Szkoła uwodzenia vs psychologia konwencjonalna

15 czerwca, 2016 Porady, Promowane

szkoła uwodzenia vs psychologia konwencjonalna

Ahoj!

Zawsze fascynował mnie zawód psychologa. Przed laty miałem szczególny szacunek do psychologów, bo uważałem, że posiadają szczególną moc uleczania ludzkiej psychiki. Dlatego jako młody chłopak skorzystałem kilkukrotnie z porad specjalistów tym zakresie. Po latach stwierdzam, że to był zmarnowany czas i pieniądze. Chcę wierzyć, że istnieją nieszablonowi specjaliści, którzy przyczyniają się do ozdrowienia psychiki swoich pacjentów, lecz parę rzeczy chciałem powiedzieć, przytoczyć parę faktów po to, abyś wiedział na co się nastawić przy pracy z psychologiem. Zapraszam do filmu:

Jeśli przeglądałeś szkoła uwodzenia vs psychologia konwencjonalna  zainteresujesz się:

To by było na tyle. Zachęcam Cię do zapoznania się z innymi artykułami.Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
Najważniejsza rzecz, gdy zaczepiasz kobietę
Najważniejsza rzecz, gdy zaczepiasz kobietę

W niedzielę w nocy wylądowałem w mieszkaniu. Totalnie wyczerpany po kolejnym z rzędu szkoleniu staram się wypocząć. Poniedziałek jest dniem...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.