Dlaczego związki się rozpadają?

17 lutego, 2017 Porady, Promowane

Jak uratować związek

Nie wiem, czy wiesz, ale prowadzę konsultacje skype. Największa ilość tych konsultacji dotyczy naprawiania popsutych związków. Klasyczna sytuacja wygląda tak, że od jakiegoś czasu pewne zachowania faceta sprawiły, że jego dziewczyna zaczęła tracić nim zainteresowanie. doprowadziło to do tego, że oświadczyła, iż potrzebuje przerwy, lub po prostu z nim zerwała. Taki mężczyzna na skutek tego zdarzenia panikuje i stara się bezsilnie naprawiać zepsuty związek. A może by tak uniknąć konieczności naprawiania zepsutego związku po przez właściwe postępowanie z kobietą w związku? Zobacz co jest przyczyną rozpadania się związków i zaradź temu w porę:

 

 

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
dobra gadka
Prosta rada zwiększająca skuteczność randek i podejść

Niektórzy myślą, że aby być skutecznym w poznawaniu kobiet potrzebna jest dobra gadka. To nie jest prawdą, Liczy się coś...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.