Dlaczego wiele osób rezygnuje z rozwoju w relacjach damsko-męskich

12 października, 2016 Porady, Promowane

jak nie rezygnować

Piszę do Ciebie już z Polski, ale dam materiał nagrywany parę dni temu w Antwerpi. Jeśli przyłapałeś się na tym, że zdarza Ci się rezygnować z obranej drogi rozwoju w uwodzeniu i to co początkowo sobie planowałeś, odeszło w dal to film dla Ciebie. A jeśli jest inaczej to wiesz co? To też powinieneś obejrzeć ten film, bo wychodzę w nim poza temat, troszkę w kierunku rad życiowych i polecam ciekawe książki. Zapraszam do oglądania:

Komentarze

 1. Przystojniak — 12 października 2016 @ 13:07

  Coś Ty, co Ty nie powiesz. To pokaż te mądre i piękne kobiety, którymi się otaczasz z taką łatwością, i jeszcze nimi gardzisz, no i to środowisko milionerów, naprawdę no nie może być, bo według mnie jak na lekarstwo takich dziewczyn. Dla mnie, to tylko częściowo jesteś spójny i wiarygodny. Nie mniej na kobietach się znasz!
  Pozdrawiam

 2. jakubovsky — 12 października 2016 @ 15:29

  Zauważyłem taką tendencję, że sporo osób interesuje się uwodzeniem i rozwojem w tym obszarze z bardzo słabych powodów. Mianowicie, czują się w życiu źle, są nieszczęśliwi, niepewni siebie i uważają że kobiety naprawią to. Myślę że taka droga jest bardzo krucha i taki fundament łatwo się zburzy. Zawsze uważałem że szczęście najpierw trzeba w sobie odnaleźć, usunąć to je blokuje (m. in. fałszywe przekonania) i wtedy dopiero z tą energią iść do kobiet. Według mnie słabe jest podbudowywanie sobie samooceny kobietami, bo to jakby nie patrzeć jest uzależnienie, w momencie braku kobiet będzie się smutnym, a chyba nie o to w tym chodzi.

 3. Sexyboy — 17 października 2016 @ 09:42

  Hehehehe:) Moim zdaniem niejedna spośród pięknych kobiet jest mądra. Ale to, że jest mądra to nie znaczy, że musicie pasować do siebie prawda? Nie wiem jak Ty, ale ja szukam raczej bratniej duszy, a to jest zupełnie coś innego.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
uwodzenie w dzień
Teksty na podryw, których szukasz

Wpadłem na pomysł, aby wyrazić swoje zdanie o używaniu tekstów na podryw z materiałów trenerów. Nowy tekst na podryw, lub...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.