O mnie

Rafał Żuber

(29 lat)

Od 2007 roku zmieniłem życie setkom facetów, czyniąc ich szczęśliwymi obywatelami tego świata. Naprawiona sfera towarzyska wpłynęła pozytywnie na inne dziedziny ich życia…

Rafal-Sexyboy-Zuber1

Moje życie od młodziutkich lat przepełniała pasja do czegoś.

Od szkoły podstawowej eksperymentowałem ze sztukami walki, a później z rapem. Jako gówniarz byłem bardzo kochliwy. Ciągle marzyła mi się jakaś wyjątkowa miłość. Mając 12 lat byłem już po raz drugi zakochany od pierwszego wejrzenia.

Żyłem tą platoniczną miłością aż do 19 roku życia. To była prawdziwa choroba. Jakby jakaś klamra trzymała moje emocje przy dziewczynie niczym skarpetkę przyczepioną do suszarki. Nie było sposobności bym uwolnił się od tego uczucia. Gdybyś wtedy powiedział mi, że te patologiczne emocję kiedyś wygasną, nigdy bym Ci w to nie uwierzył.

rafal-zuber-szkola-uwodzenia

Prawdę mówiąc dopiero od 19 roku życia zacząłem tak na poważnie zdobywać doświadczenia z kobietami.

Było mi bardzo ciężko zaadoptować się do zwyczajów relacji damsko-męskich. Nie rozumiałem kobiet i relacje z nimi bez przerwy sprawiały mi ból. O niektórych wydarzeniach godność mi nie pozwala pisać…

W tamtym czasie obiecałem sobie, że poświęcę swoje życie na zgłębienie tajemnic relacji damsko-męskich i cel był jasny.

„Będę tak długo uwodził i szkolił się w tym, aż będę miał najpiękniejsze kobiety tego świata”.

Dla niektórych taki cel może wydawać się dziecinny. Jednak to było moje osobiste pragnienie. Osobiste – czyli miało źródło we mnie- nie były to zapożyczone marzenia. Po prostu czułem, ze należy mi się od kobiet dużo dobrego po tym co przeżyłem i jeśli nie zaznam przeciwnej skrajności życia z kobietami to umrę jako nieszczęśliwy człowiek.

To było dla mnie na prawdę ważne.

Po około 3-4 latach ostrej praktyki odnalazłem społeczność uwodzicieli i po niedługim czasie stałem się rozpoznawalny.

To dlatego, że pisałem wtedy prawdopodobnie najwięcej raportów z polskich PUA. Natychmiast okrzyknięto mnie guru i zaczęto pytać. Całe dnie udzielałem lekcji mniej doświadczonym facetom. Uwodzenie to był mój chleb i powietrze.Żyłem tym. Sądzę, ze mało kto oddał się temu tak jak ja. Nie było mi jednak trudno to robić. Nie miałem innego wyboru, bo zostając tam gdzie byłem moje serce przepełniała gorycz.

W 2007 roku założyłem swoją szkołę uwodzenia.

Nijaki Recoil namawiał mnie chyba 6 mc, abym zaczął prowadzić komercyjne przedsięwzięcie w związku z nauczaniem tego co sam już wiem o kobietach. W końcu uległem i się zaczęło…

szkola-uwodzenia

rafal-zuber-uwodziciel

zlota-raczka-w-podrywaniu

Reszta to już historia, kongresy, wystąpienia, szkolenia, telewizja, wywiady itp. Moje życie się zdefiniowało.

W pewnym momencie urodził mi się syn i na 3 lata zmieniłem branżę. Zostałem supervizorem w międzynarodowej korporacji odżywiania i także szkoliłem ludzi jak postępować z drugim człowiekiem, jak sprawić, aby klient się dobrze czuł i chciał z nami współpracować.

Jednak po upływie tych 3 lat stwierdziłem, że bardziej realizowałem się pod swoją własną marką i wróciłem pełną parą do relacji damsko-męskich. Przyniosłem nowe doświadczenia z dziedziny rozwoju i psychologii sukcesu. Wyposażony w nowe umiejętności i narzędzia przez ostatni czas stworzyłem niezliczoną ilość artykułów, materiałów edukacyjnych i programów szkoleniowych, które każdego dnia zmieniają życie mężczyzn na lepsze.

Jestem jednym z pierwszych aktywnych członków polskiej sceny PUA i jednym z nielicznych „prawdziwych praktyków” sztuki uwodzenia.

Wykorzystaj to. Rozgość się na mojej stronie, czytaj bloga i skorzystaj z materiałów vip w których dzielę się moimi największymi sekretami uwodzenia kobiet.

 

Czytaj bloga i skorzystaj z materiałów vip, w których dzielę się
moimi największymi sekretami uwodzenia kobiet.

czytaj-bloga materialy-vip

 

 

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.