Jak radzić sobie ze zlewkami, lepsze zrozumienie

5 maja, 2016 Porady, Promowane

jak radzć sobie ze zlewkami

Jak radzić sobie ze zlewkami? Obejrzyj film w którym wyjaśniam lepsze, właściwe podejście do tematu zlewek. Przez lata pracy z mężczyznami zauważyłem, że Ci, którzy używają określeń „zlewka”, nie są dobrzy z kobietami. Istnieje korelacja pomiędzy postrzeganiem pewnych zjawisk i ich nazewnictwem. Pamiętam jak kilkanaście lat wstecz uważałem za słuszne określenia takie jak „spławienie kogoś”, „zlanie” etc. Mam na myśli używanie takich określeń w stosunku do siebie.

Nigdy nie zamierzałem wyzbyć się ze swojego słownika tych słów, a jednak przyszło to wraz ze zmieniającymi się okolicznościami w moim życiu. Chcesz wiedzieć jak radzić sobie ze zlewkami? zapraszam do wideo: 

Użytkownicy przeglądający jak radzić sobie ze zlewkami sprawdzili również:

Wykorzystuj nabytą wiedzę w możliwie największej ilości sytuacji.

Rafał

 

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Zastanawiasz się jak radzić sobie ze zlewkami?

Zmień to raz na zawsze i nie gnęb się więcej złym samopoczuciem. 

Więcej w Porady, Promowane
jak mieć więcej energii
Jak mieć więcej energii – wypowiada się mistrz Polski, sportowiec

Ten wpis będzie wyjątkowy. Będzie też pierwszym odcinkiem z nowego cyklu filmów w którym zapraszam ciekawych gości, którzy swoją wiedzą...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.