Wyeliminuj negatywne emocje

1 czerwca, 2016 Porady, Promowane

wyeliminuj negatywne emocje

Dziś jak zwykle wyjechałem w plener nagrywać filmik, bez większego zamysłu nad jego treścią. Wszystko się pięknie zapowiadało. Ubrałem się świeżo, pogoda dopisywała. Stwierdziłem, że nagram coś o emocjach i poczuciu zadowolenia – jego roli w relacjach z ludźmi. Ostatecznie prawie nie nagrałem tego filmu. Zmoczyłem całe ciuchy, dostałem ataku alergii i zapomniałem przejściówki do statywu. Nie odwiodło mnie to jednak od nagrania filmu dla Ciebie, choć w burzliwych emocjach. 

Posłuchaj co mam do powiedzenia we względzie twoich emocji i tego jak ważne są dla otaczających Cię ludzi. Twoje emocje widać zawsze i warto mieć je pod kontrolą.

Jeśli zainteresowałeś się Wyeliminuj negatywne emocje zainteresuje Cię także:

Warto, żebyś przeszperał mojego bloga, bo jest w nim dużo przydatnych informacji. Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
jak zagadać do dziewczyny z koleżanką
Jak zagadać do dziewczyny z koleżanką

Wyszedłeś na spacer. Jest piękna pogoda. W okół Ciebie spacerują dziewczyny. Przeszło Ci przez myśl, że z chęcią spędziłbyś ten...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.