Klient mnie zagiął????Mieć racje, czy dążyć do zgody?

16 grudnia, 2019 Porady, Promowane

miniat

Posłuchaj tego. Rzadko jestem w sytuacji w której mam trudność z udzieleniem odpowiedzi na zadane mi pytanie, jeśli rozmawiamy na tematy dasmo-męskie. Ostatnio na konsultacji klientowi udało się mnie zagiąć. Zapytał jak to jest, że z jednej strony należy być przy kobiecie twardym i wygłaszać swoje zdanie, a z drugiej należy dążyć do zgody, żeby budować połączenie emocjionalne? Obiecałęm mu, że nagram o tym film, bo należy się szersze wyjaśnienie tematu. Jeśli interesuje Cię jak nalezy postępować w relacji z kobietą to zapraszam Cię do obejrzenia filmu: 

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
pati mini
Ona lubi przedsiębiorczych mężczyzn(wywiad z modelką)

Zapraszam Cię do filmu w którym moja koleżanka opowiada o tym co lubi w mężczyznach. Korzystając z okazji spotkania z...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.