7 obszarów życia, które musisz rozwijać

1 września, 2016 Porady, Promowane

7 obszarów życia, które musisz rozwijać

Im dłużej zajmuje się trenowaniem ludzi w relacjach damsko-męskich, spoglądam inaczej na moja pracę. Pewne oczywistości potrafią błysnąć nagle w oczy, mimo iż wcześniej zdawało się z nich sprawę. Po dzisiejszym telefonie jaki otrzymałem od przyszłego kursanta doszło do mnie jakie proste jest to czym się zajmuję. 

Jest 7 obszarów życia o które musimy dbać, żebyśmy byli szczęśliwi. Jednym z nich jest życie osobiste , czyli albo Twój związek, albo relacje z kobietami. Jeśli związek jest słabej jakości i Ci dokucza, bądź nie masz monopolu na poznawanie kobiet, bo nie jesteś w stanie zagadać to cierpisz. Ból jest pulsujący – co chwile przypomina Ci się, że nie jest ok, bądź masz ostre zapalenie – nie jesteś w stanie się z niczego cieszyć, bo nie masz kobiety. A ja właśnie zajmuje się uleczaniem tej sfery.

Zapraszam Cię do filmu w którym wyjaśniam jakie to 7 obszarów w Twoim życiu jest odpowiedzialnych za Twoje szczęście:

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
najlepszy trening domowy
Trener personalny o najlepszym treningu domowym

Prowadzę blog o uwodzeniu, lecz czasami staram się wyjść poza obszar ściśle związany z uwodzeniem i potrącić temat zbieżny/pomocny w...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.