Tajemnice Gracza II

Porzuć swoje wkurzające dylematy związane z uwodzeniem i zapoznaj się z najlepszym wydaniem wiedzy o tym jak postępować profesjonalnie w każdej sytuacji, by zdobywać kobiety jakich pragniesz.

 tajemnice-gracza-uwodzenie

Bądź ze mną szczery…

Czy kiedykolwiek miałeś sytuacje w której pomimo swojej wiedzy zupełnie nie wiedziałeś co począć z kobietą?

Czy kiedykolwiek w swoim rozwoju w relacjach damsko-męskich miałeś poczucie „mielenia kołami w miejscu?”

Czy byłeś niezdarą w kontaktach z kobietami, po czym polecali Ci, żebyś nauczył się sposobów na uwodzenie kobiet, a na koniec dowiedziałeś się, że żeby osiągnąć najlepsze wyniki musisz być sobą i miałeś w głowie mętlik? A w jaki sposób być sobą? W takim razie kim byłeś dotychczas, jeśli nie byłeś sobą?

Czy pomimo wielu dostępnych materiałów o uwodzeniu kobiet nadal nie masz jasnej, klarownej drogi o czym rozmawiać z kobietą podejściu? Jakie składowe powinna zawierać rozmowa z nieznajomą? Do jakiego punktu powinieneś zmierzać w zależności od sytuacji? Czy nadal miewasz z tym problemy?

Czy pomimo wiedzy o tym, że w relacjach z kobietami powinieneś wpleść seksualność to w realu zawsze brakuje Ci na to pomysłu?

Cóż…jesteś taki jak ja byłem ileś lat wstecz, gdy gorliwie poszukiwałem rozwiązań, by nie czuć więcej bólu, rozczarowań, oraz, by cieszyć się pięknem kobiet, zamiast wciąż się dołować.

Ale i tak najgorsze było to, że miałem dostęp do różnych materiałów o uwodzeniu, a te wzajemnie sobie przeczyły i wciąż brakowało mi jasnego kierunku co mam robić, żebym wiedział, że robie najlepsze co mogę.

 uwodzeniei-podryw-video

Prawdziwy powód dlaczego niektórzy zawsze będą niepewni w działaniu i co z tym zrobić

Jak sięgam pamięcią do początków społeczności uwodzicieli w Polsce to mam obrazy błądzących dusz w postaci grupek chłopaków, próbujących zrozumieć jak postępować, żeby poderwać dziewczynę.

Materiały, które wtedy krążyły były pierwszymi na ten temat na świecie (mam na myśli społeczność PUA)Super się je czytało, potrafiły podbudować, ale miały duże braki dydaktyczne przez brak dokładnego objaśnienia.

W dodatku każdy uwodziciel mówił co innego i jak poczytałeś trochę tych materiałów to zamiast ruszyć do działania Ty przestawałeś robić cokolwiek. Mam na myśli to, że blokowałeś się przed praktyką. Ale za to działo się coś innego…

Wielkie zagmatwanie informacyjne w głowie powodowało, że jeszcze bardziej potrzebowałeś informacji o tym jak uwodzić, żeby w końcu załapać o co w tym chodzi i czyja szkoła mówi prawdę.

podryw-kobiet-poradnik

Od tamtego czasu  nic się nie zmieniło

Ludzie, których spotykam boją się oprzeć o coś, są zagubieni i stracili zdolność radzenia sobie samemu  w kontaktach z kobieta.

Jedną z przyczyn tego zjawiska jest zapewne sprzeczność merytoryczna różnych trenerów od relacji, lecz domniemam, że na Polskim rynku brakuje na prawdę solidnego i kompletnego materiału, który nie tylko da Ci szereg technik, ale raz na zawsze nauczy Cię radzić sobie z kobietami samemu, prowadząc Twój mózg przez szereg procesów myślowych w drodze do samodzielnego podejmowania decyzji w przyszłości.

Wypróbuj dziś
Tajemnice Gracza II

Poznaj najlepszą wiedzę:

 • największe tajemnice na drodze od zagadania po zachowania łóżkowe
 • odpowiedzi na najczęstrze problemy jakie wychwyciłem przez ostatnie 5 lat pracy nad zmianą osobistą mężczyzn od czasu premiery pierwszej części Tajemnic Gracza
 • worek trików randkowych i sekretów mowy ciała przedstawionych na scenach z kobietą
 • pierwszy raz tak wyjaśniony schemat rozmowy z kobietą, który prowadzi do sukcesu

191 stron e-booka
+ wersja audio
+ 155 min.  video
+ szkolenie na sali

Gdy w 2012 r wydałem pierwszą część Tajemnic Gracza  do dnia dzisiejszego słyszałem dziesiątki opini o tym, że jest to najlepszy produkt o uwodzeniu na Polskim rynku.

Tworząc tamten materiał zdawałem sobie z tego, że dziele się potężną wiedzą. Ludzie wciąż pytali mnie o to, kiedy przyjdzie druga część.

Nie zabrałem się za to natychmiast, gdyż podważałoby to siłę pierwszej części, bowiem tam zawarte były odpowiedzi na kluczowe pytania związane z uwodzeniem.

Szkoliłem ludzi następne pięć lat i szukałem sposobów na to jak wytłumaczyć w jeszcze bardziej prosty sposób zasady skuteczności z kobietami, oraz jak dopełnić wiedzę zawartą w pierwszej części, aby dać ludziom samodzielność w podejmowaniu decyzji i pozbawić moich klientów dylematów jakie mogą się w nich pojawić.  

W Tajemnicach Gracza II poszedłem o krok dalej i zaprojektowałem koło komunikacji, które pokazuje jakie elementy zawrzeć w rozmowie z kobietą, a potem na podstawie moich realnych nagrań z podrywu analizuje je w oparciu o ten schemat – wszystko podane w przejrzysty i magiczny sposób.

tajemnice-gracza-logo

Z osobistego doświadczenia mogę powiedzieć, że po dogłębnym przestudiowaniu przekazu Tajemnic Gracza II staniesz się mężczyzną z naprawdę dobrą skutecznością w podrywie.

Szczerze Ci powiem, że aż sam się boję tego co będzie się działo, gdy garść ludzi dopadnie się do tego materiału.

Ci, któzy przestudiują ten produkt nie będą nigdy tymi samymi, których spotykam na Warszawskich ulicach jak bezradnie próbują uwodzić kobiety, niejednokrotnie robiąc z siebie głupków.

Im po prostu brakuje edukacji, są zainspirowani do działania, ale robią to źle i nawet jak zostaną w grze to ich rozwój będzie trwał długo, bo brakuje im jednej rzeczy, brakuje im czegoś co Ty właśnie możesz dziś mieć. Po prostu brakuje im wiedzy jaka zawarta jest w „Tajemnicach Gracza II”.

Cieszę się, że mogę napisać to z dumą i wiedzieć, że robię coś dobrego dla Ciebie. Gdybym miał ten materiał 12 lat temu to nie tylko uniknąłbym wiele bólu, wałęsania się w beznadziei, ale przede wszystkim nie spaliłbym tak pięknych i wyjątkowych kobiet, które mimo moich licznych sukcesów nadal siedzą mi w głowie. Ach… proszę, nie popełnij tego błędu co ja…

Spersonalizowany
zestaw informacji

Tajemnice Gracza II wyróżnia jedna wyjątkowa rzecz.

Informacje zawarte na płytach, które otrzymasz nie są przypadkowe ! Co to oznacza?

Wielu trenerów przekazuje wiedzę o tym jak zagadać do kobiety, jakiego jej napisać sms-a i kiedy to zrobić. Takich informacji w internecie znajdziesz pod dostatkiem. Jedne będą trafiały do Ciebie bardziej, inne mniej. Ale wszystkie one są o tym samym, natomiast w Tajemnicach Gracza II:

 • po pierwsze – po kolejnych latach pracy z klientami zadałem sobie trud, by odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest najbardziej potrzebne, żeby Ci pomóc i zawarłem to w materiale.
 • po drugie – mimo, iż jeszcze raz od początku, skrupulatnie omawiam drogę od poznania kobiety to zwracam uwagę na zupełnie nowe, nieporuszane wcześniej obszary, które będą tym, co rozwiąże Twoje wątpliwości związane z uwodzeniem.

Nie dowiesz się kolejny raz o tym, że trzeba otworzyć kobietę takim i takim tekstem, trzeba mieć pasje i zadbać o logistykę, jeśli chcesz trafić z nią do siebie. O tym już było.

Ebook jest wspierany częścią filmową w której pokazuję to, czego nie da się jedynie opowiedzieć.

Tajemnice Gracza II z każdą przestudiowaną stroną, wysłuchaną minutą audiobooka, czy obejrzaną minutą video będą otwierały Twój umysł i powodowały Twój spokój ducha, podniesienie Twojej motywacji i wzmacniały poczucie sensu wszystkiego co robisz z kobietami.

Oprócz gwarantowanego rozwoju jaki będzie Twoim wybawieniem w tej całej grze dostaniesz masę trików i patentów o których nie tylko Ci opowiem na filmie, ale zobaczysz dokładnie na scenach z kobietą, jak się to robi. Już widzę Twoją minę na widok niektórych z nich :)

Przed Tobą 191
stron ebooka

 • jak zarządzać swoim stanem emocjonalnym potrzebnym Ci do podejść
 • jakie elementy powinna zawierać każda rozmowa z kobietą, żeby skończyła się sukcesem dla Ciebie
 • sekrety subkomunikacji
 • jedyny, najlepszy kierunek w rozmowie z kobietą
 • jak ocenić, którego otwieracza użyć na kobiecie
 • najlepsza strategia na kobiety sprawiające problemy przy uwodzeniu
 • co robić z oczami przy podejściu do kobiety
 • jak kontrolować seksualną komunikację
 • jak dostosować tempo działań do rozwoju sytuacji
 •  jak zbudować poczucie wyjątkowości, żeby relacja miała dla dziewczyny większe znaczenie
 • jak rozszerzyć w głowie kobiety wizję następnego spotkania z Tobą
 • jak traktować kobiety, by się nimi otaczać
 • jak uniknąć spłoszenia dziewczyny, przed pierwszym spotkaniem
 • jak wejść na wysoki poziom kalibracji w relacji z kobietą
 • jak sprawić, by dostać swoje na randce
 • jak czytać ukryte informacje, które kobiety przemycają w rozmowie
 •  jak nie wkręcić się w dziewczynę po randce, by uniknąć przeinwestowania
 •  jak wkomponować swoją osobowość w grę jaką jest uwodzenie
 •  jak funkcjonuje kobieta i jak na nią wpływać
 •  czym różni się gra z większością kobiet, od gry z najpiękniejszymi z nich
 •  kiedy mężczyźni błędnie interpretują znaki zainteresowania i jak odróżnić pozorne zainteresowanie kobiety, od rzeczywistego.
 •  jak właściwie odgrywać role faceta
 •  jakim być w łóżku, by kobiety myślały tylko o tym jak robią to z Tobą

To tylko część zagadnień
z którymi zetkniesz się czytając
e-booka „Tajemnice Gracza II”

Materiał jest tak skomponowany, aby przenieść Cię kilka poziomów wyżej w rozumieniu kobiet i uwodzenia.

Jeśli będziesz lepiej rozumiał kobiety, oraz zjawisko jakim jest uwodzenie wtedy będziesz działał z większym spokojem, oraz będziesz w stanie osiągnąć znacznie wyższe rezultaty w kontaktach z kobietami

e-book-box

Bez wątpienia dziewczyny w Twoim otoczeniu zauważą w Tobie zmiany i będą chciały Cię za to nagrodzić. 

Nie wszystko co chciałem Ci przekazać dało się opisać słowami, więc stworzyłem dla Ciebie prawie 3 godziny materiału filmowego w którym demonstruje moje sekretne techniki, oraz triki na scenach z dziewczyną.

Czego dowiesz się z części
filmowej materiałów
Tajemnice Gracza II

 • podstawy, oraz najczęściej popełniane błędy mowy ciała w podejściach klubowych
 • jak otwierać dziewczyny w klubie, przy barze, oraz w korytarzach
 • jak ściągnąć dziewczynę z parkietu
 • jak rozpocząć znajomość z dziewczyną, która tańczy przed Tobą
 • jakich pozycji ciała unikać w klubie, a jakie stosować
 • w jaki sposób przemieszczać się w klubie (niuanse wynikłe z sytuacji klubowych)
 • jak nie tańczyć w klubie, oraz demonstracja poprawnego tańca
 • najczęstsze błędy mowy ciała popełniane przez mężczyzn zaczepiających kobiety w ciągu dnia
 • czym różni się szarmancki uśmiech, od niepoprawnego uśmiechu
 • jak nie patrzeć na kobietę
 • jak rozpoznać zainteresowanie w tańcu z kobietą
 • jak wychwycić dziewczyny, które chcą, by do nich podejść
 • które znaki zainteresowania oznaczają zainteresowanie seksualne
 • z jakimi rodzajami sytuacji dnia codziennego mamy do czynienia zaczepiając kobiety w ciągu dnia i jak w zależności od tego dobrać otwarcie
 • kiedy nie zaczepiać kobiet w ciągu dnia
 • jak wydawać kobiecie polecenia, żeby chciałą za Tobą podążać
 • w jaki sposób poprosić o numer telefonu, żeby dziewczyna zgodziła się go wpisać, a jak jest źle(ton głosu, mowa ciała)
 • jak prowadzić kobietę w tańcu
 • inspirująca historia osobista (motywacja do działania)
 • dwa moje realne podejścia do kobiet, oraz omówienie mojej komunikacji z tymi kobietami na podstawie teorii koła komunikacji przedstawionego w ebooku.
 • jak zmienić bieg neutralnej relacji na partnersko-seksualną
 • jak dotykać dziewczynę na randce
 • technika nasilenia seksualności na spotkaniu
 • trik na błyskawiczne pocałowanie dziewczyny
 • sposoby na rozpalenie dziewczyny na randce, oraz inne triki randkowe

 

video-plus-ebook

Materiał filmowy jest zgrany z częścią audio, czy ebookiem i wzajemnie się uzupełniają.

Czytając e-booka czasami znajdziesz tam odnośniki z numerem CD, abyś odpalił film,
na którym pokazuję daną rzecz omawianą w części pisanej.

To jeden z powodów dla których Tajemnice Gracza II to wyjątkowy materiał edukacyjny.

Oglądaj Tajemnice Gracza II
już teraz, wolny od ryzyka

icon-video

155 min.
video

icon-document

191 stron
e-booka

icon-audio

5,7 h
audo-booka

prawie 3 h video – możesz oglądać na stronie online, oraz otrzymasz werjsę pudełkową wysłaną na Twój adres

207 stron e-booka – najbardziej obszerny e-book jaki napisałem

 (e-book TGII w wersji audio, byś miał go na smartphonie, oraz w aucie)

bonus-baner

Otrzymasz wideo z  kilkugodzinnego spotkania ze mną na sali, gdzie odpowiadałem na pytania widzów, analizowaliśmy ich nagrania audio z relacji z kobietami, oraz omawiałem ważne tematy w kontekście uwodzenia. 

Wiem, że program ten zmieni twoje życie randkowe.

Wiem, że pomoże Ci przekształcić się w absolutnie najlepszego człowieka, którym możesz być.

Nie chcę, aby dostęp do tej wiedzy miał każdy. Jestem tylko człowiekiem i przyznam nie czułbym się najlepiej wiedząc o tym, że co drugi facet używa moich najbardziej sekretnych technik. Dlatego wyceniłem ten produkt na 569zł. Wole sprzedać mniej sztuk, ale mieć pewność, że tę wiedzę posiadają osoby, którym na prawdę zależy na rozwoju.

Przysługuje Ci 30 dniowy okres gwarancji …

Oglądaj Tajemnice Gracza II  już teraz na komputerze, smartfonie lub innym przenośnym urządzeniu .Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony, po prostu daj mi znać, zanim 30 dni się skończy, a zwrócę Ci pieniądze.  Nic nie ryzykujesz !

Studiuj Tajemnice Gracza II z 30 dniową ochroną Twoich pieniędzy.

sprobuj-tajemnic-gracza-2

Spróbuj
Tajemnice Gracza II 
już dziś

Zobacz:

 • bogactwo niuansów mowy ciała, które decydują o Twoim sukcesie
 • najbardziej zaawansowane psychologicznie strategie postępowania z kobietami, by być lepszym od Twojej konkurencji
 • 155 min. nagrań wideo
 • 191 stron e-booka
 • 5,7h – audiobooka
 • szkolenie na sali

Uzbrojeni w tę wiedzę
mężczyźni już nigdy nie będą 
tymi samymi osobami

tajemnice-gracza-box

 

tg2-ceny

 

Czytaj dalej!

Zdaję sobie sprawę z tego, że cena ta może być dla Ciebie wysoka, więc wyjdę z inicjatywą obniżenia ceny.
Ostateczna cena całego pakietu będzie wynosiła dla Ciebie:

 

Od 10 lat udzielam porad w świecie relacji damsko-męskich i zdaniem wielu moje materiały są  jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepsze w tym kraju.

Po wyjątkowo udanej pierwszej części Tajemnic Gracza, prezentuję przed Tobą drugą część, która przeniesie Cię na jeszcze wyższy poziom kompetencji i uczyni Cię bardziej rozwiniętym.

Od zawsze stawiałem na rozwój. Triki to jedno, a rozwój to drugie. Tajemnice Gracza II oferują jedno i drugie, aby sprostać wymaganiom  najbardziej wymagających klientów.

Studiując te materiały będziesz:

 • lepiej czytał sygnały płynące od kobiet
 • częściej trafiał do kobiet ze swoim otwieraczem
 • bardziej lubiany przez płeć przeciwną
 • bardziej spokojny i szczęśliwy
 • uzbrojony w patenty przekształcające relacje koleżeńskie w relacje seksualne
 • bardziej męski i oddziałujący na kobiety
 • potrafiący tworzyć lepsze związki z kobietami
 • spokojnie pokonywał przeszkody, oraz testy kobiet
 • znacznie bardziej skutecznym uwodzicielem

Nie pozwól, by inny dzień się zbliżał.
Podejmij decyzję teraz, aby stworzyć to nowe życie dla siebie … i nie pozwól, aby coś cię powstrzymało przed osiągnięciem swoich marzeń.

 

Rafał Żuber

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę