Jak uwieść Sexmasterkę

8 lipca, 2016 Porady, Promowane

sexmasterka

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie jak uwodzi się kobiety, które są ostre i wyzywająco się ubierają? Mówię o tych „wysuczonych” dziewczynach na które wszyscy się napalają. Jedni wytykają je palcami mówiąc, że są głupie. Inni mówią, że one się nie szanują. Jeszcze inni twierdzą, że to nie ich styl kobiety. 

Jednak z jakiegoś powodu to zawsze one wzbudzają w facetach największą ochotę na seks i swoją osobą powodują niezliczone fantazje seksualne. Ostatnio gorącym tematem w internecie jest Sexmasterka. Niejaka Aniela Bogusz buduje swoja popularność w oparciu o ekstremalną kokieterię i prowokacje seksualne. Wiele osób mówi o tym jaka jest tandetna,ale ogląda ją cała masa ludzi. I to właśnie przez to, że każdy w głębi marzy, żeby spróbować seksu z tego rodzaju kobietą. 

Nagrałem film o tym jak uwieść Sexmasterkę. Zapraszam do oglądania:

Jeśli czytałeś Jak uwieść Sexmasterkę, powinien także zainteresować Cię:

 Warto, żebyś przeszperał mojego bloga, bo jest w nim dużo przydatnych informacji. Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

 1. Michomiod — 8 lipca 2016 @ 23:42

  Stary, to jest takie mocne, że ja nie wierzę. Bardzo wartościowy materiał :)

 2. Michomiod — 9 lipca 2016 @ 00:08

  Nasunęło mi się pytanie czy takie coś mógłbym użyć na mniej „sexmasterkowej” dziewczynie?

 3. Sexyboy — 9 lipca 2016 @ 00:21

  Mógłby. Sexmasterka i podobne to na pewno, ale są to zachowania ogolnie pożyteczne. Z tym że luz sexualny trzeba skalibrować bardziej w przypadku grzeczniejszych dziewczyn.

 4. Sexyboy — 9 lipca 2016 @ 00:21

  Super. Niech Ci sluży.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
samomotywacja
Jak uzyskać samo-motywację do działania

Motywacja do działa to klucz do sukcesu. Gdyby każdy był w stanie rozwijać się przez praktykę to mielibyśmy samych mistrzów....

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.