*** Jedyna taka okazja cenowa ***

 

Chcesz mieć ostre przygody z kobietami?

Najlepsza metoda nauki.

Odpowiedz sobie na pytanie. Co najbardziej wywarło na Tobie wrażenie? Kiedy czytałeś o technikach uwodzenia kobiet, czy może bardziej poruszały Cię prawdziwe historie z pola związane z dziewczynami?

Myślę, że zdecydowanie to drugie.

Znów wrócę do przykładu o którym wspominałem w różnych materiałach. Kolega opowiedział mi kiedyś, że jego kolega (Turek) poderwał w MOIM mieście na ulicy kobietę i wziął ją do siebie do mieszkania.

Był to sobotni wieczór. Zagadał do niej na środku deptaku i poszli do MC Donalda na herbatę. Trzydzieści minut później zabrał ją do siebie do mieszkania. Pokazywał mojemu koledze jej zdjęcia jak leży rozebrana na jego ręczniku. W dodatku to była jakaś miss.

Ta historią mną wstrząsnęła. Nie pozwoliła mi pozostać tym samym facetem. Przecież ja chodziłem po ulicach tego samego miasta ileś lat i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Może, gdybym nie usłyszał tej historii nadal nie wiedziałbym, że takie rzeczy są możliwe.

Moc dobrej historii

Na podstawie historii można się wiele nauczyć. Twój umysł rejestruje nowe możliwości. I co ciekawe, jeśli słuchamy/czytamy o tym jak ktoś zrobił coś co uznawaliśmy za niemożliwe to rodzi się z nas dyskomfort. Możesz odczuć frustrację wynikającą z tego, że żyjesz poniżej swoich możliwości. Zmusza Cię to do działania – aktywności w kierunku poprawy swojej sytuacji, swoich możliwości.

Tak było ze mną i tak będzie z Tobą, bo…

Mam dla Ciebie coś specjalnego:
Jak Uwiodłem 20 kobiet

(50 str)

Kiedyś, gdy nie wiedziałem jeszcze, że będę trenerem uwodzenia miałem taką manię, że po każdej ciekawej akcji jaką miałem z jakąś kobietą natychmiast biegłem do komputera i zapisywałem to.

Zapisywałem to w takiej formie jak zdawałbym relację koledze. Niektóre raporty były bardzo szczegółowe i podawałem dużo tekstów, dialogów etc. Inne bardziej ogólne, ale pokazywały co jest możliwe.

„Jak Uwiodłem 20 Kobiet” to e-book w którym zamieściłem 20 takich raportów z pola. To, aż 20 prawdziwych, inspirujących i wciągających historii, które otworzą Ci oczy na to co jest możliwe jeśli chodzi o uwodzenie kobiet.

To Cię udoskonali

Poznasz historię między innymi:

  • jakim sposobem zdobyłem kobietę po 13 latach starania się o nią
  • jak nie mając kasy uwiodłem najpiękniejszą z moich kobiet o którą starał się cały światek biznesowy w moim mieście.
  • jak osiągnąłem seks z ekspedientką supermarketu w drodze powrotnej z pracy do domu.
  • jak uzyskałem seks od pięknej blondynki zaczepionej na ulicy.
  • jak w drodze powrotnej z pracy zagadałem do laski w autobusie i co jej powiedziałem, że poszła do mnie na seks.
  • co robiłem, ze podczas 2 wyjść do klubu pod rząd miałem po każdym seks
  • jak 30 min po wyjściu z autobusu nocnego miałem loda ze świeżo zapoznaną dziewczyną !!!
Oraz 13 innych

…motywujących przygód z których wyciągniesz wnioski dla siebie. Dla Ciebie zwłaszcza przydatne będą teksty, które mówię dziewczynom, oraz sposób w jaki wyrażam emocje w tych historiach. Dzięki temu przechwycisz moją postawę, a jak wiadomo to dzięki określonemu sposobowi myślenia osiągnąłem wyniki.

Co lepsze, te raporty nie były edytowane przed ich przeznaczeniem komercyjnym, Inaczej podkusiłoby mnie, żeby pozmieniać co nieco, gdyż dużo przeklinałem, mówiłem niedojrzale i czasem byłem bezwzględny w wypowiedziach.

Niektóre raporty są sprzed 2 lat, inne mają parę lat więcej. To były historie żądnego przygód młodzieńca, więc zauważysz w nich moje emocjonalne roztrzepanie i olbrzymią energię:) Te raporty nie będą już dostępne nigdzie indziej…

Wyciągnij z nich coś wartościowego dla siebie. Zauważ, jak reagowałem na poszczególne zdarzenia i zwroty akcji. Mój sposób myślenia i interpretacji zdarzeń przyniósł mi sukcesy. Jeśli go przejmiesz, efekty również pojawią się u Ciebie.

 

 

BONUS NR 1

Raport mający na celu nauczyć Cię w jaki sposób zmienia się kobiecą decyzję za pomocą emocji.Bo jak wiadomo do kobiet nie przemawia się intelektualnie. Zobaczysz wymianę smsową z pewną dziewczyną w której zmieniłem jej decyzję zmieniając jej emocje.

BONUS NR 2

Otrzymujesz całą rozmowę na gg z dziewczyną którą zaprosiłem do mojego mieszkania i rozbudziłem w niej seksualne emocje, oraz ustawiłem relację tak by była przygotowana na seks.

BONUS NR 3

Dostajesz rozmowę z Fb z dziewczyną, którą odnalazłem w internecie po latach. Dziewczyna ma już ułożone życie, a ja sprawiam, że sama chcę intymnej relacji i wciąż chce więcej – bez nacisku z mojej strony.

BONUS NR 4

Dostajesz raport jak uwiodłem instruktorkę fitness wraz z całym decydującym dialogiem na FB w którym ją złamałem zmieniając relację nieokreśloną w seksualną.

BONUS NR 5

Daję Ci raport z mojego wyjazdu do Mielna, który pokaże Ci jak zimną krew trzeba zachować w podrywie i jaką walecznością się wykazać. Opisuję 2 dni mojego uwodzenia kobiet, tekstów, sytuacji i reakcji.

BONUS NR 6

Otrzymujesz raport opisujący jak w ciągu tygodnia uwiodłem i „skonsumowałem” trzy kobiety w różnych sytuacjach:) Cenne teksty i zagrania.

 

 

 

Jak Uwiodłem 20 kobiet

(50 str)
77 zł
Wyjątkowa cena tylko teraz
29,99 zł

 

Po dokonaniu płatności metodą „Kup Teraz” otrzymasz e-booki w ciągu niecałej minuty od zatwierdzenia transakcji.
Pamiętaj, abyś wpisał swojego maila w formularzu.

W razie jakichkolwiek problemów, lub pytań skontaktuj się ze mną drogą mailową rafal@uwodzenieipodryw.pl

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę