Czy najpiękniejsze kobiety są dla Ciebie

1 grudnia, 2016 Podstawy, Promowane

ona

Zauważyłem pewne zjawisko. Jeśli chodzi o najbardziej seksowne, najpiękniej ubrane, najlepiej „zrobione” kobiety to faceci rzadko obierają je za cel. Te wydają się im z innego świata – w pewien sposób niedostępne. Czy rzeczywiście wystarczy nauczyć się kilku trików na podryw, aby taka królewna zagościła w twoim progu? Nie wydaje mi się. Potrzebne jest coś jeszcze i o tym opowiem w filmie do którego Cie zapraszam:

Komentarze

 1. Myśliciel — 2 grudnia 2016 @ 06:23

  Ciekawy temat. Ale powiem Ci, ze słabo to wytłumaczyłeś. Brak przykładów, mówienie ogólnikami. Moim zdaniem trzeba tak tłumaczyć, aby uczniowie mogli sobie to wyobrazić. Używać rzeczy materialnych a nie ogólników. Tak jak to robłeś wreszcie materiałów.

  Zastanawiam się co myśleć o mojej sytuacji.

  Po półtora roku podchodzenia poderwałem high-class laskę. W mojej okolicy to jedna z najlepszych partii. Nawet sam się sobie dziwię.

  Pomimo tego, że jesteśmy prawie identyczni, powiedziała mi, że jak nie będę zarabiał przynajmniej tyle co ona to mnie rzuci. A zarabiała ponad 10 000zł. W sumie to sam głupio czułbym się gdybym zarabiał 3 000 a ona 10 tys.

  Wczoraj nawet kupiliśmy oddzielnie te same jedzenie w sklepie: jajka, herbatę i tosty. :)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Podstawy, Promowane
kilka dni z życia Rafała Żubera
Kilka dni z życia Rafała Żubera

Dzisiejszy film będzie eksperymentem. To chyba najbardziej spontaniczny film na moim blogu. Włączyłem kamerę, żeby nagrać z ukrycia wejście do...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.