Tajemnice Gracza

Wreszcie pokazane sekrety mowy ciała oraz całkowita droga do serca każdej kobiety.

Od początku istnienia w Polsce źródeł nauczania tego jak randkować, uwodzić i odnosić sukcesy z kobietami, tysiące mężczyzn, którzy opanowali teorie, rozpaczliwie pragną od trenerów jednego i tylko jednego…

POKAŻ MI JAK TO ROBIĆ…

 

Spójrzmy prawdzie w oczy

Przemysł szkoleniowy relacji damsko-męskich jest dziś ogromny, niestety
pomimo tylu dostępnych źródeł nauki nadal nikt nie pokazał zaawansowanej mowy ciała.

Na przykład skąd masz wiedzieć:

 • Jak flirtować wzrokiem, by dziewczyna uginała się na kolanach
 • Jak wywołać pożądanie wykorzystując zaawansowaną mowę ciała
 • Co robić z dłońmi na randce, by była napalona
 • Jak ją poprowadzić fizycznie w odpowiednim kierunku

A to tylko kilka rzeczy…

Są zagadnienia, których nie da się przekazać suchym tekstem, a jeśli zrobisz je źle możesz zmniejszyć swoje szanse u dziewczyny. Na przykład:

 • Niewłaściwe pochylenie ciała przy podejściu
 • Niewłaściwy moment w którym podchodzisz do dziewczyny
 • Złe operowanie oczami

To tylko nieliczne z tematów, które wymagają pokazania i omówienia , a na szczęście dla Ciebie…

Mam rozwiązanie !!!

rafal-zuber-sexyboy

Cześć, nazywam się Rafał Żuber i jestem założycielem www.uwodzenieipodryw.pl i twórcą „Tajemnic Gracza”

Ale co ważniejsze, jestem trenerem uwodzenia z prawie 6 letnim stażem, uwodzicielem i pasjonatem samorozwoju. Niegdyś ważniejszym było dla mnie poderwać kobietę, niż zjeść śniadanie. Jeśli chodzi o kobiety byłem tam, gdzie jesteś Ty i doskonale wiem co czujesz..

Widzisz, w moim doświadczeniu większość tak zwanych „Szkół Uwodzenia” jest prowadzonych przez stosunkowo niedoświadczonych chłopaków, którzy pojawili się na tym rynku z nadzieją, że odniosą sukces kopiując zagraniczne materiały. Szczerze mówiąc lepiej mówią o uwodzeniu, niż rzeczywiście uwodzą. Oni nie pokażą Ci na kobiecie prawidłowych męskich zachowań i reakcji. Zobaczysz ich tylko mówiących o tym jak to robić.

Przekręt

Nie wiem jak Ty, ale ja nie chciałbym uczyć się od „spekulantów” uwodzenia. Chcę uczyć się uwodzenia od prawdziwych uwodzicieli, którzy na polowaniach zjedli zęby, podejmowali realne zagrożenie i dokonywali przełomów. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć jak w ich wykonaniu wyglądają rzeczy, które opisują w publikacjach.

Dlatego stworzyłem produkt, który zawiera solidną dawkę niespotykanie poczytnej wiedzy na temat kobiet, oraz serie filmów video, gdzie osobiście pokazuję na kobiecie podstawowe, oraz zaawansowane techniki używania ciała, których nie da się opisać w e-booku

tajemnice-gracza-pakiet

Opracowanie Najlepszych Sekretów Największej Skuteczności z Kobietami

Tajemnice Gracza to nie jest zwykły produkt, gdzie przeczytasz i zobaczysz rzeczy, o których możesz się dowiedzieć z innych źródeł. E-booki kojarzą mi się z przekazem w stylu „to działa tak i tak. To jest białe, a to czarne” Wiedza podawana w stylu „przepisywanym” i beznamiętnym. Natomiast Video kojarzy mi się z suchymi wykładami, albo tłumaczeniem w towarzystwie kobiety co jest cool, a co nie. Tajemnice Gracza to produkt, którego mężczyźni pożądają dlatego, że jest unikalny.

1

Na Filmach Nie Ma Sztucznego Tłumaczenia

Jestem pewien, że nie nauczyłeś się wiele jeśli ktoś tłumaczył Ci w towarzystwie dziewczyny co właśnie robi. Takie sytuacje są sztuczne i nie dowiesz się(nie zobaczysz) kiedy jest właściwy moment, aby technikę zastosować.

W Tajemnicach Gracza dziewczyna, która uczestniczy w scenach w najważniejszych filmach (np. markowanie randki) nie jest świadoma tego co będę na niej demonstrował. Zostaje poddana moim wpływom i jej reakcje są rzeczywiste.

W czasie oglądania tych scen Ty słyszysz mój głos jako speakera, który wyjaśnia co właśnie robię i zauważasz, kiedy był na to dobry moment, oraz widzisz reakcję dziewczyny.

2

To Nie Jest Ta Sama Wiedza, Którą Powielają Wszyscy!

 Na filmach poznasz Moje Autorskie Techniki, które nie należą do wiedzy „popularnej” w uwodzeniu. Sekrety, które Ci pokażę sprawiają, że kobiety nieustannie mnie pożądają. Nie będą to rady typu „ musisz się wygodnie rozsiąść i trzymać szeroko rozstawione nogi” , a coś dużo lepszego co przekłada się na spektakularne efekty.

3

Nie Będziesz Musiał Tylko Czytać Zdobywając Nową Wiedzę

 Pewnie tak jak i ja czasem masz dość siedzenia przed komputerem. Dlatego otrzymasz ekskluzywnego e-booka „Szmaragdowy Uwodziciel” w wersji audio w studyjnej jakości, abyś mógł posłuchać o kobietach w trasie, czy poza domem.

4

Dostaniesz Kopa Do Działania

 Jeśli czytałeś wcześniej moje prace na temat kobiet, wiesz, że nie jest to sucha wiedza. Materiały spod mojego pióra dają kopa do działania i kształtują właściwą postawę oraz pozwalają zachować wysoką motywację do zmiany.

 

Sprawdź co zawierają „Tajemnice Gracza”
Na początek prawie 2,5 godziny materiału video

ico-tajemnice-video

video

 

temat

zawartość

PODEJŚCIA

Ta seria filmów składa się z 3 video w których są dokładnie omówione czynniki, które na prawdę mają znaczenie dla dobrego rezultatu podczas uwodzenia dziewczyn.

Co pokazać przy podejściu: Dowiesz się co powinieneś komunikować kobiecie , gdy do niej podchodzisz. Czym się kierować i jakim działaniom możesz zaufać. Ta lekcja znacznie poprawi Twoją skuteczność w podrywie. Zobaczysz przykłady na dziewczynie.

Mowa ciała po podejściu w dzień: Będziesz miał okazję zaobserwować mnie rozmawiającego z dziewczyną po tym jak wykonałem do niej podejście. Scenki, które będą Cię tego uczyły są specjalnie przygotowane. Zobaczysz co powinieneś robić, oraz czego unikać, żeby dziewczyna została i rozmawiała z Tobą.

Mowa ciała po podejściu w klubie: poznasz niezawodną technikę dzięki której nie narażasz się na spławki, a zawsze jesteś w wygranej pozycji. Zademonstrowanie jej poprawnego wykonania, oraz złego, abyś uniknął błędu.

KINETYZACJA

Składa się z 3 filmów, które nauczą Cię właściwego dotykania kobiety, oraz wyjaśnią jaką dotyk pełni rolę w podrywie.

Rola dotyku – Zrozumiesz jak ważną dotyk pełni role. Dowiesz się co konkretnie powodujesz swoim dotykiem w kobiecie. Zobaczysz przykłady niezobowiązującego dotyku.

Sposób na stworzenie więzi – zobaczysz jak łatwo można stworzyć z kobietą więź za pomocą odpowiednich działań.

Sposób na zatrzymanie przy sobie kobiety – dowiesz się co kobieta potrzebuje w związku. Większość facetów tego nie robi i kobiety ich zdradzają. Prosta a magiczna pigułka. Zobaczysz jak to robić.

WZROK

Trzy video. Zobaczysz coś czego nie pokazał chyba jeszcze nikt na świecie.

Profesjonalne Wykorzystanie Wzroku podczas uwodzenia co niewątpliwie jest poszukiwaną informacją w świecie graczy.

Wzrok a Ty – przedstawię na filmach jaki błąd nieustannie robią faceci. Większość nieświadomych tej zależności komunikuje nieświadomie dziewczynie, że nie są w stanie zabrać jej do krainy rozkoszy.

Windowanie wartości – poznasz moją autorską technikę wzroku dzięki, której kobiety będą wykazywały w Twoim kierunku inicjatywę. Możliwe zaczepki z ich strony i niewątpliwa intryga i zaciekawienie Twoją osobą.

Prowokacja – poznasz technikę operowania wzrokiem, którą możesz zainicjować znajomość np. przechodząc obok kobiety. To prowokacyjna broń, która nie pozwoli dziewczynie zachować się obojętnie.

POTĘŻNE SEKRETY
MOWY CIAŁA

Przedstawia 3 filmy. Zaawansowane sztuczki i detale mające znaczenie w uwodzeniu.

Nowatorki sposób zaprezentowania jednego z najważniejszych aspektów uwodzenia

Randka – zobaczysz kilkuminutową randkę, gdzie na żywo będę omawiał istotne detale w mojej mowie ciała, które przyczyniają się do udanej randki.

Szczelne sidła – będziesz widział doskonale przygotowaną scenę, która przedstawia co robić z kobietą, gdy rozmawiasz z nią w klubie, bądź w głośnym pomieszczeniu. Ta mowa ciała jest fenomenalna i uwodzi sama w sobie. Kobieta będzie czuła przemożną chęć bycia bliżej i bliżej Ciebie.

Atrakcyjne pozycje ciała – uwagi na temat pozycji ciała,
gestów i mimiki twarzy. Ich opanowanie zwiększy Twoją atrakcyjność.

PROWADZENIE

3 filmy, na których omówię znaczenie koncepcji prowadzenia, oraz dowiesz się o praktycznych sposobach zastosowania tej techniki.

Znaczenie Prowadzenia: Wyjaśnienie teoretycznej koncepcji prowadzenia z przykładami.

Zabranie dziewczyny: Przedstawia technikę za pomocą której możesz z łatwością skłonić dziewczynę do przemieszczenia się z Tobą. Można ją wykorzystać w celu zaprowadzenia dziewczyny do miejsca w którym możecie pozwolić sobie na więcej. Szczegółowo przedstawiona i opisana scena.

Silne prowadzenie: Obrazuje w jaki sposób wykorzystać zainteresowanie dziewczyny do tego, aby stać się dla niej jeszcze większym obiektem wzbudzającym pożądanie i uległość. Dwa przykłady wykorzystania omawianej techniki.

 

Zobacz fragmenty z materiału video

 

E-book „Szmaragdowy Uwodziciel”

ico-tajemnice-ebook

ebook

E-book „Szmaragdowy Uwodziciel” to 150 stron oświecającej lektury, która jest doskonałym uzupełnieniem dla filmów przedstawiających niewerbalne kwestie uwodzenia.

Oddaje w Twoje ręce materiał, który sam w sobie jest potęgą. Jest to najlepsze dzieło jakie stworzyłem. Jego tytuł ma wyrażać szlachetność i klasę, którą jest nacechowany. Porusza tematy, które w odróżnieniu od lektury podstawowej „Fundament Sukcesu Z Kobietami” są bardziej zaawansowane, lecz ich poczytna forma sprawia, że są przyswajalne dla mężczyzn każdego poziomu wtajemniczenia. Po tym materiale będziesz skutecznym uwodzicielem i kropka! Z e-booka dowiesz się między innymi:

icohearth

 • jak wywołać ogromną chemię lub rozkochać w sobie kobietę
 • jak rozmawiać z kobietami
 • jak sprawić, żeby ona nie widziała w Tobie kolegi, a wybawiciela swojej kobiecości
 • jakie działania w kierunku kobiet uwodzą
 • co mówić, by 5 krotnie skrócić czas jej uwiedzenia
 • najważniejsza zasada w rozmowie z kobietami, która da Ci przewagę nad innymi chłopakami
 • jak sprawić, by Te niegrzeczne zamiast Cie olewać były przy Tobie wyuzdane?
 • co robić, jeśli dziewczyna z którą „grasz” jest gotowa „Tu i teraz”, a Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy i boisz się działać. Co robić, by okazja Cie nie ominęła?
 • Co odpowiedzieć jak dziewczyna mówi, żebyś nie patrzył jej na piersi
 • jak odblokować Twoje opory przed szybkim seksem
 • jak mieć seks w zawrotnym tempie
 • co robić, by kobiety z Tobą chętnie sypiały
 • jak uwodzić, by przychodziło Ci to łatwiej niż zwykle
 • jak mieć osobowość, która uwodzi za Ciebie
 • sposób na zrzucenie presji i pozbycie się strachu przy podejściach
 • jakie triki spowodują, że uzależnisz od siebie kobietę
 • co zrobić, by osiągnąć niespotykany wpływ na decyzję kobiety (Zaawansowana perswazja)
 • jak zniechęcić dziewczynę do jej chłopaka
 • jak sprawić, by nogi się jej ugięły i była gotowa zrobić dla Ciebie wszystko
 

Oto opinia na temat “Szmaragdowego Uwodziciela” wystawiona przez Alexa Der Grosse – jednego z najlepszych uwodzicieli Europy:

“To zdecydowanie najszczersza książka na temat relacji damsko-męskich, jaka kiedykolwiek miałem w reku. Mechanizmy opisane przez autora nie są społecznie najwygodniejsze, natomiast bardzo trafnie opisują głęboką esencje tego co naprawdę dzieje się miedzy kobieta i mężczyzną bez zbędnych powierzchowności. Jeśli chcesz wyjść poza dyletantyzm i osiągnąć mistrzostwo w uwodzeniu, to albo poświęcisz na to długie lata i minimum 10.000 godzin treningu, jak na opanowanie każdej ze sztuk, albo przeczytaj te książkę.”

- Alex

ico-audio-sluchawki

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla lepszego przyswojenia wiedzy zawartej w e-booku chciałbyś mieć możliwość odsłuchania go w audio.

Pomyślałem o tym i dlatego otrzymasz także e-booka „Szmaragdowy Uwodziciel” jako audio-booka…

Będziesz mógł słuchać go w pracy, szkole, w drodze do domu, na zakupy, w podróży, przed zaśnięciem leżąc na łóżku i wszędzie indziej.

Bonus

bonusy

 

 

Warsztaty z podchodzenia

Mam przyjemność podarować Ci gratis, aż 5 h materiału wideo z warsztatów „Problem Killer” na których uczyłem kursantów podchodzenia do kobiet, oraz ćwiczyliśmy przechodzenie podstawowych oporów kobiet takich jak „śpieszę się”, czy „mam chłopaka”.

Na sali wykonywane były ćwiczenia z podchodzenia, wytykałem błędy i chwaliłem za dobre zagrania. Dostajesz ten materiał jako bonus do „Tajemnic Gracza”. Zobacz jak pokonywać najczęściej pojawiające się problemy w uwodzeniu kobiet.

Oto fragment warsztatów:

 

Twoja adrenalina wyraźnie wzrośnie i będziesz miał głowę pełną od informacji.
Gwarantuję Ci, że będziesz zawsze 10 kroków przed konkurencją.

Zapomnij Wszystko Co Kiedykolwiek Wiedziałeś Na Temat Relacji Damsko-Męskich

symbole-sex

Ok…, dałem Ci posmakować tego co mam dla Ciebie w produkcie „Tajemnice Gracza”, ale zapewniam Cię, że nie da się tego tak po prostu przekazać w kilku słowach. Nadal wierzę, że podałem Ci więcej, niż wystarczająco informacji do podejmowania świadomych decyzji w sprawie tego, czy ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Zanim zdecydujesz się czy Tajemnice Gracza to materiał, który odmieni Twoje życie towarzyskie opiszę Ci kilka „Funkcji Specjalnych”, które powinieneś wiedzieć o produkcie.

E-book zawarty w produkcie da Ci podstawy do wykorzystania wszystkich niewerbalnych kwestii, które zobaczysz na filmach. Stosując opisane techniki zbudujesz odpowiednią postawę i nauczysz się jak i kiedy powinieneś się zachowywać przy kobietach, aby odnosić niespotykane sukcesy jako uwodziciel.

1

Mówiłem to już i powiem to jeszcze raz. Prezentowane sceny na filmach nie są tłumaczone przeze mnie podczas ich wykonywania co pozwala Ci zaobserwować jak się wykonuje omawiane techniki w sposób naturalny. Słyszysz Mój Głos, który mówi Ci co właśnie stosuję.

2

Po raz pierwszy wyjaśniony i pokazany jest sposób operowania wzrokiem, czego nie zobaczysz nigdzie indziej.

3

Filmy podzielone są na 5 kategorii, abyś mógł efektywnie uczyć się po kolei konkretnych aspektów uwodzenia niewerbalnego.

4

Jest to jedyny produkt na rynku, który tak szczegółowo opisuje mowę ciała podczas uwodzenie.

Istnieje również kilka ostrzeżeń

których trzeba być świadomym …

UWAGA#1: Należy poświęcić czas i być zdeterminowanym do osiągnięcia celu i nie zniechęcać się jeśli nadal coś z pola nie będzie Ci wychodziło.

Wszystko co zobaczysz, o czym przeczytasz i wysłuchasz będzie wymagało od Ciebie pracy. Najlepszy produkt na świecie nie zadziała jeśli nie zastosujesz wiedzy w nim zawartej. Z mojej strony dbam o wartości motywacyjne jak mogę i jestem w tym dobry, ale to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za wprowadzenie wiedzy w życie. Stąd też Masz Moją Pomoc W Postaci Konsultacji Na Skype.

UWAGA#2: Zawartość teoretyczna (PDF, Audio) służy głównie kształtowaniu osobowości uwodziciela i uczy właściwego podejścia do kobiet, traktowania ich, relacji z nimi, rzeczy ważnych naprawdę w życiu każdego uwodziciela.

Nie spodziewaj się, że jest to stos tekstów do nauczenia na pamięć, bo się zawiedziesz.

ico-lampa

Moja szkoła istnieje dla osób, które nie chcą się oszukiwać, wyznaczają sobie cele i potrafią uparcie dążyć do ich osiągnięcia

E-book „Szmaragdowy Uwodziciel” zawarty w „Tajemnicach Gracza” jest bardzo rozwijający dla uwodzicieli szukających swojej drogi rozwoju.

Wolę, żeby przeczytało go mniej osób, które naprawdę podziękują mi za jego wartość, niż sprzedać setki sztuk i usłyszeć później od klienta pytanie „ jak zagadać do laski?” Takie osoby odsyłam do mojego podstawowego produktu „Fundament Sukcesu z Kobietami”. Zastanów się, czy jesteś gotów na dojrzałą wiedzę i na to by usłyszeć parę słów prawdy.

Więcej złych informacji – są szanse, że „Tajemnica Gracza” nadal nie są dla Ciebie.

Jestem śmiertelnie poważny… i to nie jest żaden tani chwyt marketingowy.

Oto fakty:

Produkt ten nie jest tani. Lubię myśleć o nim jako „Uspokajająco Drogim”, bo to znaczy, że to nie będzie zwykła graciarnia materiałów i zapożyczonych wniosków, które denerwują tych, którzy już trochę wiedzą.

Innymi słowy, jeśli jesteś graczem, od razu docenisz wartość tego materiału.

Jeśli kobiety nie wzbudzają w Tobie nic szczególnego, ale nie chcesz być sam i chcesz zakupić ten produkt, żeby przyniósł Ci on szybko dziewczynę i zaspokojenie potrzeb związanych z nią to mam nadzieję, że opłata za produkt będzie Cie odstraszała.

To nie jest tak, że nie chce Ci pomóc. To znaczy, że nie jesteś jeszcze gotowy do tego poziomu wyszkolenia.

Ten produkt zawiera filmy, które w 100% oddają realne sytuacje. Techniki, które Ci pokażę po wprowadzeniu w życie natychmiast przynoszą wymierne rezultaty. Dlatego jeśli nie jesteś gotów na odrobinę inicjatywy i ryzyka nie jesteś także gotów do tego, aby nabyć ten produkt.

„Tajemnice Gracza” to materiał dla osób, które zdecydowane są wcielić zawarte w nim lekcje i przejść na kolejny poziom zaawansowania w uwodzeniu kobiet. Są gotowi na wysiłek i inwestycję niezbędną do osiągnięcia spektakularnych efektów.

mod-13-gfx

Pewnie zastanawiasz się ile zainwestujesz
w dostęp do materiałów.

Ok., bez owijania w bawełnę.

tajemnice-gracza-logo

Cena z „Tajemnice Gracza” wynosi 399 zł

Teraz jeśli zauważyłeś, nie zrobiłem długiego, przeciągłego uzasadnienia ceny.

To dlatego, że jeśli Twoją pierwszą reakcją było coś innego,
niż „WOW, to jest o wiele mniej, niż myślałem , że będzie…”

…To są szanse, że nie jesteś gotów na taki produkt.

Nie jestem zarozumiały, ale ja jako jeden z niewielu trenerów uwodzenia rzeczywiście dobrze uwodzę kobiety i mam na tym polu dużo sukcesów. Więcej w życiu uwodziłem, niż nauczałem o tym.

To jest fakt, że bardzo mało „guru” może pozostając zgodny z prawdą użyć tego stwierdzenia.

Te same gesty, zachowania, które zobaczysz na filmach wykorzystuje na co dzień do uwodzenia dziewczyn. Szczerze mówiąc to myślę, że cena za ten produkt mogłaby być znacznie wyższa. Mam przyjaciół, którzy z powodzeniem sprzedają produkty video za 500zł i więcej…Wielu przyjaciół z branży sugeruje, że mogę zrobić to samo.

Zamiast tego chciałem ustalić cenę, która byłaby wyższa, niż typowy produkt DVD z małym potencjałem dydaktycznym, ale wciąż na tyle niska, aby właściwe osoby długo się nie zastanawiały.

Więc jeszcze raz, jeśli cena tego produktu wydaje Ci się wysoka, a nawet trochę przerażająca..proszę nie czytaj dalej. Po prostu nie skorzystasz. Znów nie staram się być niemiły, ale taka jest prawda. Szczerze mówiąc, nawet jak wpisuję teraz 329 złotych to nadal wydaje się to zbyt mało biorąc pod uwagę poziom treści, które Ci daję.

honor

Zasady Systemu Honoru

Kiedy uznasz , że produkt na nic Ci się nie przydał, że jesteś zawiedziony i materiały nie mają dla Ciebie oczekiwanej wartości napisz mi to na rafal@uwodzenieipodryw.pl, a otrzymasz zwrot pełnej kwoty(ważne 30 dni od zakupu).

Nie musisz podawać przyczyny, a nie będziesz miał żadnych problemów z odzyskaniem pieniędzy.

Nie jestem naiwny i wiem, że zdarzą się osoby, które to wykorzystają mimo, iż produkt będą uważali za dobry. Natomiast ich sukces będzie krótkotrwały ze względu na ich stosunek do rzeczy i niedobór w poglądach.

Ale wiem też, że „Tych ludzi” będzie niewielu, a ja czekam na spotkanie i wysłuchanie opowieści o tych wszystkich facetach, którym zwróci się ta inwestycja w postaci szczęśliwszego życia.

Pytanie Tylko teraz, czy Ty będziesz jednym z nich?

Dlaczego to jest najlepsza inwestycja jaką zrobisz?

Zadaj sobie szczere pytanie ile wiesz o uwodzeniu kobiet? Pomyśl o swoich dylematach. Przechowujesz ich pewnie ogromną masę. Sam kiedyś tak miałem. Teraz pomyśl, że przez następne tygodnie w Twoim życiu wiele się nie zmieni jeśli nie zmienisz swojego nastawienia i nie zdobędziesz wartościowej wiedzy.

Tak po prostu już jest. Wszystko co posuwa ludzi w jakiejkolwiek dziedzinie do przodu jest efektem pewnych wydarzeń i wyborów. Sam nigdy nie szczędziłem pieniędzy jeśli miało to pomóc mi być bardziej świadomym człowiekiem.

Ktoś mądry kiedyś powiedział „To gdzie będziesz za rok decyduje o tym kogo w tym czasie poznasz i jakie książki przeczytasz” Jeśli będziesz miał ten produkt i będziesz przyswajał wiedzę w nim zawartą Twoje najbliższe tygodnie będą wyglądały inaczej w stosunku do tego co doświadczałeś do tej pory.

Najprawdopodobniej poznasz kobietę, albo uwiedziesz tą z którą miałeś problemy. Inaczej będziesz czuł się z tą wiedzą..to pewne…

Nie przydaje się ona czasami. Przydaje się ona każdego dnia w naszym życiu, gdyż funkcjonujesz w społeczeństwie, gdzie kobiety stanowią ok. 55% jego całości. Pomyśl , że idziesz coś wysłać na pocztę.

Ile kobiet spotkasz po drodze? Ile sytuacji, które dotychczas nie wykorzystywałeś napotkasz?

Masz zamiar jeszcze kiedyś skoczyć z kolegami na piwo? Oni pewnie na widok świetnej laski uruchomią komentarze w swoim gronie. Ciekaw jestem co Ty zrobisz…

W tym momencie masz decyzję do podjęcia…

Jeśli teraz przewiniesz stronę w dół zobaczysz okno , w którym będziesz mógł zakupić produkt ” Tajemnice Gracza” Wszystko co musisz zrobić to nacisnąć przycisk „ Kup Teraz”

Wypełnij krótki formularz i załóż konto w moim serwisie (pamiętaj o e-mailu), po zalogowaniu do Twojego banku i wpłacie automatycznie dostaniesz na podanego w formularzu e-maila potwierdzenie a na Twoim koncie otrzymasz dostęp do materiałów. Będziesz miał go chwilę po wpłacie. Pamiętaj, że w razie problemów możesz zawsze do mnie napisać rafal@uwodzenieipodryw.pl

Mówię poważnie …zrób to teraz:

„Tajemnice Gracza”

399zł + Vat

 

tajemnice-gracza-zbiorczy

Jesteś w 100% anonimowy.
Nie ma powodu, aby zwlekać

Czas na działanie jest teraz, bo jeśli czas istnieje to najlepiej abyś zaczął zmiany już Teraz!

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.