Trener personalny o najlepszym treningu domowym

26 sierpnia, 2016 Porady, Promowane

najlepszy trening domowy

Prowadzę blog o uwodzeniu, lecz czasami staram się wyjść poza obszar ściśle związany z uwodzeniem i potrącić temat zbieżny/pomocny w uwodzeniu. W ramach eksperymentu jakiś czas temu zaprosiłem do wspólnego filmu mistrza polski Kulturystyki, aby podzielił się spostrzeżeniami dotyczącymi bycia dużym. 

Moi widzowie zareagowali doskonale na ten film i mimo, iż trwał 38 minut prosili o więcej. Jako, że w tylu duszach istniała potrzeba zgłębienia tematu treningu, dla polepszenia swojej atrakcyjności w oczach kobiet, poszedłem o krok dalej. Zaprosiłem do filmu człowieka, który jest trenerem Krav Magi, Boksu, ale przede wszystkim jest trenerem personalnym flagowej federacji Strong First – szkoły zajmującej się rozwojem siły funkcjonalnej. 

Dzięki filmowi, który zaraz obejrzysz, będziesz o wiele bardziej świadomym człowiekiem. Dowiesz się jak sam możesz w domu ćwiczyć, żeby być silnym jak Koń i mieć super sylwetkę. Jak wiadomo nie pozostanie to bez odzewu w atrakcyjności w oczach kobiet…Nie będę już więcej mówił. Zapraszam do filmu:

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
czy zaliczanie panienek jest złe
Czy zaliczanie panienek jest złe

Niejednokrotnie obarczano twórców programów w szkołach uwodzenia o gorszący wpływ na mężczyzn. O to, że trenerzy w takich szkołach uczą...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.