Jak uzyskać samo-motywację do działania

29 czerwca, 2016 Porady, Promowane

samomotywacja

Motywacja do działa to klucz do sukcesu. Gdyby każdy był w stanie rozwijać się przez praktykę to mielibyśmy samych mistrzów. Problem w tym, że ludzie łatwo się demotywują. Sabotują swoje działania nieodpowiednim myśleniem, które wpędza ich w poczucie braku rozwoju i beznadziei. Wiele osób przestaje działać, zaczepiać dziewczyny, próbować, bo uważają to za stratę czasu. Za dużo pracy ich kosztuje rozwój. Nagrałem film w którym zdradzam tylko jedną zmianę w myśleniu, która pomoże Ci zachować samo motywację do działania. Zapraszam: 

Jeśli czytałeś Jak uzyskać samo-motywację do działania, powinien także zainteresować Cię:

Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny. Wszystkiego dobrego.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Więcej w Porady, Promowane
szkoła uwodzenia vs psychologia konwencjonalna
Szkoła uwodzenia vs psychologia konwencjonalna

Ahoj! Zawsze fascynował mnie zawód psychologa. Przed laty miałem szczególny szacunek do psychologów, bo uważałem, że posiadają szczególną moc uleczania...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.