Jak wpleść seksualność w randkę, aby nie spełzło na niczym

11 maja, 2016 Promowane, Randki

jak wpleść seksualność w randkę

Zaraza społeczna. To zjawisko nieumiejętnego randkowania. Faceci zwykli są twierdzić, że „to musi się stać samo”, żeby usprawiedliwić brak seksualnego połączenia z kobietą na randce. Wracają do domu po randce. Maja miłe wrażenie, bo pogadali o tysiącu spraw z dziewczyną. Zgadzali się nawet w większości z nich. Dzwonią do niej później. Ona nie odbiera, odpisuje jedynie na smsy, jest często zajęta. W końcu dochodzi do Ciebie fakt, że prawdopodobnie to było wasze pierwsze i ostatnie spotkanie.

Zawsze mówiłem, że najbardziej istotny w relacji jest seksualny watek komunikacji. Jak wpleść seksualność w randkę

Takie pytanie ostatnio pojawiło się pod jednym z moich wideo. Zastanawiałem się, czy nagrać o tym film, skoro już potrącałem to niejednokrotnie w innych wpisach, a także omówiłem to szczegółowo w Tajemnicach Gracza. Zdecydowałem się jednak na krótki filmik w którym dam Ci podstawowe wytyczne. Zapraszam do oglądania:

Oprócz Jak wpleść seksualność w Twoją randkę może zainteresować Cię również:

Do zobaczenia w następnym wpisie. Odwiedzaj stronę w oczekiwaniu na nowości.

Rafał

Komentarze

 1. Jarosław — 12 maja 2016 @ 03:21

  Hmm……. takie nauki,a mimo to w samej tylko Polsce 6 milionów samotnych wydaje się że aby wejść w relacje albo związek trzeba najpierw
  posiąść niemal uniwersytecką wiedze z zakresu uwodzenia a nawet psychologi. Ciekawe czy nasi ojcowie i dziadowie również pobierali takowe nauki że prawie wszyscy stawali się mężami i ojcami a o rozwodach za ich czasów nikt nawet nie słyszał.

 2. Adam — 13 maja 2016 @ 19:43

  To przez emancypację kobiet. Są też opinie, że dawno wojny nie było, po której zostają tylko twardziele, ewentualnie kobiety mają mniejszy wybór.

 3. grzesioo — 13 maja 2016 @ 20:20

  Rafał fajnie że zacząłeś częściej filmy robić, tak trzymać ! Wyrwij tam co na tych wakacjach ;d baw sie heja

 4. Marek — 16 maja 2016 @ 02:34

  Hej Rafał, a co sądzisz o temacie seksualności podczas poznawania kobiet przez internet (portale randkowe)? Czy Twoim zdaniem warto wprowadzać to już podczas wymiany wiadomości (zakładamy, że nie piszemy tygodniami, tylko szybko przechodzimy do realnego świata)? W końcu łatwo tu o sytuację, że kobieta coś źle zrozumie (bo nie możemy dodać odpowiedniego tonu głosu, spojrzenia, itd). Ja zazwyczaj czekam z tym do spotkania, a podczas pisania ograniczam się do bycia interesującym, zainteresowanym i zabawnym (no chyba, że kobieta podczas wymiany wiadomości jest otwarta i czuję, że mogę sobie na to pozwolić). Zastanawiam się, czy robię dobrze, czy jednak lepiej starać się wplatać nutkę seksualności już od samego początku z każdą kobietą.

 5. Sexyboy — 16 maja 2016 @ 14:20

  Nie możesz doprowadzić do ostrej, seksualnej wymiany zdań. Natomiast flirt jak najbardziej – powinieneś. Taki zwiastun Ciebie erotycznego jest dobroczynny:)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Jak wpleść seksualność w randkę

Zobacz jakie to proste

Więcej w Promowane, Randki
jak radzć sobie ze zlewkami
Jak radzić sobie ze zlewkami, lepsze zrozumienie

Jak radzić sobie ze zlewkami? Obejrzyj film w którym wyjaśniam lepsze, właściwe podejście do tematu zlewek. Przez lata pracy z...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.