Najgorsza cecha facetów – zabójstwo atrakcji

29 września, 2016 Porady, Promowane

t

Przyznam się bez bicia jak wygląda historia tego wpisu. Poszedłem do parku, gdyż była ładna pogoda i kusiło mnie, żeby nagrać odcinek na bloga. Rozstawiłem sprzęt i zacząłem zastanawiać się co powiedzieć. A właściwie o czym opowiedzieć. Wahałem się trochę co do tematu, który miałbym poruszyć. 

Nagle przypomniałem sobie co tak mocno ostatnimi czasy kole mnie w uszy. Cierpienie mojego mózgu powoduje robienie pewnej rzeczy przez facetów. To na co zwracam uwagę w filmie jest bardzo ważne i koniecznie przeanalizuj, czy ty także nie robisz tej głupoty. Jest to bowiem „uśmiercacz” twojej atrakcji w oczach kobiet. Zapraszam do filmu:

Komentarze

  1. Tomo Wilk — 29 września 2016 @ 20:42

    Dlatego właśnie do k…. n… myślcie o sobie w superlatywach. Ja nie jestem chudy ja jestem sexy facetem, ciastkiem, ostrym ciastkiem więc…

  2. jakubovsky — 29 września 2016 @ 22:44

    Mam takie pytanie, powiedz szczerze Rafał, uważasz że facet nie mający nawet 170 cm wzrostu może być atrakcyjny i mieć dobrą aurę? Od zawsze ten kompleks za mną chodził, pomimo że miałem w życiu np. związek z wyższą kobietą od siebie, której mi koledzy zazdrościli, kilka kobiet mną zainteresowanych było, ale czuję z tyłu głowy tę niepewność że jestem za niski jak na dzisiejsze standardy, choć kobiety mi mówiły prawie zawsze że jestem dobrze zbudowany, mam szerokie ramiona i je to kręci. Może przytoczysz coś z życia? Może miałeś jakiegoś kursanta poniżej 170 który po szkoleniu naprawdę odnosił sukcesy? Bo też słyszałem że spadek atrakcyjności powoduje WIERZENIE w jakiś defekt, a nie ten defekt sam w sobie, chętnie posłucham Twojej opinii jako kogoś mega ogarniętego.

  3. Sexyboy — 2 października 2016 @ 10:51

    Miałem kolegę 168cm który świetnie ogarniał dziewczyny. Nie wiem co Ci napisać. Świat ma na to dużo dowodów.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
Dlaczego mam pustkę w głowie przy kobiecie
Dlaczego mam pustkę w głowie przy kobiecie

Co powiedzieć dziewczynie, skoro nie przychodzi Ci nic do głowy? Zaczepiłeś ją i próbujesz coś z siebie wydusić, ale nie...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.