Sms na podryw. Kiedy do niej napisać??Czy dzwonić przed spotkaniem?

8 kwietnia, 2016 Komunikacja, Promowane

sms na podryw

Dziś będzie o zagwozdkach dotyczących umawiania się z dziewczynami. Sms na podryw – czy powinien być wysyłany zaraz po poznaniu dziewczyny, czy za kilka dni. Rozwiązuje ten odwieczny dylemat w filmie. A co zrobić, gdy dziewczyna nie odebrała od nas telefonu? Czy dzwonić do niej za godzinę,a może wcale nie dzwonić? Zaprosić ją na fejsa, czy lepiej pozostać na telefonach? Sms na podryw to nie koniecznie ten o tym jak minął Ci dzień. Dziś za darmo dobra dawka wiedzy. Nie przegap tego. 

Oprócz jak napisać smsa na podryw może zainteresować Cię również:

Jeśli masz pomysł na kolejny wpis, możesz się nim podzielić w komentarzu.
Najciekawsze rozważę i zrobię o tym materiał.
Pozdrawiam.

Rafał

Komentarze

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Jeśli myślisz, że sms na podryw załatwi sprawę to jesteś w błędzie.

Zapraszam cię do zapoznania się z innymi wpisami na moim blogu. Możesz potraktować je jako darmowe materiały szkoleniowe.

Więcej w Komunikacja, Promowane
techniki uwodzenia
Techniki uwodzenia – Tak mów do kobiet, a nie będziesz nudny

Podzielę się z Tobą jedną z "technik uwodzenia". Cudzysłów użyłem dlatego, że techniki uwodzenia mają złą konotację w społeczeństwie. A...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.