Jak zagadać do dziewczyny z koleżanką

29 maja, 2016 Porady, Promowane

jak zagadać do dziewczyny z koleżanką

Wyszedłeś na spacer. Jest piękna pogoda. W okół Ciebie spacerują dziewczyny. Przeszło Ci przez myśl, że z chęcią spędziłbyś ten wolny czas z jedną z nich. Jednak nie widzisz kobiety tak pięknej, aby coś porwało Cię w jej kierunku bez żadnej kalkulacji. 

Przemierzasz tak ulice i nagle zauważasz ją. Ta jest wyjątkowo seksowna. Zdecydowanie wykracza poziomem poza te, które wyglądają jak myszki. Jest tylko jeden problem.

Ona jest z koleżanką! Jak zagadać do dziewczyny z koleżanką ?

Nie wiesz, czy masz im przeszkadzać, czy wolałyby być same. Na pewno się wkurzą, że im przeszkadzasz. No i w dodatku jej koleżanka pewnie wszystko popsuje. Jeny. A w ogóle to jaki wstyd zagadywać tak przy tej drugiej.

Chciałbyś coś zrobić, ale nie wiesz co możesz zrobić, żeby nie pozostać z niczym. Czy miewałeś takie dylematy? Czy zastanawiałeś się jak zagadać do dziewczyny z koleżanką ?

Nagrałem dla Ciebie film w którym podpowiem Ci coś na ten temat. Zapraszam.

1)      Tematy pokrewne do Jak zagadać do dziewczyny z koleżanką :

Mam nadzieje, że ten wpis okazał się pomocny. Wszystkiego dobrego.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Poznaj sposoby na to jak zagadać do dziewczyny z koleżanką

To nie jest takie trudne jak Ci się może wydawać.

Więcej w Porady, Promowane
jak wpleść seksualność w randkę
Jak wpleść seksualność w randkę, aby nie spełzło na niczym

Zaraza społeczna. To zjawisko nieumiejętnego randkowania. Faceci zwykli są twierdzić, że "to musi się stać samo", żeby usprawiedliwić brak seksualnego...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.