Jak poderwać dziewczynę w pracy, czy korporacji

13 kwietnia, 2016 Bez kategorii, Podejścia i otwarcia, Promowane

jak poderwać dziewczynę w pracy

Hej!

Znam wielu biznesmenów i ludzi z korporacji. Wiem jak częste są zauroczenia w pani „X” pełniącej stanowisko „Y”. Jak poderwać dziewczynę w pracy ? Słyszę to na okrągło. Na zajęciach zarobkowych ludzie spędzają przeważnie większość swojego czasu i to nic dziwnego, że właśnie tam poznają się pary, tworzą się romanse, a już na na pewno fantazje. 

Większość par prawdopodobnie zapoznała się w pracy, choć nie znam dokładnej statystyki. Wiem jak smakuje uczucie niemocy, gdy nie możesz pogłębić relacji ze swoją ulubiona Zosią,/Kasią/Magdą etc.. Jest tak blisko, a jednocześnie tak daleko. 

Przygotowałem dla Ciebie film, w którym mówię co myślę na temat uwodzenia w pracy, czy korporacji. Obejrzyj go, by posłuchać o tym co musisz zrobić, aby zbliżyć się do swojej księżniczki. Dowiesz się z niego jak poderwać dziewczynę w pracy/szkole/ korporacji. 

Oprócz jak poderwać dziewczynę w pracy, czy korporacji  może zainteresować Cię również:

Komentarze

 1. Wojtek — 13 kwietnia 2016 @ 16:33

  Dobry filmik dzisiaj nie wykorzystałem błąd ale jakoś o tym nie myślałem ale filmik pomocny. Dzisiaj byłem w sklepie tzw delikatesy wchodzą widzę dwie ekspedientki jedna młoda koło 20 paru lat nawet fajna druga starsza. Nic nie kupiłem w tym sklepie bo akurat nie było tej rzeczy. Akurat ta młodsza usiadła przy kasie i zaczeła się uśmiechać do mnie. Wyszedłem z tego sklepu i sobie tak myślę że to był błąd trzeba było coś kupić i nawet zagadać już jest pretekst. No ale nawet nie szedłem do tego sklepu w tym celu i nie wiedziałem że mi się taka sytuacja przytrafi. No ale teraz szkoda.

 2. Janek Janek — 14 kwietnia 2016 @ 00:26

  Rafał, kolejny fajny filmik. Dzięki. Ćwiczenia na poziom energii to super pomysł na następne nagranie. A co do korporacji, to zdarzało
  Ci się podrywać swoje przełożone? ;) Czy raczej nie ryzykowałeś? no i czy twój status w firmie miał znaczenie. Np, jeśli byleś na najniższym szczeblu a chciałeś poderwać teamliderkę?

 3. Sexyboy — 14 kwietnia 2016 @ 16:43

  Da się w jedną i w drugą stronę. Mam doświadczenia po obydwu stronach;) Oczywiście, że status ma znaczenie, ale mają tez inne rzeczy i można nadrobić brak pozycji w firmie

 4. Sexyboy — 14 kwietnia 2016 @ 16:44

  Czyli pointa jest taka, że „szkoda” ;)

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Szkoła Uwodzenia - Rafał Żuber

vip-materialy-promo

Jedno z pytań którymi możesz zakrzątać sobie głowę to: Jak poderwać dziewczynę w pracy.

Odpowiadam na to pytanie w wideo. Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałem.

Więcej w Bez kategorii, Podejścia i otwarcia, Promowane
sms na podryw
Sms na podryw. Kiedy do niej napisać??Czy dzwonić przed spotkaniem?

Dziś będzie o zagwozdkach dotyczących umawiania się z dziewczynami. Sms na podryw - czy powinien być wysyłany zaraz po poznaniu...

Zamknij

Jak uwieść kobietę?

Na początku mojej przygody z kobietami popełniłem tysiące mniejszych i większych błędów ale wiedziałem, że moje wysoko postawione cele są osiągalne. Od początku zdawałem sobie sprawę, że uwodzenia można się nauczyć jak każdej innej sztuki. Szkoła uwodzenia i kursy podrywania kobiet okazały się następstwem obranej przeze mnie drogi.