Jak sprawić, by nie umiała odmówić…

Czy znajoma jest Ci sytuacja w której przychodzi do Ciebie dziewczyna, liczysz, że wieczór zakończy się w łóżku, ale ostatecznie do niczego nie dochodzi?

Ile razy tak miałeś, że gdy kobieta zmierzała do Twojego mieszkania czułeś chemię między wami, a gdy już byliście „na miejscu” utknęliście w rozmowach do niczego nie prowadzących i czułeś jak toniesz.

A może znajome jest Ci uczucie, gdy rozmawiasz z nią u Ciebie, chwile ciszy przeplatają wasz wieczór , nic się nie dzieje, ale nie wiesz jakie kroki poczynić, by płynnie przejść z tej gadaniny w dotyk i posunąć relację w kierunku seksualnym?

Prawdziwy mężczyzna

W dzisiejszym świecie jest olbrzymi deficyt na prawdziwych mężczyzn. Kobiety nieoficjalnie określają tak facetów potrafiących dotrzeć do kobiecej seksualności i wzbudzić w kobietach pożądanie.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia to zaufaj mi – człowiekowi, który jako młody chłopak próbował złapać dziewczynę na dobre serce i bycie uczciwym.

Oczywiście bycie uczciwym jest wporzo, ale nie to decyduje o tym, czy będziesz szczęśliwy z kobietami, czy totalnie zdesperowany.

Minęło trochę lat odkąd siedzę głęboko w relacjach damsko-męskich i muszę Ci powiedzieć, że nie przypuszczałem, że kobiety są takie….

Prawdziwa rzeczywistość

Powiem krótko. Jeśli jesteś romantyczny to nie ma dużego znaczenia dla kobiet. Nie ma też znaczenia Twoje poświęcenie. Twoja troska też jest gdzieś z  tyłu. Prezenty dla kobiet też są niedoceniane.

Możesz mnie ukamieniować jeśli to co powiem wyda Ci się nieprawdziwe i gwałcące delikatny obraz kobiet, ale prędzej, czy później doszedłbyś do tego sam.

Kobietami kierują bardzo proste emocje i instynkty.

Są bardziej praktyczne niż romantyczne i pełno jest ich tam, gdzie są emocje. A jakie są najlepsze emocje? Oczywiście najlepsze emocje są wtedy, gdy kobieta czuje się podniecona. Wątpisz w to? To zadam Ci pytanie. Co byś wolał?  Spotkać się z dziewczyną, która by Cię wysłuchała, rozmawiałbyś z nią godzinami na mega interesujące tematy i jeszcze zrobiłaby Ci kanapki? Czy może wybrałbyś spotkanie z dziewczyną, która sprawiłaby, że by Ci zesztywniał, a potem umiejętnie zabrałaby się za Ciebie , tak, że pofrunąłbyś do nieba?

Od lat uwodzę kobiety, daje im seks i nie myślę nawet o związku.

Gratisowo dostaję od nich ciepło, wsparcie, koleżeństwo i chęć związku ze mną. To powinno dać Ci do myślenia…
Nie znaczy to że masz być nieczułym „dymaczem robotem“ To znaczy nie więcej, nie mniej, niż to, że jeśli nie umiesz doprowadzać znajomości z kobietami do seksu, to nie wiesz nic o kobietach i wypadasz z gry.

Niezależnie od tego co sobie myślisz o kobietach:

 

 • kobiety wolą spędzać czas z kochankami, niż z kolegami
 • kobiety wolą uprawiać seks, niż rozmawiać na interesujące tematy
 • jeśli dziewczyna idzie do Ciebie to przeważnie liczy na seks. Jeśli  nie poprowadzisz do seksu to może być wasze ostatnie spotkanie.
 • Jeśli nie wiesz jak zaaranżować spotkanie, aby doprowadzić do seksu to większość spotkań spełznie na niczym i dziewczyny będą Cię olewały
 • kobiety cenią facetów, którzy potrafią się wprawnie za nie zabrać
 • kobiety chętnie sypiają z facetami i wcale nie muszą z nimi chodzić, aby uprawiać seks. Potwierdzają to liczne badania. Jeśli Ty w to nie wierzysz to żyjesz w innym świecie i nie realizujesz swojej seksualności. Prawdopodobnie masz problemy z kobietami, bo nie rozumiesz tego, że trzeba zaspakajać ich seksualność w sposób bardziej ekspansywny.
 symbol-kobieta
 co-mam-robic-z-kobieta

Co mam począć?

Jeśli chcesz to możesz zaraz poznać metodę, która da Ci około 80%-90% skuteczności jeśli chodzi o seks z kobietą, która znajdzie się u Ciebie w domu/pokoju/hotelu/apartamencie etc.

Od 10 lat regularnie odwiedzają mnie kobiety.

Niektóre poznane 5 min wcześniej na chodniku, inne przyprowadzam do siebie po randce i w wielu innych specyficznych okolicznościach. Zjadłem zęby na rozgrywaniu z kobietami sytuacji przed-łóżkowych.

Zasadniczo Twoja gra „domowa” będzie się różnić w zależności od tego jak wyglądała Twoja relacja z dziewczyną przed jej wejściem do Twojej komnaty.

Co masz zrobić, żebyś zawsze wiedział w którą stronę zmierzać ze swoimi działaniami? Bardzo duża skuteczność w dochodzeniu do seksu z dziewczyną, która do siebie zaprosisz jest już o krok od Ciebie.

jak-sklonic-kobiete-zdjecie-1

Powitaj prawdziwą skuteczność

Pragnę zdradzić Ci metodę, którą nigdy wcześniej się nie dzieliłem. Pokażę Ci krok po kroku na filmach wysokiej jakości co robię z kobietą, gdy ta znajdzie się u mnie w mieszkaniu.

Dzięki tej wiedzy nie będziesz już popełniał głupich błędów. Zastąpisz swoje działania świadomymi, skutecznymi zachowaniami, które dadzą Ci lepsze wyniki od zaraz.

Czy to możliwe, że nagle będziesz skuteczniejszy?
Czy możliwym jest, abyś miał dużo więcej seksu od zaraz?

To prawda!

Tak. W tej chwili masz dostęp do wiedzy, która nie jest skomplikowana a jej zastosowanie to bułka z masłem. Pragnę Ci zademonstrować rewolucyjne materiały „Jak doprowadzić do seksu z dziewczyną, która Cię odwiedzi”

2,5h materiału video (online+wersja fizyczna w pudełku)

 jak-skolnic-kobiete-box-art-2

Czegoś takiego jeszcze nie było.

To pierwszy produkt edukacyjny, który pokazuje krok po kroku co robić z dziewczyną, która znajdzie się u Ciebie, aby doszło między wami do seksu.

„Jak sprawić, by nie umiała odmówić” powstał
z myślą o tych wszystkich zawiedzionych dziewczynach, które nie zostały wypieszczone przez ich adoratorów i wróciły do domu smutne.

Materiały te powstały także z myślą o tych facetach, którzy albo bardzo chcieli, żeby doszło do seksu, ale nie wiedzieli jak do tego doprowadzić. Albo nie wiedzieli, że kobiety oczekują od spotkania także jakiejś wartości dodatniej dla swojego ciała i zawodzili panny.

 jak-skutecznie-uwodzic
 dziewczyna-w-mieszkaniu-sex

„Jak sprawić by nie umiała odmówić?” m.in.zawiera odpowiedzi na pytania:

 • jak przygotować pokój/mieszkanie na wizytę kobiety
 • od czego zacząć spotkanie
 • jakie przedmioty w Twoim mieszkaniu wpłyną na uległość partnerki
 • jak się zachowywać na sam początek spotkania
 • jak zainicjować niezobowiązująco dotyk
 • na podstawie jakich faktów dobierać domową strategię działania
 • jakie tematy będą pomocne w osiągnięciu uległości dziewczyny
 • jak wykonać mistrzowski masaż cieszący się olbrzymią skutecznością
 • niezawodny sposób na doprowadzenie do masażu z dziewczyną niezależnie ile czasu się znacie (parę minut/kilka lat)
 • tajne chwyty w masażu po których kobiece zmysły wariują i często same nadstawiają się do całowania
 • druga wersja masażu i niezawodne sposoby płynnego przejścia do seksu
 • co robić jak kobieta w mieszkaniu nie łapie ze mną kontaktu wzrokowego
 • jakich sposobów użyć, aby partnerka się rozluźniła i nabrała do mnie zaufania
 • sposób na super prostego, wysokoprocentowego drinka, który jest b.smaczny i rozgrzewa kobiety
 • jakich błędów należy się strzec, aby dziewczyna nie wycofała się po tym jak zaczniecie się całować
 • technika na płynne przejście do pocałunku
 • jak radzić sobie w przypadkach, gdy dziewczyna jest sztywna i nie wchodzi w seksualną relację
 • jakie są powody dla których dziewczyny mają opory przed seksem i jak je obchodzić

Co więcej

„Jak sprawić, by nie umiała odmówić” to materiał wideo, który ma zasadniczy plus. Kluczowe, omawiane przeze mnie sceny są demonstrowane na modelce, więc gdy oglądasz film instruktażowy to widzisz część filmu merytoryczną w którą wplatane są sceny na których odtwarzam z modelka omawiane kwestie.

Dzięki temu możesz dokładnie zobaczyć jak wykonywać omawiane czynności. Pokusiłem się także o kilka scen dialogowych, abyś dokładnie przeniósł się wyobraźnią w tą sytuacje jaka Cię spotka gdy będziesz używał tych technik w swoim mieszkaniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o „Jak doprowadzić do seksu z dziewczyną, która Cię odwiedzi” zapraszam do filmu:

Pewnie zastanawiasz się ile kosztują te ekskluzywne materiały.

Nigdy wcześniej nie zdradzałem szczegółów na temat tego co robię z kobietą u siebie w mieszkaniu. Wiele rzeczy o uwodzeniu już napisałem i powiedziałem, ale tym razem pierwszy raz zdecydowałem się zdradzić moje sekrety, które są tak bardzo moje, że zwlekałem z ukazaniem ich światu kilka lat.

Początkowo miały to być materiały wyłącznie z mojego masażu, w którym jestem specjalistą, ale zdecydowałem, ze dam Ci oprócz tego wiele więcej. Skończyło się tym, że przedstawiłem Ci na scenach z modelką całą moją grę domową. Moją strategię na doprowadzanie z kobietami do intymności…

logo-bar

Cena „Jak sprawić by nie umiała odmówić”to 249 zł

Jest to cena za wiedzę tzw. Krok po Kroku do seksu. Moją metodę dopracowywałem przez 10 lat praktyki w uwodzeniu. Czy jest ona trudna? Nie. Jest banalnie prosta i oparta na prostych zasadach, ale upłynęło lat zanim zrozumiałem pewne zasady postępowania z kobietami w mieszkaniu.

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i zacząć od zaraz sypiać z kobietami, które znajdą się w Twoim pokoju/mieszkaniu to daję Ci właśnie gotowca. Niezależnie, czy masz koleżanki, które znasz długo, czy świerzynki.

Bonus: Kompendium Przygody

Kompendium Przygody to ponad 5 h materiału wideo z warsztatów szkoleniowych na których uczyłem kursantów jak sprowadzać kobiety do mieszkania, hotelu, pokoju, apartamentu etc.

Warsztaty „Kompendium Przygody” nie nauczą Cię jak być grzecznym misiem. Przygotuj się na solidną dawkę mega konkretnej wiedzy o tym jak zapoznawać kobiety, jak je oczarowywać i skierować ich umysł tak, by wylądowały z Tobą u Ciebie na bazie.

To lata doświadczeń i poteżnej praktyki przekazane podczas warsztatów. Taki bonus idealnie komponuje się z materiałami „Jak Sprawić, By Nie Umiała Odmówić”, który krok po kroku pokaże Ci co robić z kobietą, gdy ta już znajdzie się u Ciebie.

Oto urywki z warsztatów Kompendium Przygody:

Bonus nr 2

Jeśli zakupisz te materiały otrzymasz dodatkowo rabat aż 30% na materiały „Tajemnice Gracza”, które są niesamowitym uzupełnieniem dla „Jak sprawić, by nie umiała odmówić”. „Tajemnice Gracza” pomogą Ci sprawić, by kobiety odwiedzały Cię częściej i także są przedstawiane na scenach z modelką.

Jak sprawić
by nie umiała odmówić?

 jak-skutecznie-sprawic-box-art

249zł

 

Ważne: Kupując materiały zostaną one oznaczone jako „zakupione”, gdy wejdziesz ze swojego konta w Materiały Vip na stronie uwodzenieipodryw.pl. Jeśli nie masz jeszcze konta to najlepiej przed kupnem załóż swoje konto. Po zakupie wejdź w materiały Vip. Produkty oznaczone sygnaturą „zakupione” są dostępne na Twoim koncie. Wystarczy kliknąć w te materiały i zamiast oferty zobaczysz produkt. Wersja fizyczna materiałów zostanie dostarczona na podany przez Ciebie adres w ciągu 10 dni roboczych.

Doceniam Twoje zaufanie.

zaufanie-gwarancja

Zapewne moje poprzednie produkcje przekonały Cię co do jakości mojej pracy.

A jeśli nie zderzyłeś się wcześniej z moimi materiałami to wiedz, ze każdy produkt, w tym „Jak sprawić, by nie umiała odmówić” jest obcięty 30 dniową gwarancją satysfakcji.

Materiał dostępny jest online, więc w razie zwrotu zostanie usunięty z Twojego konta. Natomiast wersję w pudełku trzeba odesłać.

Dokonaj najlepszej dla siebie decyzji.

Jeśli uważasz, że „Jak sprawić, by nie umiała odmówić” nie jest dla Ciebie, bo wiesz już wszystko o tym co robić z kobietą w swoim mieszkaniu i uzyskujesz fantastyczne wyniki to nie jest to produkt dla Ciebie.

Jeśli natomiast zbyt często zdarza Ci się, że nie uzyskujesz od kobiet seksu, a zamiast tego przyjaźń i olewcze traktowanie to zdecydowanie polecam Ci „Jak sprawić, by nie umiała odmówić”.

Jest to bowiem pigułką moich doświadczeń z wielu lat praktyki. Uwierz mi, że kobiety liczą na Ciebie i na Twoją męskość.

Życie seksualne jest bardzo ważne i wpływa na całe Twoje życie.

Życzę Ci owocnej decyzji.

rafal-zuber-podpis

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę