Co zrobić, gdy kobieta chce, żebyście skończyli znajomość

4 grudnia, 2017 Porady, Promowane

jak uleczyć związek

Czy Ty także miałeś sytuacje w której kobieta odmówiła Ci znajomości? A może liczyłeś na to, że między wami zbuduje się związek i coś się popsuło, albo kobieta będąc z Tobą w związku stwierdziła, że to koniec? Zobacz, jakie jest najlepsze rozwiązanie na takie sytuacje.

Komentarze

 1. Przystojniak — 9 grudnia 2017 @ 22:51

  Boże,

  człowieku odpowiedź jest banalnie prosta, na tym etapie życia nie byłeś z jej ligi, gdybyś był, a nie jesteś i to widać.. przeleciałbyś ją pół roku wcześniej i jeszcze sama by szukała kontaktu, wszak gdyby tylko umiejętności uwodzenia wystarczyły do 10-tek, to uwodziciele mieliby za dziewczyny same piękności a tak do końca nie jest (np. spójrzmy na celebrytów, muzyków, sportowców, czy oni są trenerami uwodzenia, a jakie oni mają laski)! Tym nie mniej to samo tyczy się samych przystojniaków, samych bogatych, czy samych inteligentów itp., wiem to po sobie argument – jak taka niunia wyczuje silnie męskiego samca ogarniającego życie na jej pułapie (intelektualnie, finansowo, emocjonalnie), czyli dla niej odpowiednio „reprezentatywny” jak ona, to się nie pierdoli w tańcu i sama kombinuje jak go poznać, a nie kurwa miesiącami łaskę robi ze spotkaniem (ona wie, że więcej jest takich jak ona, niż takich jak taki mężczyzna)!
  Spójrzmy na modelki, czy one zadają się z nikim, nie, a dlaczego, bo nie będą z byle kim w związku, bo to jest inny świat zastrzeżony dla nielicznych(wiem to z autopsji, a przechodzone zapoznawanie się jest nienaturalnym porządkiem rzeczy, wszystkie moje takie huj wie co próby nie były odwzajemniane przez super dziewczynę z jej strony szczerymi i uczciwymi intencjami).
  Mój Drogi,
  dla takich tutaj decydującym jest status, którego Ty nie masz, i którego ja tez mam tylko trochę, zresztą jak większość mężczyzn na tym świecie. Morał: szukajmy kolejnej TOP bomby, która wyłamuje się z normy (np. wyszła z obiegu, zmądrzała i dojrzała, woli kogoś jeszcze zupełnie innego, itp.), choć przyznaje z takimi trzeba trzymać w ich towarzystwie po męsku zajebiście silną ramę emocjonalną, bo jak nie masz innych argumentów szybko traci zainteresowanie.
  Pozdrawiam

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
czarne-okulary-przeciwsloneczne-z-gwiazdk-i14865
Z jakich materiałów uczyłem się relacji damsko-męskich

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie materiały dotyczące relacji-damsko męskich przerabiałem na początku mojej drogi to zapraszam Cię do filmu. 

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.