gd-logo-braz

Kompleksowy kurs, który uczyni Cię najlepszą partią dla kobiet

Innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących przyczyny niesatysfakcjonującego tempa rozwoju relacji damsko-męskich.

 • Czy na przestrzeni czasu zapoznawałeś się z różnorodnymi materiałami z dziedziny relacji damsko-męskich, jednak kobiety w dalszym ciągu Cię nie pożądają?
 • Czy stosowałeś się do porad trenerów uwodzenia, jednak mimo to ciągle czujesz się gorszy od niektórych mężczyzn, a dodatkowo Twoja pewność siebie pozostawia wiele do życzenia?
 • Czy obiecywano Ci, że wystarczy, że zmienisz kilka drobnych szczegółów w swoim zachowaniu, a sprawi to, że piękne kobiety będą się za Tobą uganiały, jednak w głębi duszy czujesz, że było to o wiele za mało, natomiast same porady nie przyniosły spodziewanego efektu?
 • Czy w Twoim życiu miały miejsce sytuacje, gdzie jakiś mężczyzna z Twojego otoczenia nie wiedział o kobietach zupełnie nic, jednak był wysportowany oraz zadbany i to właśnie jego pragnęły kobiety, mimo, że Ty nie popełniałeś tylu błędów co on?
 • Czy nie miałeś niekiedy wrażenia, że sama umiejętność właściwego zachowania się w towarzystwie kobiet to trochę za mało, by prawdziwie zawrócić w głowie przedstawicielkom płci przeciwnej?

Kompleksowy kurs, który uczyni Cię najlepszą partią dla kobiet

Posłuchaj mnie uważnie, ponieważ będzie to dla Ciebie bardzo ważna lekcja. Chcę Cię uratować od marnowania wielu długich lat, które w przeciwnym razie poświęciłbyś na podążaniu za marketingowymi frazesami głoszonymi przez coachów pragnących wzbogacić się na Twojej naiwności.

Zapewne niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie: „Co jest mi potrzebne, aby zaskarbić sobie przychylność kobiet?” Zakładam, że poszukiwanie odpowiedzi na powyższe pytanie pozwoliło Ci odkryć rynek trenerów uwodzenia i zapoznać się z ich teoriami mającymi gwarantować powodzenie u kobiet.

Absolutnie nie usiłuję w tym miejscu oczerniać wszystkich coachów, a jedynie podkreślić, że jako osoba od 12 lat obracająca się w tym środowisku, zdążyłem już zorientować się co tu jest grane.

 

Uwodzenie to nie wszystko!

Podobnie jak ma to zapewne miejsce w Twoim przypadku, gdy ja po raz pierwszy zetknąłem się z teoriami światowej sławy guru od uwodzenia byłem nimi oczarowany. Mądrości speców od podrywu wydawały mi się nie do pogardzenia.

Głosili oni, że możesz być biedny i wyglądać jak bezdomny, jednak jeśli znasz się na uwodzeniu, zawsze będziesz w stanie poderwać najlepsze laski. Fajnie się to czytało, bo przecież zarabianie pieniędzy i wypracowywanie sobie dobrego imienia kosztuje tak wiele wysiłku…a tu okazuje się, że można skorzystać z kilku sztuczek i osiągnąć to samo. Niestety, w tych obietnicach jest tylko ziarno prawdy.

gd-logo-white

Czego w rzeczywistości poszukują kobiety?

Wyjaśnijmy sobie jedno. Umiejętności towarzyskie sprawiające, że kobiety czują się w Twoim towarzystwie dobrze oraz wprawa we wzbudzaniu w nich pożądania (uwodzenie) mają swoją wartość. Istnieją jednak pewne ograniczenia. Przedstawię Ci dwa ich najistotniejsze aspekty:

1) Nawet najbardziej wprawiony w kwestii uwodzenia mężczyzna będzie nadal zmagał się z problemem opuszczania go przez kobiety. Dzieje się tak dlatego, że mężczyzna, z którym przespała się dana dziewczyna traci przy głębszym poznaniu. Rozwój w uwodzeniu to bowiem nie wszystko. Mogłeś sprawdzić się jako uwodziciel, ale kobieta nie zostanie z Tobą na dłużej, jeśli nie sprawdzisz się także jako facet. Na faceta, którego prawdziwie chcą kobiety i którym będą chwalić się przed innymi składa się znacznie więcej.

Jakich mężczyzn widujesz z najfajniejszymi dziewczynami? Oczywiście pomijając wyjątki, najczęściej są to mężczyźni realizujący się społecznie. Teorie uwodzicieli głosiły, iż są to frajerzy, których kobiety wybierają, ponieważ nigdy nie podszedł do nich prawdziwy facet. Zdaniem PUAsów prawdziwy ogier może być biedny i zaniedbany, ale ma on o sobie wysokie mniemanie i jest odważny.

Warto być odważnym, jednak powyższe stwierdzenie to duże nadużycie. Nazywanie frajerami facetów, którzy realizują się społecznie w pełniejszym stopniu niż sami uwodziciele to przesada. Oczywiście – co innego ma powiedzieć PUAS, który przehulał swoje życie? To dokładnie ten sam mechanizm, który występował w środowisku biednych chłopaków z blokowisk, którzy nazywali frajerami normalnych facetów niebędących chuliganami podobnymi do nich.

Z moich doświadczeń wynika, iż bycie facetem dobrze ubranym, uprawiającym sport, mającym ambicje, realizującym się w życiu, towarzyskim, umiejącym się zachować wśród ludzi i skupionym na swoich celach jest postrzegane przez kobiety jako atrakcyjne i rokujące stały związek – ma to wartość równie dużą jak umiejętności damsko-męskie.

2) Dzięki temu, że pracowałem z setkami mężczyzn, mogę śmiało podzielić ich na dwie grupy. Pierwsza grupa to ci ogarnięci życiowo, którzy przyszli do mnie podszkolić się ze sztuki rozumienia kobiet. Druga grupa to ci nieodnoszący sukcesów, mający zaległości społeczne, wyglądający średnio, którzy przyszli do mnie, bo wierzyli, że kilka wskazówek odnoszących się do ich podejścia do kobiet to wszystko czego im trzeba, aby w ich życiu pojawiły się kobiety.

Ta pierwsza grupa odnotowała znacznie lepsze wyniki po szkoleniu, niż grupa druga. Osoby z drugiej grupy zaczęły rozwój swojego życia w niewłaściwej kolejności i walą teraz głową w ścianę. Wszystko przez to, że marketing trenerów uwodzenia nadal nadaje zbyt niską wartość pewnym cechom męskiego życia, które to cechy faktycznie mają wpływ na powodzenie u kobiet.

Jakie jest rozwiązanie?

Bardzo długo zastanawiałem się, co zrobić z tymi wszystkimi chłopakami, którzy moim zdaniem byli zbyt słabo ogarnięci życiowo, aby zrealizować założone sobie cele damsko-męskie. Widziałem, co działo się, gdy do kobiety posłało się pozytywnego, dobrze ubranego i zadbanego faceta. Nawet jeżeli lekko się plątał i nie wiedział co powiedzieć, kobiety były otwarte i czekały na jakąś propozycję z jego strony. W tym wypadku wystarczyło trochę technicznych wskazówek i kursant opuszczał szkolenie jako osoba z dużym potencjałem na osiąganie zadowalających wyników.

Kiedy przychodził do mnie przeciętnie ubrany mężczyzna z niskim poczuciem własnej wartości, niezbyt porywającym życiem, bez pasji, zainteresowań oraz większego celu w życiu, znacznie trudniej było mu uzyskać pozytywne reakcje kobiet. Jeżeli jednak takie występowały, to dało się zauważyć, że spora część z dziewczyn rozmawiała z nim z grzeczności.

Cechy charakteru, które przydają się w wywieraniu dobrego wrażenia na kobietach rozwijają się także poza samą praktyką uwodzenia. Gdy miałem klientów doskonale radzących sobie życiowo, bardzo fajnie rozmawiali z kobietami nawet nie mając wiedzy o relacjach. Chłopakom, którzy mieli zaległości na innych obszarach życia często brakowało wigoru, tematów do rozmów, inicjatywy, determinacji i umiejętności ciekawego opowiadania.

Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Podobnie jak nauka matematyki w szkole rozwija umiejętność logicznego myślenia i łączenia faktów w dorosłym życiu, pewne rzeczy, które robią mężczyźni siłą rzeczy rozwijają w nich określone cechy charakteru. Pozwól, że podam Ci przykład.

Jacek mieszka z rodzicami. Mama gotuje mu codziennie obiad za to, że jest posłusznym synem i jej zdaniem młodzieniec nie powinien rozglądać się zbyt wcześnie za pracą. Nawet jeżeli sobie dorabia, opiekunowie zachęcają go do mieszkania z nimi, aby mógł odłożyć więcej pieniędzy. W ten oto sposób nieświadomie pielęgnują oni w nim strach przed samodzielnym życiem. Jacek nie ma zbyt wielu pasji, ponieważ miejscowość, z której pochodzi nie oferuje możliwości rozwoju. Można tu najwyżej ponarzekać z tubylcami przy piwie.

Jest jeszcze Daniel. Ten był z kolei dzieckiem, od którego bardzo dużo wymagano. Ojciec wpajał mu, że osiągnie wszystko czego zapragnie, jeżeli tylko obierze sobie cel. Na co dzień Daniel obserwował ojca, który pełen pozytywnej energii rozwiązywał problemy i ambitnie sięgał w życiu po więcej. Rodzice wypchnęli Daniela do dużego miasta zaraz po szkole średniej i zachęcali go do podjęcia sprzyjającej dalszemu rozwojowi pracy. Mimo, iż rodzina nie była biedna, nie wspomagała ona nadmiernie syna, aby ten żył wygodnie. Jej członkowie pragnęli, aby potomek docenił wartość ciężkiej pracy i nauczył się zaradności. Młody popełniał wiele błędów, ale w końcu zrozumiał o co chodzi w życiu. W momencie, gdy Jacek dojeżdżał na studia i wciąż nie miał na siebie pomysłu żyjąc na garnuszku rodziców, Daniel miał już swoją firmę, a także był zaprawionym w boju zorganizowanym i zaradnym facetem.

gd8

Jak myślisz, czy Jacek i Daniel mieliby równe szanse na szkoleniu z uwodzenia? Jacek byłby zalękniony i niedowartościowany, a w dodatku zaprogramowany na porażkę przez swoje nieprawidłowe wychowanie. Nieudolnie próbowałby prostować plecy, by wyglądać na pewnego siebie, jednak jego postawa byłaby łatwa do podważenia, gdyż kobiety odczuwałyby podskórnie jego brak wiary w siebie.

Daniel miałby zupełnie inny start, ponieważ nauczył się być facetem. Życie w dużym mieście wzbogaciło jego mentalność i styl bycia. Konieczność radzenia sobie z problemami zahartowała go, dodała mu odwagi oraz wiary we własne siły. Co więcej – właściwe wzorce wyniesione z domu pozwoliły mu uwierzyć w sukces firmy, na której otwarcie się zdecydował. Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wyrobiło w nim charakter szefa, decyzyjność i poczucie własnej wartości. Małe sukcesy rodziły większe, a dzięki temu z kolei Daniel budował swój charakter.

Ten skromny przykład miał za zadanie unaocznić Ci jak wiele cech atrakcyjnych dla kobiet kształtuje się przez odpowiednie podejście do życia oraz przez podejmowanie właściwych działań. Niestety problemy w relacjach z kobietami mają swój początek w błędach w wychowaniu i braku męskich wzorców. W dzisiejszych czasach jest o nie trudniej niż kiedykolwiek przedtem. Dlatego też mężczyźni nie znają dobrze swojej roli i nie wiedzą kim mają być dla kobiet oraz co robić ze swoim życiem każdego kolejnego dnia, aby stawać się silniejszymi i bardziej atrakcyjnymi.

Mam jednak dla Ciebie dobrą wiadomość!

Jeśli można prowadzić nieodpowiednie życie prowadzące do trudności w relacjach z kobietami oraz życie pełne sukcesów, które sprawia, że niemalże z automatu stajemy się dla kobiet dobrą partią, jednak brak nam umiejętności damsko-męskich, to oznacza to, że mamy jeszcze trzecią opcję.

Co powiesz na to, aby od dzisiaj świadomie robić każdego dnia tylko to, co poprawia Twoją wartość jako prawdziwego faceta i podnosi Twoją atrakcyjność, a potem poprzeć to świadomym rozwojem najbardziej atrakcyjnych cech z punktu widzenia relacji damsko-męskich?

Wyobraź sobie, że od dziś każdego dnia masz dokładny plan co robić ze swoim życiem, który to pozwoli Ci naprawić wszystkie zaległości z przeszłości, stać się W SPOSÓB NATURALNY prawdziwym facetem, którego pragnie każda kobieta, a następnie dopracować niuanse z obszaru relacji damsko-męskich, aby zmaksymalizować uzyskany efekt i stać się prawdziwym skarbem dla kobiet.

Jest to jak najbardziej możliwe!

Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu w pracy z mężczyznami w kwestii relacji damsko-męskich opracowałem szkolenie, którego nie zaoferuje Ci nikt inny!

Pragnę zaprezentować Ci „Gracza Doskonałego”, który jest najbardziej kompleksowym kursem rozwoju dla mężczyzn dostępnym na rynku.

Dlaczego to właśnie „Gracz Doskonały”pomoże Ci zrealizować się w świecie damsko-męskim bardziej niż jakikolwiek inny kurs?

belka1

Dlatego, że jest to innowacyjny system szkolenia

Pierwsze w historii kursy uwodzenia miały charakter szkoleń weekendowych i przez kilkanaście lat nic się w tej kwestii nie zmieniło. Każdy trener bezmyślnie idzie tą samą drogą, oferując podobne rozwiązania. Gracz Doskonały ma przewagę nad szkoleniami stacjonarnymi z uwagi na fakt, że trwa 90 dni. Weekendowe szkolenie może dać Ci motywację do działania, ale sam wiesz, że ciężko zmienić samego siebie w jedną dobę, gdyż nawyki są w Tobie głęboko zakorzenione. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest rozłożenie rozwoju osobistego na dłuższy okres czasu oraz ćwiczenie każdego dnia konkretnej cechy.

belka2

Dlatego, że jest to pierwszy system szkoleniowy, który w sposób kompleksowy zmieni całe Twoje życie.

Każdy aspekt Twojego życia przybliża albo oddala Cię od bycia atrakcyjnym dla kobiet. Najważniejszą umiejętnością dającą Ci powodzenie u kobiet jest budowanie zainteresowania poprzez atrakcyjność. Atrakcyjny mężczyzna to dla kobiet facet twardo stąpający po ziemi, zdecydowany, wiedzący czego chce i odnoszący sukcesy. Gracz Doskonały to pierwszy system szkoleniowy, który zrobi z Ciebie prawdziwego mężczyznę w każdym aspekcie życia. Pozwoli Ci on wypracować pociągające kobiety ciało, urzekający styl ubioru, mocny charakter, samczy wzrok, pewniejsze brzmienie głosu, obrać właściwy kierunek w życiu, oraz zwiększyć skuteczność podejmowanych działań. W Graczu Doskonałym zdradzam najważniejsze kwestie, których nauczyłem się w moim męskim życiu, a które to przełożyły się na moje szczęśliwe, dostatnie życie, niosąc za sobą szacunek u ludzi, a także podziw i zainteresowanie kobiet. Aż połowa szkolenia zorientowana jest na przeobrażenie Cię w prawdziwego faceta – i to zanim weźmiemy się za aspekty sticte związane z relacjami. Jest to jedyny kierunek rozwoju, który gwarantuje wymierne efekty w relacjach z kobietami.

belka3

Dlatego, iż wiedza przedstawiana st Ci w niewielkich dawkach.

Jedną z największych zalet Gracza Doskonałego jest przemyślany plan rozwoju. Każdego dnia odblokowuje się tylko jedna lekcja – po to, abyś zapoznał się z daną koncepcją i wykonał konkretną misję. Dzięki temu unikniesz pułapki, jaką zastawiają na Ciebie inne kursy. Polega ona na tym, że czytasz cały materiał w dwa dni i chłoniesz całą wiedzę jednorazowo. W założeniu dowiesz się bardzo dużo, jednak w dalszym ciągu nie będziesz robił nic produktywnego, bowiem jak przekuć w praktykę kilkunastoletnie doświadczenie trenera?

Gracz Doskonały przedstawia Ci tylko jedną koncepcję dziennie, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się co robić i jak wcielić wiedzę w życie. Co więcej, lekcje prezentowane Ci w kolejnych dniach trwania kursu nie są przypadkowe. Zaczynamy od rzeczy podstawowych i ściśle określonych założeń po to, aby w dalszej części kursu wraz z wzrostem Twojej wiedzy dodawać kolejne aspekty danych teorii liniowo zwiększając Twoją świadomość. Każda lekcja różni się od poprzednich, jednakże wszystkie one dotyczą właściwego wzorca męskiego i tworzą spójną całość. Ja jako trener mam kontrolę nad Twoim rozwojem, gdyż działasz według mojego przemyślanego planu, a dzięki Twojemu doświadczeniu wynikłemu z wykonywanych misji mogę mieć pewność, że faktycznie pracujesz nad budowaniem lepszej wersji siebie.

Z całego serca polecam!

Jestem wręcz przekonany, że osoby, które aktywnie zaangażują się w szkolenie „Gracz Doskonały” i będą wykonywały zawarte w nim misje, po zakończeniu programu nie będą już tymi samymi osobami co wcześniej. Przygotowując zawarty w kursie plan szkoleniowy miałem pewność, że wreszcie mogę dać Ci wszystko czego potrzebujesz, abyś osiągnął zadowalające efekty w relacjach z kobietami. Produkty szkoleniowe dostępne w moim sklepie charakteryzuje wysoka wartość merytoryczna w tematyce relacji damsko-męskich.

Warto jednak nadmienić, że do tej pory żaden produkt na naszym rynku nie wyszedł poza porady damsko-męskie i lifestylowe. Niestety bowiem, atrakcyjność mężczyzny w dużej mierze kształtuje całokształt jego życia. Niekiedy widzę facetów, którzy pod moim mieszkaniem na okrągło zaczepiają kobiety i ćwiczą uwodzenie w praktyce. Znam kilku osobników, u których od wielu lat nie zmieniło się nic. Nadal podchodzą do dziewczyn i nie osiągają zadowalających efektów. Jest to spowodowane faktem, że oprócz technik uwodzenia trzeba sobą coś reprezentować. Twoje życie i Twoje zachowanie mówią za Ciebie i są najlepszym dowodem na to jaka z Ciebie partia.

Nawet jeżeli przeczytasz w materiałach szkoleniowych, że aby wyrobić w sobie atrakcyjność musisz być zdecydowany, samczy, Twój krok musi być pewny, a Ty sam musisz tryskać optymizmem, zorganizowaniem, zdolnościami przywódczymi i decyzyjnością, to nic z tego nie będzie, jeżeli nie zmienisz w życiu rzeczy, które naturalnie Cię takim uczynią. Jeśli zaufasz programowi „Gracza Doskonałego” to nabędziesz te cechy charakteru w sposób naturalny. Innymi słowy to szkolenie spowoduje, że staniesz się osobą, która posiada określone cechy charakteru zamiast nieudolnie próbować udawać cechy, które nie są spójne z Twoim życiem. Oto właśnie prawdziwa potęga tego kursu. Jestem ogromnie dumny z jego stworzenia.

Misje zawarte w szkoleniu wymagać będą od Ciebie wprowadzania zmian w życiu. Niektóre z nich będą dużymi zmianami i sprawią, że staniesz się zdrowszy psychicznie oraz będziesz lepiej prosperował. Co więcej, otrzymasz narzędzia i triki, które pomogą Ci wprowadzić zmiany w życie. Na tym polega właśnie kompleksowość kursu. Ścieżka życiowa, którą wybierzesz oraz idee zgodne z Twoim życiem przełożą się bezpośrednio na Twoją mowę ciała, Twoje reakcje w towarzystwie kobiet, poziom energii i Twoją aurę. Dlatego właśnie „Gracz Doskonały” skupia się na tym co zmienia Cię na stałe, a nowe cechy charakteru budowane są na solidnym fundamencie, gdyż kształtować je będzie Twoje nowe życie, a nie proste i przewidywalne sztuczki.

szkolenie-1

 • 1) Po zakupie szkolenia „Gracz Doskonały” na mojej stronie internetowej odblokowana zostanie pierwsza lekcja wraz z instrukcją, z której dowiesz się jak najlepiej wykorzystać zakupiony kurs. Na etapie zakupu będziesz mógł wpisać swojego emaila w specjalne pole po to, aby codziennie dostawać powiadomienie o nowej lekcji na skrzynkę mailową.
 • 2) Kurs trwa 90 dni i polega na tym, że codziennie otrzymujesz jedną lekcję wraz z misją/misjami. Lekcje mają formę tekstową. Niektóre z nich uzupełnione są o filmy(łącznie 4). Dwa filmy są ode mnie, natomiast dwa pozostałe – od gości specjalnych (bonus). Pierwsze 45 lekcji ma za zadanie uatrakcyjnić Twoje życie i Ciebie tak, abyś odpowiednio skorzystał z drugiej części kursu. Kolejne 45 dni to kształtowanie cech atrakcyjnego faceta w kontekście uwodzenia, wsparcie Cię wiedzą techniczną oraz praca nad Twoją motywacją. Misje z drugiej części kursu wymagać będą wychodzenia ze swojej strefy komfortu w celu nawiązywania kontaktów z kobietami.

szkolenie-2

bonus-1

1) Goście specjalni – Na potrzeby kursu nawiązałem współpracę w gośćmi specjalnymi, aby kompleksowo zająć się Twoim rozwojem. Po nabyciu szkolenia: „Gracz Doskonały” otrzymasz:

 • kontakt do znanego doradcy d.s. zdrowia, Michała Undry, który za darmo podpowie Ci co powinieneś jeść, aby osiągnąć założone cele i ułoży Ci dietę.
 • film, w którym mistrz polski w kulturystyce, Krzysztof Reinhard, wytłumaczy Ci dokładnie jak poświęcając zaledwie 3h tygodniowo uczynić swoją sylwetkę męską i pociągającą dla kobiet. Na filmie otrzymasz wszystkie niezbędne wskazówki oraz zobaczysz jak wykonywać ćwiczenia.
 • film z udziałem poważanej w branży i popularnej stylistki, Zofii Kulewicz, która pokaże Ci jak się ubierać, aby zaimponować kobietom stylem, który zrobi na nich pozytywne wrażenie. Stylistka opowie między innymi o tym jak łączyć ze sobą elementy garderoby, jakich błędów unikać, co powinieneś mieć w swojej szafie oraz jak ubrać się na randkę.

bonus-2

2) Grupa Wsparcia – na potrzeby szkolenia „Gracz Doskonały” powstała specjalna grupa na Facebooku, która daje Ci niesamowite przywileje:

 • Będziesz mógł rozwiać wszelkie swoje wątpliwości związane z kursem i poszczególnymi teoriami/misjami. Pytania na grupie traktować będę priorytetowo i będę udzielał na nie wyczerpujących odpowiedzi.
 • Możesz wysyłać swoje nagrania z „prób podrywu”, aby uzyskać mój feedback.
 • Grupa powinna także służyć znajdywaniu podobnych do Ciebie osób z Twojego regionu i dobieraniu się w pary celem wspólnego wykonywania misji. To pozwoli Ci zwiększyć zaangażowanie i motywację do tego, by przebrnąć aktywnie przez całe szkolenie.

bonus-3

3) Szkolenia na sali – raz na rok będzie odbywało się specjalne szkolenie stacjonarne na sali, które będzie okazją, by poznać mnie na żywo i zadać mi nieograniczoną liczbę pytań. Możesz wziąć udział w więcej niż jednym takim spotkaniu. Jeśli jesteś posiadaczem Gracza Doskonałego, możesz uczestniczyć w każdym takim zgrupowaniu.

Szkolenie „Gracz Dokonały” jest dla Ciebie, jeżeli:

 • jesteś osobą, która postawiła w życiu na rozwój i chcesz doskonalić swoje życie,
 • nie umiesz znaleźć się w gąszczu rozmaitych teorii dotyczących relacji damsko-męskich i nie wiesz na czym się skupić,
 • nie chce Ci się myśleć co powinieneś trenować każdego dnia i chciałbyś, aby ktoś kompetentny poprowadził Cię za rękę, oferując Ci skuteczną receptę na każdy dzień,
 • nie miałeś dobrych wzorców w domu i chcesz nauczyć się jak być prawdziwym facetem zaradnym życiowo i podziwianym przez ludzi,
 • wierzysz w to, ze prawdziwy rozwój okupiony jest pracą nad sobą,
 • Twoje plany rozwoju osobistego wykraczają poza wiedzę stricte związaną z relacjami damsko-męskimi,
 • chcesz odnosić sukcesy na wszystkich płaszczyznach życia,
 • pragniesz szczęścia i satysfakcjonującego życia, naturalnego przyciągania uwagi kobiet oraz spełnienia życiowego,
 • chciałbyś więcej zarabiać.

 Szkolenie „Gracz Dokonały” nie jest dla Ciebie, jeżeli:

 • uważasz, że sam zakup kursu wystarczy, aby się zmienić,
 • będziesz szukał wymówek, aby nie wykonywać misji zawartych w szkoleniu,
 • uznasz, że nie masz czasu na analizowanie treści lekcji,
 • Twój rozwój osobisty nie jest dla Ciebie bardzo ważny, natomiast szukasz szybkich i łatwych rozwiązań,
 • uważasz, ze ktoś zrobi coś za Ciebie.

Uważam, że osoby nabywające szkolenie” Gracz Doskonały” powinny dokonywać zakupu świadomie, a więc być gotowe do pracy nad swoim rozwojem osobistym. Pozytywne zmiany w życiu nie zachodzą wyłącznie za sprawą przeczytania czegoś. Stąd też taka a nie inna forma szkolenia – abyś praktykował nabytą wiedzę stosując się do misji.

Wierzę, że szkolenie przyczyni się do polepszenia jakości Twojego życia oraz liczę na to, że spotkamy się na żywo na szkoleniu dodatkowym. Zapraszam Cię do uczestnictwa we wspólnej przygodzie…

gd-box

FAQ

Ile razy w tygodniu będę musiał zapoznawać się z kobietami wykonując misje zawarte w kursie?

Misje związane z zapoznawaniem kobiet znajdują się w drugiej części kursu. Absolutnym minimum są trzy próby w tygodniu. Jeżeli możesz próbować częściej, to w planie kursu znajdziesz sugestie dotyczące tego, co należy robić w dodatkowych dniach. Jeśli jesteś ograniczony czasowo i nie możesz wychodzić z inicjatywą do kobiet trzy razy tygodniu to może to stanowić pewien problem, aczkolwiek na koniec kursu otrzymasz instrukcje dotyczące tego, co zrobić jeżeli nie wykształciłeś w sobie odpowiednich schematów zachowania.

Co jeśli jakiegoś dnia pominę daną lekcję?

W warunkach ogólnych, do których dostęp otrzymasz po zakupie szkolenia, znajdziesz instrukcje dotyczące tego, co należy robić w takich sytuacjach.

Dlaczego kurs jest oferowany w formie tekstowej?

Ponieważ z materiału wideo i tak musiałbyś robić notatki, a mając przed sobą tekst masz dostęp do każdego fragmentu lekcji. Co więcej – do obejrzenia filmu musisz mieć właściwe warunki, a biorę pod uwagę to, że będziesz studiował lekcje w różnych sytuacjach i nie zawsze będziesz mógł użyć słuchawek czy włączyć dźwięk.

Czy po ukończeniu kursu będę miał nadal dostęp do wszystkich lekcji?

Udostępnione lekcje pozostają odblokowane na stałe.

Czy mogę dokonana płatności ratalnej?

Wybierając opcję płatności „przelewy24″ istnieje taka możliwość.

Co w sytuacji, gdy kurs nie spełni moich oczekiwań?

Szkolenie trwa 90 dni, a więc są to trzy etapy po 30 dni. Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie spełni Twoich oczekiwań, masz prawo zrezygnować z dalszej części kursu – zostanie Ci zwrócona kwota obejmująca nieudostępnione jeszcze partie szkolenia. Jeżeli wycofasz się w dwudziestym dniu, zostanie Ci zwrócona kwota w wysokości 2/3 ceny szkolenia z uwagi na to, że udostępnione lekcje nie przekroczyły 1/3 objętości wszystkich lekcji. Jeśli wycofasz się w trzydziestym pierwszym dniu zostanie Ci zwrócona kwota w wysokości 1/3 ceny kursu, gdyż rozpocząłeś już drugą partię szkolenia, czyli 2/3 wszystkich lekcji.

Od sześćdziesiątego pierwszego dnia nie można już dokonać zwrotu, gdyż rozpoczniesz ostatnią część kursu. Czas rozpatrywania zwrotów to maksymalnie dwa tygodnie. 

Czy wchodząc w posiadanie Gracza Doskonałego napotkam podobne informacje co w Twoich płatnych materiałach?

Pierwsza część kursu prawie w ogólne nie dotyczy uwodzenia, więc spodziewaj się masy nowych informacji. Druga część szkolenia to zbiór najważniejszych moim zdaniem zagadnień z uwodzenia przełożonych na misje, a więc z niektórymi teoriami mogłeś się zetknąć w innych moich materiałach. Wyselekcjonowałem to, co uważam za konieczne do wytrenowania w pierwszej kolejności oraz dodałem nową wiedzę, techniczne smaczki i motywację.

Wierzę, że dzięki szkoleniu Gracz Doskonały Twoje życie stanie się pełniejsze, bardziej satysfakcjonujące i będzie stanowiło twór, z którego będziesz dumny. Jestem przekonany, że Twoje kontakty z kobietami także będą dostarczały Ci więcej radości, a Ty sam nabierzesz wprawy w postępowaniu z płcią przeciwną.

podpis-gd