Wybacz, ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. Kliknij i sprawdź nową ofertę

Czy masz w uwodzeniu jakieś trudności?

Czy wiesz jakie problemy spotkasz na pewno, jeśli zdecydujesz się uwieść dziewczynę?

uwodzenie-separator

Jeśli chcesz zagadać do kobiety, umówić się z nią na randkę i zdobyć ją to zauważ, że istnieją problematyczne sytuacje, których wręcz powinieneś się spodziewać.

Są to takie trudne momenty, które występują przeważnie, a mimo to nie przechodzisz ich gładko.

Paradoksalnie te zagwozdki pojawiają się regularnie, a nadal nie masz na nie rozwiązania. Na każdym etapie uwodzenia są inne przeszkody, których należy się spodziewać i mieć na nie odpowiedź.

uwodzenie-killer-1

Przykładowo wybierasz się na podryw i masz w planie zagadać kilka lasek.

Nie masz na to większego planu, tylko chcesz zobaczyć co wyjdzie. Liczysz, że przynajmniej jedna relacja okaże się owocną.

Nastawienie co prawda dobre, bo chroni Twoje dobre samopoczucie, ale nagle zauważasz laskę, która już samym wyglądem wzbudza w Tobie apetyt i fantazje.Stwierdzasz, że to właśnie ją chcesz. Tak się zdarza. Prawda?

Uderzasz do niej i słyszysz „Przepraszam, ale ja się śpieszę”

Ojejku jaka szkoda:) Nieciekawie się złożyło. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że była bardzo miła i w innych okolicznościach mogłoby coś z tego być.

innym-razem-uwodzenie

Spójrzmy Realnie

 

Jeśli chcesz zapoznać dziewczynę to takich scenariuszy powinieneś się wręcz spodziewać. Dlaczego? Bo statystycznie zdarzają się bardzo często. W niektórych przypadkach dziewczyny faktycznie się śpieszą, w innych jest to początkowa reakcja na Ciebie, lecz niezgodna z prawdą. To nie ma znaczenia. To się i tak będzie powtarzało. A Ty jeśli nie przećwiczysz swojej reakcji na „spieszę się” to za każdym razem będziesz kończył ze śliną na języku.

Zastanów się chwilkę nad tym. Czy nie mam racji?

uwodzenie-separator

Inna sytuacja:

Okazuje się, że dziewczyna ma czas. Zatrzymujesz ją, mówisz jej komplement, dziewczyna dziękuje, jeszcze chwilkę stoi, po czym z lekkim zakłopotaniem wywija gałkami ocznymi do okola i mówi, że musi już iść. Gdy ją zatrzymałeś, reakcja była nienaganna, wydawałoby się, ze wszystko szło super, ale jakoś się posypało. Zaistniała chwila ciszy i ona sobie poszła.

Skoro było jej miło to czemu wybrała odejście zamiast zostać i rozmawiać z Tobą?

Takie sytuacje też zdarzają się na okrągło, a mimo to błąd jest wciąż powielany.Najlepiej by było jak miałbyś przećwiczone rozwiązanie na taką sytuacje. Przyczyna takiej kobiecej reakcji jest bardzo prosta do zrozumienia i bardzo łatwa do obejścia, aby już więcej się nie powtarzała.

Czy możemy pokusić się o stwierdzenie, że jak ktoś chce spróbować podrywać dziewczyny to powinien spodziewać się takich niezręcznych sytuacji?

Jest takich momentów znacznie więcej. Istnieją one na każdym etapie uwodzenia.

Randka

uwadzenie-randka-1

Odbywasz z dziewczyną randkę. Super wam się rozmawia, ale masz wrażenie, że nie interesujesz ją jako mężczyzna. Po prostu ona rozmawia o wszystkim innym dookoła tylko nie o was. Zupełnie nie wiesz na czym stoisz, ale przeczuwasz, że nic z tego nie będzie.

Spotkanie mija. Decydujesz się na następne, ale dziewczyna skutecznie się przed nim miga. Co jest grane? Nic szczególnego. To częsta sytuacja, tylko musisz wiedzieć, gdzie leży błąd w relacji i jak go nie powielać.

A może lepszy scenariusz?

uwadzenie-randka-2

Dziewczyna jest otwarta i daje Ci do zrozumienia, że ma na Ciebie chrapkę. Na randce całujecie się. Wiesz, że ona nie ma planów na wieczór, a mimo to na Twoją propozycję spędzenia wieczoru razem odpowiada „Wybacz. Jest bardzo miło, ale za krótko się znamy, żebym do Ciebie poszła”

To kolejny przykład na to, że na drodze do uwiedzenia kobiety istnieją przeszkody, których powinieneś wręcz oczekiwać, bo przewaznie się pojawiają.

Co w związku z tym?

Wyobraź sobie, że w swojej karierze trenera uwodzenia miałem do czynienia z tyloma pytaniami od facetów i byłem świadkiem takiej ilości podrywów, że zdefiniowałem najczęściej pojawiające się błędy, oraz problemy na które musisz mieć rozwiązania.

Paradoksalnie mimo tego, iż są to problemy i sytuacje najczęściej się pojawiające to wiąże sie z nimi wielki deficyt rozwiązań. Szkolenia z uwodzenia pokazują Ci drogę jaką masz iść od początku po sam koniec natomiast z racji natłoku materiału brakuje skupienia na tych punktach najistotniejszych i najtrudniejszych.

W ramach rozwiązania tego problemu stworzyłem jedyne takie Warsztaty, które poświęcone są rozbijaniu tych dylematów i doskonaleniu nowych reakcji.

problem-killer-skuteczne-uwodzenie

To prawdziwy „Problem Killer” -czyli 6 godzin na sali szkoleniowej podczas których będzie omawiany każdy z największych i najczęściej pojawiających się problemów w podrywie.

Skrypt szkoleniowy obejmuje ponad dwadzieścia takich pułapek, które skutecznie dziesiątkują ambitnych facetów chcących poznać sobie dziewczynę.

Będzie to prawdziwy killer dla tych wszystkich sytuacji, które najbardziej Cię wkurzają.

Szkolenie ma na celu wbić nowe wzory postepowania w Twoją podświadomość. To nie będzie tylko kurs teoretyczny. Aby wzmocnić efekt warsztatów na sali wykonywane będą ćwiczenia. Dzięki nim utrwalisz nowe mechanizmy postępowania.

Chodzi o to, aby obalić Twoje przestarzałe i nieskuteczne reakcje, które decydowały o tym, że coś Ci nie wychodziło.

Brzmi dobrze?

Czego nauczysz się na tych Warsztatach?

podrywanie-uwodzenie-kobieta
 • jakie ograniczenie przyczynia się do tego, że w niektórych sytuacjach nie zagadujesz kobiet

 • dlaczego po otwarciu dziewczyny mimo jej dobrej reakcji odchodzi

 • jak reagować na „mam chłopaka”

 • jak postępować z kobietami, które się śpieszą

 • dlaczego przy podejściach zazwyczaj otrzymujesz złe reakcje

 • dlaczego kobieta nie otwiera się przed Tobą

 • dlaczego nie wychodzi Ci z tymi, które Ci się podobaja

 • dlaczego było tak pięknie, a ona nie chce drugiego spotkania

 • dlaczego dałą Ci numer, a ciężko się z nią umówić

 • co robić jak nie chce dać numeru

 • dlaczego przed spotkaniem pisała seksualne smsy, a potem wywinłęła się od spotkania

 • co robić jak ona przesuwa spotkanie, albo w ostatniej chwili się wycofuje

 • jak siedzieć na randce, żeby sprzyjało to rozwojowi relacji

 • jaki błąd najczęściej sabotuje sukces na spotkaniu z wyrafinowaną laską

 • dlaczego mimo dobrego klimatu na randce dziewczyna nie chce iść do Ciebie

 • jak to jest, że ktoś Ci ciągle opowiada o nowych przygodach z kobietami, a Tobie topornie idzie finalizowanie znajomosci z dziewczynami

 • jak reagować na „za krótko się znamy”

 • dlaczego dziewczyna w Twoim mieszkaniu nie chce iść na całośc skoro tyle się słyszy o tym jakie są kobiety…

Wyobraź sobie tylko ile emocji Cię czeka na warsztatach „Killer Problem”

Będziemy rozwiązywać wszystkie największe problemy na jakie jesteś narażony od samego poznania kobiety, aż po finał jaki Cię z nią interesuje!

Przypomnij sobie ile razy utonąłeś zanim się z kobietą cokolwiek rozwinęło. Ile razy nie mogłeś zrozumieć dlaczego zostałeś potraktowany przez kobietę nie fair?

Czas na zmianę

Dostaniesz gotowe rozwiązania na każdą z wyżej wymienionych sytuacji i jeszcze więcej…

Dzięki aktywnym ćwiczeniom opuściwszy próg sali będziesz uzbrojony w nowe narzędzia.

To będzie Twój niezbędnik szczęściarza. A szczęśliwy facet to ten, który uwiódł dziewczynę na której widok mówi „Ajaj, to jest to!”

Warsztaty „Killer Problem” będą miały żywy charakter. Zapomnij o nudnym wykładzie….Im większa aktywność na sali, tym więcej w Tobie zostanie. Dzięki aktywnemu systemowi nauki zapamiętasz ok 70% materiału nawet w kilka mc po szkoleniu. Potem będą już nawykiem.

W przypadku słuchania, lub czytania byłoby to zaledwie 10%.

 

uwodzenie-separator

 

Bez Owijania

 

Pewnie zastanawiasz się ile uczyni Cię przynależność do grupy szkolenia „Problem killer”.

Początkowy zamysł, był taki, aby warsztaty trwały 5 godzin. Zdecydowałem się dołożyć jedną godzinę, aby dać Ci więcej wartości. Szkolenie „Problem Killer” będzie trwało 6 godzin.

To prawie tyle samo co jeden dzień teorii i praktyki na moim flagowym szkoleniu, które za jeden dzień w grupie wynosi 835 zł.

Jednak energia na tym szkoleniu będzie wyższa. A cena???

Wiosna daje się we znaki i dziewczyny będą kusiły. Nie chcę, abyś cierpiał z tego powodu nie wiedząc jak je zdobyć. Dam Ci dogodność w postaci niższej ceny.

Będzie ona wynosiła 529zł

 

uwodzenie-separator

 

Proszę o uwagę…

W tym momencie zachowam się absurdalnie …

W ubiegłe święta Bożego Narodzenia nie zabawiłem się w Mikołaja
rozdając moim ukochanym czytelnikom prezenty, więc zrobię to teraz!!! ;)

Przygotuj się….

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł zagościć na sali szkoleniowej dostaniesz nagranie video!

Warsztaty będą nagrywane i każda osoba biorąca w nich udział, oraz każda osoba, która zakupiła bilet i nie zjawiła się na szkoleniu będzie miała do tego szkolenia dostęp online!

To prawdziwa okazja i mam nadzieję, że docenisz mój gest. Jak pewnie zauważyłeś ceny moich poprzednich materiałów wideo są znacznie droższe. Jeśli potrafisz wychwycić okazję to każdy z materiałów miał swoje 5 minut, gdzie można było otrzymać go dużo taniej.

Teraz właśnie jest właśnie taki moment dla Warsztatów „Problem Killer” Nie przegap okazji, dołącz do grupy zwycięzców!

problem-killer-uwodzenie-podryw

Warsztaty”Problem Killer”

Produkt dostępny dla kupujących KOMPEDIUM PRZYGODY

Sprawdź

Pomyśl ile okazji w życiu zaprzepaściłeś , gdy miałeś szansę stać się doskonalszym człowiekiem. Pomyśl też o tych momentach, kiedy zdecydowałeś się skorzystać z jakiegoś dobrego kursu. Czy pozwoliłbyś wykasować z pamięci tą wiedzę i oddałbyś narzędzia, gdyby zaoferowano Ci zwrot pieniędzy? Wątpię. Bowiem największą dumą jest nasz samorozwój. To kogo widzisz w lustrze decyduje o tym jak Ci się żyje.

Życzę owocnej dla Ciebie decyzji i do zobaczenia w Warszawie ;)

rafal-zuber