Czy zaliczanie panienek jest złe

21 lipca, 2016 Porady, Promowane

czy zaliczanie panienek jest złe

Niejednokrotnie obarczano twórców programów w szkołach uwodzenia o gorszący wpływ na mężczyzn. O to, że trenerzy w takich szkołach uczą jak zaliczać panienki. Oczywiście jest to bardzo złe, bo przecież dziewczyny są tak śliczne, niewinne i pachnące. Jak można je krzywdzić i zaliczać? Chcesz wiedzieć co myślę o takim podejściu do tematu? Czy zaliczanie panienek jest złe? Przekonaj się co myślę na ten temat:

Po lekturze Czy zaliczanie panienek jest złe , czytelnicy uznali za równie pomocny wpis:

Dzięki za poświęcony czas. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na mojej stronie, zrób to teraz, a nie ominą Cię żadne nowości, oraz organizowane wydarzenia.

Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
sexmasterka
Jak uwieść Sexmasterkę

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie jak uwodzi się kobiety, które są ostre i wyzywająco się ubierają? Mówię o tych "wysuczonych"...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.