli chodzi o czas telefoniczny jest bez limitu. Możesz dzwonić i i oczekiwać pomocy w każdej sytuacji, której nie jesteś pewien.

(Przybliżona wartość 22 000zł)

uwodzenie-bullet

Oprócz tego otrzymasz plan Twojego rozwoju na rok czasu dzieląc go na poszczególne etapy, które będziemy skrupulatnie realizować. Celem tego jest wypełnienie Twoich wszystkich „luk”, które nie pozwalają Ci być tam gdzie chcesz być i być tym, kim chcesz być.

uwodzenie-bullet

Zajęcia w terenie będą odbywały się dwa razy w miesiącu po 2 dni. Jedno w Warszawie, drugie w wybranym prze Ciebie mieście(w tym WWA). Spotkania będą miały charakter szkoleniowy. Będziesz rozwijał pod moim okiem najbardziej potrzebne Ci umiejętności uwodzenia. Tylko w taki sposób osiągniesz pełną płynność w realizowaniu strategii podrywu (24 szkolenia 2 dniowe – wartość 59760zł)

uwodzenie-bullet

Po każdym z naszych spotkań będziesz dostawał zadania do wykonania w oparciu o Twoje najsłabsze strony. Po każdym spotkaniu przez rok czasu będziesz ćwiczył najbardziej potrzebne Ci aspekty uwodzenia, aż staniesz się mistrzem w tym co robisz. Zawsze możesz liczyć na motywację z mojej strony, oraz możesz mnie odwiedzić przy okazji większego problemu. (dopasowany plan ćwiczeń co każde 2 tygodnie przez cały rok-przybliżona wartość 22 000)

uwodzenie-bullet

Otrzymujesz wszystkie moje materiały szkoleniowe za które inni muszą płacić. Wszystkie moje komercyjne wyroby związane z uwodzeniem kobiet, które zrobiłem i zrobię w przyszłości masz prawo otrzymać za darmo w ramach twojego kształcenia.(szacowana wartość ok 4000zł)

szkolenie-belka

Nie jest to jednak opcja dla każdego, gdyż pragnę zaopiekować się kimś poważnym. W ciągu roku czasu będzie czekało nas dużo pracy i będzie to wymagało od Ciebie wykonywania „prac domowych”.

Jest to opcja przeznaczona dla wyjątkowo skrupulatnych osób nastawionych na osiągniecie celu. Dopuszczam do monitoringu tylko jedną osobę rocznie.

Musisz być gotowy podjąć wyzwanie. Nagrodą będzie Twoje wymarzone życie. W ciągu roku nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by być profesjonalistą w uwodzeniu. Największa wartość płynie z regularnych treningów indywidualnych z trenerem i celne korekcje.

Podsumowując: Łączna wartość udogodnień wchodzących w skład interaktywnego procesu rozwoju rocznego to 107760 zł. Zdecydowałem się obniżyć cenę do 89 000 zł

szkolenie z uwodzenia

UWAGA!

Jeśli masz inną propozycję szkolenia(np. monitoring miesięczny, półroczny) napisz mi rafal@uwodzenieipodryw.pl

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.