Teksty na podryw, których szukasz

4 października, 2016 Bez kategorii, Komunikacja, Promowane

uwodzenie w dzień

Wpadłem na pomysł, aby wyrazić swoje zdanie o używaniu tekstów na podryw z materiałów trenerów. Nowy tekst na podryw, lub 110 teksów, to towar pożądany na rynku uwodzenia. W moich materiałach płatnych prosiłem, abyś nie robił sobie krzywdy i nie używał tych samych słów, którymi ja uwodziłem kobiety. 

Zobacz dlaczego tego nie polecam i czym grozi używanie zapożyczonych tekstów, zapraszam Cie do filmu w którym rozwiewam tę wątpliwość.

Komentarze

  1. dżejkob — 5 października 2016 @ 14:49

    Świetny film, jak zwykle nie zajmujesz się powierzchownością (teksty, triki) tylko tym co za takimi tekstami stoi, pewna energia, przekonania, a to jest według mnie 70% uwodzenia.

    CO do Frywolnego to też właśnie miałem taki zonk jak nagrałeś filmik o tym co zrobić jak ma się pustkę w głowie, a kilka dni później filmik o tym temacie jest u niego… Po tej historii którą powiedziałeś z tą ofertą którą od Ciebie skopiował wynika że jest to typowy mały człowieczek o małej mentalności którym nie warto się przejmować. W ogóle miałem taki ubaw bo w Twoim filmiku gdzie zaprosiłeś tę koleżankę widać było jaki jest luz między Wami, jak jej patrzyłeś w oczy, śmiech itp. a w jego filmiku? Nawet nie potrafił tej koleżance w oczy spojrzeć, cały zesrany był… To właśnie po czasie wychodzi takie gówno z człowieka, a poza tym ponoć w ofercie ebooka miał fotki kobiet które rzekomo poderwał, okazało się że są to fotki jakieś randomowe z neta jakichś modelek… Masakra jednym słowem. Rób swoje Rafał bo jesteś niejako moim mentorem i przykładem na którym chcę się wzorować. A ten człowiek o którym wspominałeś że dał CI wizytówkę po kongresie to nie był czasem Jack Brunet? Też wielki człowiek :) Pozdrawiam i piona

  2. summertime — 28 listopada 2016 @ 21:43

    kurwa, nie wiedziałem że frywolny jest takim leszczem i xerobojem… żal, jaki z niego kretyn…

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Bez kategorii, Komunikacja, Promowane
t
Najgorsza cecha facetów – zabójstwo atrakcji

Przyznam się bez bicia jak wygląda historia tego wpisu. Poszedłem do parku, gdyż była ładna pogoda i kusiło mnie, żeby...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.