kontakt-email

Jak możesz się ze mną skontaktować?

rafal@uwodzenieipodryw.pl

 

Proszę korzystać z kontaktu jedynie w technicznych sprawach.

Jeśli masz dylemat z kobietą skorzystaj z konsultacji telefonicznej (30 min- 100zł + Vat =123zł)
Przytłaczająca ilość wiadomości z prywatnymi problemami czytelników
nie pozwala mi na większość odpowiadać.

 

Numer konta do wpłat:

33 1050 1025 1000 0097 0478 3050

JOY FOR THE PEOPLE Rafał Żuber

NIp: 9562135371

Regon: 381209851

woj. KUJAWSKO­POMORSKIE, pow. radziejowski, gm. Radziejów, miejsc.

Radziejów, ul. Wyzwolenia, nr 53, 88­200

 

 

 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Odznacz to pole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest JOY FOR THE PEOPLE Rafał Żuber, NIP: 9562135371, Regon: 381209851, woj. KUJAWSKO­POMORSKIE, pow. radziejowski, gm. Radziejów, miejsc. Radziejów, ul. Wyzwolenia, nr 53, 88­200

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

 

 

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.