Super metoda na lepsze wyniki w podrywie

13 lutego, 2019 Porady, Promowane

miniatura

Gdyby tak streścić całe pojęcie uwodzenia to można by pokusić się o stwierdzenie, że jest to umiejętność wycofywania się w porę ze swoimi działaniami w kierunku kobiety. A następnie powracania ze swoją uwagą skierowaną na partnerkę, ale tylko wtedy, kiedy dostajesz do tego zielone światło. Problemem mężczyzn jest fakt, że nie zauważają oni tego momentu, gdy jest ich za wiele w relacji. A to kluczowa umiejętność jeśli chcesz być skuteczny i mieć łatwy los. Więcej opowiadam o tym zjawisku w filmie, a także o tym jak się ustrzec przeinwestowania i kiedy jesteś narażony na popełnienie tego błędu.

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę
Więcej w Porady, Promowane
minia
Podryw na bycie sobą – prawda, czy bzdura?

Znasz tę poradę starą jak świat, mówiącą o tym, że żeby zdobyć dziewczynę wystarczy być sobą? Ciekaw jestem czy zastanawiałeś...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.