Atrakcja Pasywna???????? VS Atrakcja Aktywna????????

22 października, 2018 Porady, Promowane

1

Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że jedni mają powodzenie u kobiet, a inni nie bardzo. Z drugiej strony jest tak, że na niektórych kobiety nie zwracają uwagi dopóki nie zaczną z nimi rozmawiać. Można by uprościć i powiedzieć, że atrakcja pasywna jest wtedy, kiedy dajesz kobiecie powody do tego, by Cię pożądać nie robiąc nic, a aktywna atrakcja jest wtedy, gdy musisz świadomie sterować rozmową tak, by zaprezentować się dobrze i zmienić postrzeganie swojej osoby przez kobiety. Która atrakcja jest Ci potrzebna do tego by osiągnąć maksymalne wyniki w uwodzeniu kobiet? A może obydwie? Na to pytanie odpowiadam w filmie:  

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Zapisz się na 3 dniowe szkolenie grupowe w Krakowie 29.11 w promocyjnej cenieSprawdzam ofertę
Więcej w Porady, Promowane
minia
Nie masz czasu na kobiety? Jak pogodzić życie zawodowe i rozwój w relacjach ✍???? ????????????

Od lat wspieram facetów w rozwoju na polu relacji damsko-męskich i niejednokrotnie słyszałem już wymówkę związaną z brakiem czasu na...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.